2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim daha önce 3 kimyasal var .1 ci transfer tutmadı bu 2ci prograf kullanıyorum
Canım ben de prednol kullandım ama olmadı , galiba prograf ve prednol eşdeğer kortizonlar. Umarım güzel geçer gebeliğin ve sağlıkla ilerler , güzel bir his olmuştur 3 kimyasal ve 1 negatif sonrasında. Benim de bir embriyonun oluşmadığı, 1 kimyasal, 3 negatif denemelerim sonrası olunca acayip mutlu olmuştum.Harika artmıştı beta hcg değerleri .Ancak 7. Haftada ultrasonda boş gebelik olduğunu gördük.Yıkıldım. Hayırlısı böyleymiş.

Vuruldum ama 13 gün oldu artık o kadar uzun etki etmezki , daha önceden vurulduğumda 10. gün gitmiş etkisi, idrar testim silikleşiyor, cuma günü belli olur artık ama hiç ümidim yok , daha demin yeniden yaptım test oda silik çıktı. Böyle böyle cumaya düşecek demekki
Anladim cnm bozma moralini diyecegim ama elde degil biliyorum. O umutlar tekrar yeseriyor yine emin ol. Dondurulmusun da vardı bildgiim kadarıyla. Rabbim tez zamanda kavustursun bize teslim olmak düşer.

Anladim cnm bozma moralini diyecegim ama elde degil biliyorum. O umutlar tekrar yeseriyor yine emin ol. Dondurulmusun da vardı bildgiim kadarıyla. Rabbim tez zamanda kavustursun bize teslim olmak düşer.

Aynen alışıcam mecbur , üzüldüm çok hemde ama yapacak bişey yok. Dondurulmuş 3 tane daha var hayırlı zamanda onlarıda denerim 2.’de sağlıklı olur umarım 🤲🏼

Ben her gün progestan dex gobeyime vuruyorum o hiç acımıyor çünkü yağlı değil şu bazlı ama tabiki fiyat da pahalı biraz.sgk karşılamıyor 7 igne 250tl .3cu Kutu bitiriyorum
Ben sıfır sgk olduğum için artık denizi geçip derede boğulmam heralde yeterki sıkıntılı geçmesin şu süreç o daha çok etkiler eminim 😄

Canım ben de prednol kullandım ama olmadı , galiba prograf ve prednol eşdeğer kortizonlar. Umarım güzel geçer gebeliğin ve sağlıkla ilerler , güzel bir his olmuştur 3 kimyasal ve 1 negatif sonrasında. Benim de bir embriyonun oluşmadığı, 1 kimyasal, 3 negatif denemelerim sonrası olunca acayip mutlu olmuştum.Harika artmıştı beta hcg değerleri .Ancak 7. Haftada ultrasonda boş gebelik olduğunu gördük.Yıkıldım. Hayırlısı böyleymiş.
Bugün de kız arkadaşım öğrendi boş gebeliği (((aynı merkezden yaptık 2 hafta fark var .o bugün kalp atışları için gitti ama olmadı ☹çok üzüldüm

Ellerim bile ağrıyo napacaz biz böyle ya 😅😅😅 bugün sondu prednol. Sadece 3 gün içtim.c tesine de az kaldı inşallah olur ya🤲🤲🥰
Ben neyim yaptığını anlasam ben bütün ilaçlara pozitif ten sonrada devam şükür seninkş donmuş🤣 kaldı mı 2 gün cumartesi 🥳🥳

X