2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ihlamur içeceğim şimdi yeminle sanki çıplak sokakta yatmışım da soğuk almışım öyle halsizlik ve ağrım var hemşirem e sordum çok kötü olursan parol al dedi bakalım bi yatana kadar toparlarım inşallah gece ateşimin çıkmasından korkuyorum
Yok yok Allah korusun geçmiş olsun canım nane limon da çok iyi gelir. Ama en iyi gelen şey yatıp dinlenmek 💞

Yok yok Allah korusun geçmiş olsun canım nane limon da çok iyi gelir. Ama en iyi gelen şey yatıp dinlenmek 💞
Nane hamilelere pek önerilmiyor sanki o yüzden ıhlamuru tercih ettim henüz çok küçük Allah muhafaza 🤭 transfer den beri hastalık halinden kurtulamadım umarım sürekli böyle devam etmez bu anlamadım Niue böyle oldu

Nane hamilelere pek önerilmiyor sanki o yüzden ıhlamuru tercih ettim henüz çok küçük Allah muhafaza 🤭 transfer den beri hastalık halinden kurtulamadım umarım sürekli böyle devam etmez bu anlamadım Niue böyle oldu
İlaçlar bebişler hormonları etkiliyor. Vücut alışsın toparlarsın canım. Seninkiler çabucak sımsıkı tutunsun ilaçları bırakınca hemen kendine gelirsin 🥰🥰🥰🌺

Canım aşırı çalışan bağışıklık olduğunu hangi testlerle anladı doktor?Bir de hangi ilaçları kullandın bunun için? Ben bir kere döllenmenin olmadığı, 1 kimyasal, 3 negatif tüp bebek denemesinden sonra bir de tutan ama boş olan gebelik geçirdim.7. tüp bebek için iki kere yumurta toplattım ama çok kaliteli olmayan (hücre sayısı düşük) embriyolar oluştu.Şuan donmuş olarak bekliyor onlar ama diğer negatifler gibi olmaz diye transfer ettirmedim. Kimyasal olan ve tutup boş gebelik olan büyük ihtimalle embriyo kalitesizliğindendi ama diğer tutmayan 3 negatif denemede hep kaliteli embriyolar konulmuştu, belki de bu dediğin aşırı bağışıklık problemi vardı. Prednol kullanmıştım bağışıklık için ama yine olmadı.
Benim daha önce 3 kimyasal var .1 ci transfer tutmadı bu 2ci prograf kullanıyorum

İlaçlar bebişler hormonları etkiliyor. Vücut alışsın toparlarsın canım. Seninkiler çabucak sımsıkı tutunsun ilaçları bırakınca hemen kendine gelirsin 🥰🥰🥰🌺
Ay inşallah çok sızlanıyor gibi oldum bu aralar ama inşallah düzelir yakında 🤭🤭

🤲🤲🤲 Yumurta toplama evresinde çok zorlandım. Sürekli tansiyonum düştü kustum.Hatta bi keresinde yumurtalar o kadar gelişmişti yumurtalıklarım normalin bilmem kaç katı kadar genişlemişti. Doktorum alttan bakarken yumurtalıklara değince canım bir yandı o kadar hassastı ki beynime vurdu o ağrısı. O an birden tansiyonum düştü kusmaya başladım beni yatırdılar bi şeyler verdiler kendime geleyim diye ve o an dedim ki yok ben bidaha bu yollardan geçemem dedim öyle zordu ki o gün benim için. Ama geçerim elimden geleni yine olsun yine yapacam karşılığını da alacam ❤️❤️
Kesinlikle karşılığını alacaksın.. bu kadar çaba bu kadar emek elin boş dönmek için değil. Hatta Mayıs ayının son hamilesi sen olabilirsin bu grupta ❤️

Yaa 3 günde bire razıyım ama her gün dedi 😵‍💫 benim taze transfer olacak ve çok büyük ihtimal çift 😅
Ben her gün progestan dex gobeyime vuruyorum o hiç acımıyor çünkü yağlı değil şu bazlı ama tabiki fiyat da pahalı biraz.sgk karşılamıyor 7 igne 250tl .3cu Kutu bitiriyorum

Kesinlikle karşılığını alacaksın.. bu kadar çaba bu kadar emek elin boş dönmek için değil. Hatta Mayıs ayının son hamilesi sen olabilirsin bu grupta ❤️
Ayyy hadi inşallah 🤲🤲💞 ailemden kimse bilmiyo yeri geldi tuvalette yaptım iğnemi temiz ama olsun sonuçta tuvalet . O tozlu karışımı tuvalette hazırlayıp yaptığımı biliyorum. Aamaaaan valla zor Allah hepimizin yardımcısı olsun emeklerimizi boşa çıkarmasın 🤲🤲❤️

X