2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayyyy harikaaa

Benim de öyle oldu belli olmuyor asla fotoğrafta bakalım kan sonucum ne çıkacak o kesin belli eder artık
Canım çok normal hem çok erken hem de kaset test lütfen ilk günden üzme kendini. Benim belki kasette çıkmaz bile herşey güzel olacak

Kızlar size dün gece ne oldu hadi bakalım idrar testi yapanlar doğru kan vermeye boşuna beklemeyin, alalım güzel haberleri. Ay hepinize tek tek çok sevindim inşallah güzel değerlerle güzel güzel ilerlesin hepsi
Hepimiz çizgilendikkk bebeğim MEMUR54 yüzünden önce kuyuya taş etti sonra diğerleri devam etti bunları gören eşim de dayanamayıp beni de kuyuya attı

ozmut bebeğimmmmm koşşşşşşş dayanamadım ben test yaptım
ahahahah ya okuya okuya geliyorum heyecandan kalbim çıkacaktı yaaaaa gözyaşımm pıt pıtttt harikaaa bir haber sabahtane beri güzel haberlerinizi okuyorumm biliyordum ama biliyordum sen bu pozitifliğin ile aldın bebekleri kabul ettin şükürler olsun çok çok güzel artsın değerin bebeklerin sağlıkla kucağına gelsin inşallah valla kendim pozitif gibi aşırı aşırı aşırııııı mutluyummm

İnan şu testi yapmaya o kadar korkuyordumm kiiii sırf eşim için yaptım o yap demese kendim asla yapamazdım silikte olsa ben buradayım dedi yaaaa içim bahar sanki yaaaa

İnan şu testi yapmaya o kadar korkuyordumm kiiii sırf eşim için yaptım o yap demese kendim asla yapamazdım silikte olsa ben buradayım dedi yaaaa içim bahar sanki yaaaa
Eşinin hisleri kuvvetli çıktı bak yanında olması sana destek olması ayyy çıldırır insan yaaa silik milik demek ki 5 ten yüksek ki çıktı ayyyy çıldırcam sevinçten ya benim bile bahar lay lay layyy diye dağ bayır gezesim var

Vallahi onlar olmasa halimiz duman artık cuma da kan verdim miii tamam bu iş haka inanamıyorum ama şok tayım daha ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…