2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

tabiii kii iyi ki varlarr canımsslarrr:)) ayyyy hadi bakalım yaaa sağlıkla ilerlesin inşallah dikkat et kendine güzelce dinlen beslen ohhhh:)
Kız tatıle çıktın mı naptın ben sessız moduna aldım kendımı ama herkesi takıpteyım

Sen çok bekledin ve ıyı dayandın cıdden ve en sonunda hakettın Allah sağlıkla kucağına almayı da nasıp eylesin ee hadı koş bı kan ver kız hadi sonucunu da yaz buraya
Rabbim hepimizin yıllarını açsın yüzünü güldürsün inşallah tez zamanda gerçekten şu süreçte bazen dayanamayacak şeyler yaşasakta mükâfatını görmek farklıymış ya her ay adet olmak artık o kadar normale dönmüştü ki benim şuan hamileyim bile diyemiyorum keseyi falan görmem lazım

Kız tatıle çıktın mı naptın ben sessız moduna aldım kendımı ama herkesi takıpteyım
Byarmda bi gittik geldik şimdi temmuzu bekliyorum canım daha kafamı dağıtamadım tam kendimi salmam lazım iş güç şimdilik devam haftasonları gez toz anca o kadar..valla bende kendimi o moda aldım burda girip bakıyorum mutluluklara ortak oluyorum o kadar:)

Amin inşallah canım bız neler ıcın ne acılara katlanıyoruz sen o kaset testte o cızgıyı görmek bıle bızım ıcın çok büyük bı mutluluk bılıyorsun senelerden berı o cızgıyı görebilmek ıcın nelerden vazgecıyoruz ben ınanıyorum kan sonucunda çok güzel gelecek 2 sıde tutacak bence o zaman kucağına alınca goreceksın Allah olmayanlarında kucağını doldursun bıan önce rabbım çok kutlu oluyorum poztıflerı görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…