2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Iyı yapmışsınız kafan dağılsın o günden sonra ne dedı doktor sana bende suanda tatıl moduna gırmeyı beklıyorum bende burayı takıp edıyorum yazmıyorum ama sureklı bakıyorum Allah bızede ınsallah nasıp eder dıyorum

Pozitifleri görünce seviniyoruz negatifleri görünce içimiz buruluyor rabbim daha da yormadan hepinize mutlu haberleri nasip etsin hepimiz bir birimiz için dua ediyoruz

Pozitifleri görünce seviniyoruz negatifleri görünce içimiz buruluyor rabbim daha da yormadan hepinize mutlu haberleri nasip etsin hepimiz bir birimiz için dua ediyoruz
Bu yola gırerken malesef kı bunlar da çıkacaktı karşımıza evet kendim almış gıbı sevınıyorum sızın yaşadığınız mutluluğa..

aynen yani tek istediğim itlik serserilik yapmak boş boş gezmek tozmak böyle düşünmemek ciddi şeyler:) valla doktor şokta aradı beni elim gitmedi seni aramaya falan fişman işte yani hocam dedim bir yerde bişey var o zaman senin doğal yollla 2 kaybında var bakacağız vs dedi işte ne bilim ben başında neden bakmadın o zaman ben biraz benimkini kısmet kader olarak bağlıyorum bence herhangi bir sorun yok her şey yolunda sadece rabbim vakti zamanı değil nasip etmiyor bende bununla yaşamaya alıştım vakti zamanı gelince en güzeli en hayırlısı bizleri buluyor zaten.aynen gir gir gez dolaş kafa dağıt bana yazın biraz dinlen hatta eylüle kadar dinlen dedi zaten eşimde istemiyor uzun bir süre o yüzden akışına bıraktık.

İnşallah ama umudum yok artık sanmam
Çık bi hafif tempo yürü dua et netleşmeden salma kendini. Bak Ryamm senden önce çift transfer oldu çizgi seninkinden silik ben kaset test yapmadım daha. Belki bu günlerde böyle çıkıyo. Hcg varsa umut var. Gerçekten yarın azalmışsa birlikte üzülürüz Şu an değil

Aynı laflar aynı şeyler cıdden bende demıstım o zaman bı yerde sorun war ama nerde aynı senın düşüncendeyım kafamı dağıtmak ıstıyorum suanda vaktı zamanı gelınce bızımde olacak yoruldum çünkü esımde aynı benım düşüncede bıraz zamana yaydım bu sene bıtımıne yakın bakıcam tekrar suanda tek ıstegım tatıl yapmak ısten çok yoruldum suanda

İnşallah yarın göreceğiz artık

Aynen hatta şimdi erken gebelik testinçmi atacağım bu kaset testten de silik çıktı ya ilk idrar değil ya ondan mı böyle yaptı acaba kaset testim daha koyu çıkmıştı valalhi bende test versem kesin 10 falan çıkar

+1 Al bendennde o kadar valla bende yaydım yoruldum tek istediğim sıcak kumlardan serin sulara atlamak:)

Gerçekten şanslısınız eşinizin kıymetini bilin bende o yok maalesef anlayışlı bir eş dgl herşeyi benden bekler hem ev işi hem öğretmenim çok zorlandım
ayy bende öğretmenim ama atanamadım daha, ücretli yapıyordum, bebek tedavi için bıraktım, hakkımızda hayırlısı, birde grafikerim o işede devam :)

ayyy kızlaaarrrr ayyy okudukça suratımdaki gülmeyi görseniz, sanki ben hamileyim pozitifleri ben alıyorum :) Allah ım yükseltsin kan testlerinizi katlana katlana pozitif günlerimiz devam etsin, darısı a olmayanlara gelsin, çok çok çok çok amiiiiinnnnn

Çok sevindim evlatcigina kavuşturmuş rabbim Ara ara girip test gününü kolacan ediyordum su haberini görebilmek için Rabbim kucağına almayı,sarıp sarmalamayi da nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…