2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben hiç kullanmadım karından vuruyorum sıfır şikayet.. ama insan nelere katlanıyor şu süreçte.. asla yapamam dediği bir sürü şeyi yaparken buluyor kendini.. hepsi güzel bir şekilde minik bir mucize ile sonuçlansın yeter ki ❤️
Karından vurulanı ben de denemek istiyorum.. gerçekten başka hiç birşeyden şikayet etmem.. dediğin gibi sonunda ödülümüz çok büyük olacak inşallah 💕😍

Ben hiç kullanmadım karından vuruyorum sıfır şikayet.. ama insan nelere katlanıyor şu süreçte.. asla yapamam dediği bir sürü şeyi yaparken buluyor kendini.. hepsi güzel bir şekilde minik bir mucize ile sonuçlansın yeter ki ❤️
🤲🤲🤲 Yumurta toplama evresinde çok zorlandım. Sürekli tansiyonum düştü kustum.Hatta bi keresinde yumurtalar o kadar gelişmişti yumurtalıklarım normalin bilmem kaç katı kadar genişlemişti. Doktorum alttan bakarken yumurtalıklara değince canım bir yandı o kadar hassastı ki beynime vurdu o ağrısı. O an birden tansiyonum düştü kusmaya başladım beni yatırdılar bi şeyler verdiler kendime geleyim diye ve o an dedim ki yok ben bidaha bu yollardan geçemem dedim öyle zordu ki o gün benim için. Ama geçerim elimden geleni yine olsun yine yapacam karşılığını da alacam ❤️❤️

Cnm sen ovitrelle vurulmustun degil mi onda bulunan beta hcg hormonu kaliyor vucütta acaba onla alakali olabilir mi. Idrar testin mesela dünkinden silik mi ayni duzeyde ise kendi beta hcg ne dönmüş olabilir.

Vuruldum ama 13 gün oldu artık o kadar uzun etki etmezki , daha önceden vurulduğumda 10. gün gitmiş etkisi, idrar testim silikleşiyor, cuma günü belli olur artık ama hiç ümidim yok , daha demin yeniden yaptım test oda silik çıktı. Böyle böyle cumaya düşecek demekki

Ciğerlerim de ağrıyor şuan ki ağrım böyle sağ omuzumda boynumla arkadaki yerden acayip ağrıyor sürekli krem sürdürüp masaj yaptırıyorum ama geçmedş bu sefer
Kiz öluyorum agridan.. bunu gebelikle alakasi varmi hic baktin mi..yoksa usuttuk mu gercekten.. bide tam anlattigin gibi boslukalrima kadar agriyor..

Bu
Sen keseyi gördün mü canım inşallah ben de görebilirim rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Bugün kanamam oldu şimdi hastanede yatıyorum. Bi kaç saat önce keseyi ve içindeki bebeğimi gördüm şükür . Ama rahim içinde kanaman var düşebilir dedi. Kese etrafında kanama alanı yok. Alttan bakınca kanama var dedi. Allah büyük. Ol derse olur. Dua edin hayırlısı ile benimle kalsın

Bu

Bugün kanamam oldu şimdi hastanede yatıyorum. Bi kaç saat önce keseyi ve içindeki bebeğimi gördüm şükür . Ama rahim içinde kanaman var düşebilir dedi. Kese etrafında kanama alanı yok. Alttan bakınca kanama var dedi. Allah büyük. Ol derse olur. Dua edin hayırlısı ile benimle kalsın
Geçmiş olsun canım benim inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunur da düşük falan olmaz rabbim şifa versin inşallah 🤲

Bu

Canim cok gecmis olsun rabbim sana bagislasin evladini..seninle hem 9 ay karninda sonra gogsunde guzel bir omru paylassin insallah🤲

8 de sağlıklı ilerleyen bir hamilelik oldu nihayet. Geçen hafta bebeği gördük kalbi dinmedim. Cuma tekrar kontrolüm var. Herkesin yolu benimkinden kısa ve kolay olsun ❤️
Ayy masallah hersey yolunda gıtsın ınsallah.cıdden çok sevınıyorum böyle olunca kendımın mıs gıbı

Canım benimm hayırlı olsun çok sevindim tüm pozitif haberi alanlara da 🎉🎉🎉😍😍😍🥰🥰🥰 ben de 8.gün kan vermiştim 10. Ve 12. Gün de tekrarlamıştım 🥰
Ben o yüzden direk 10. Gün kan vermek istiyorum zaten halsiz hastayım biraz kan verecek halde değilim şuan 10. Ve 12. Günü veririm bende 😊 çok teşekkür ederim bu aradaaa🥰🥰

Bu

Allah yardımcı olsun canım inşallah kanaman durur bebeğin sana sımsıkı tutunur. Transfer günlerimiz yakındı seninle diye hatırlıyorum ben de bugün bebeğimi gördüm ağladım o kadar bekledim ki onu görmeyi inşallah hepimiz bebeğimize kavuşuruz rabbim yardımcımız olsun

Ben o yüzden direk 10. Gün kan vermek istiyorum zaten halsiz hastayım biraz kan verecek halde değilim şuan 10. Ve 12. Günü veririm bende 😊 çok teşekkür ederim bu aradaaa🥰🥰
Geçmiş olsun canım iyice dinlen c vitamini al bebeğin seninle en büyük tesellin

Bu

İnşallah inşallah dualarımız seninle 🤲🤲🤲 inşallah sımsıkı tutunur sana bidaha da bi ömür bırakmaz 🥰🥰🌺❤️

Geçmiş olsun canım iyice dinlen c vitamini al bebeğin seninle en büyük tesellin
Ihlamur içeceğim şimdi yeminle sanki çıplak sokakta yatmışım da soğuk almışım öyle halsizlik ve ağrım var hemşirem e sordum çok kötü olursan parol al dedi bakalım bi yatana kadar toparlarım inşallah gece ateşimin çıkmasından korkuyorum

X