2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Benim daha önce 3 kimyasal var .1 ci transfer tutmadı bu 2ci prograf kullanıyorum
Canım ben de prednol kullandım ama olmadı , galiba prograf ve prednol eşdeğer kortizonlar. Umarım güzel geçer gebeliğin ve sağlıkla ilerler , güzel bir his olmuştur 3 kimyasal ve 1 negatif sonrasında. Benim de bir embriyonun oluşmadığı, 1 kimyasal, 3 negatif denemelerim sonrası olunca acayip mutlu olmuştum.Harika artmıştı beta hcg değerleri .Ancak 7. Haftada ultrasonda boş gebelik olduğunu gördük.Yıkıldım. Hayırlısı böyleymiş.

Anladim cnm bozma moralini diyecegim ama elde degil biliyorum. O umutlar tekrar yeseriyor yine emin ol. Dondurulmusun da vardı bildgiim kadarıyla. Rabbim tez zamanda kavustursun bize teslim olmak düşer.

Anladim cnm bozma moralini diyecegim ama elde degil biliyorum. O umutlar tekrar yeseriyor yine emin ol. Dondurulmusun da vardı bildgiim kadarıyla. Rabbim tez zamanda kavustursun bize teslim olmak düşer.

Aynen alışıcam mecbur , üzüldüm çok hemde ama yapacak bişey yok. Dondurulmuş 3 tane daha var hayırlı zamanda onlarıda denerim 2.’de sağlıklı olur umarım

Ben her gün progestan dex gobeyime vuruyorum o hiç acımıyor çünkü yağlı değil şu bazlı ama tabiki fiyat da pahalı biraz.sgk karşılamıyor 7 igne 250tl .3cu Kutu bitiriyorum
Ben sıfır sgk olduğum için artık denizi geçip derede boğulmam heralde yeterki sıkıntılı geçmesin şu süreç o daha çok etkiler eminim

Bugün de kız arkadaşım öğrendi boş gebeliği (((aynı merkezden yaptık 2 hafta fark var .o bugün kalp atışları için gitti ama olmadı ☹çok üzüldüm

Ellerim bile ağrıyo napacaz biz böyle ya bugün sondu prednol. Sadece 3 gün içtim.c tesine de az kaldı inşallah olur ya
Ben neyim yaptığını anlasam ben bütün ilaçlara pozitif ten sonrada devam şükür seninkş donmuş kaldı mı 2 gün cumartesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…