2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim hayırlı uğurlu olsun hep çok pozitif biriydin, testte de pozitifi kaptin sen ve senin gıyabında pozitifi gören tüm canlara hayırlı uğurlu olsun değerleriniz kat kat katlansin inşallah
İnşallah canım yok covit pozitif ti oydu buydu derken testte de pozitif görmeyi nasip etti Rabbim

demek ki ilk günlerde böyle çıkıyor bu erken gebelikler kaç hcg yi algılıyor acaba
Bak sonradan biraz daha belirginleşti biz zaten normal tarihten erken yapmış olduk silik çıkması normal ya bide kan verdikten sonra test yaparım

Eklentiler

• IMG_20220518_104334.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 41
Hayırlı olsun şimdiden canım hangi dokrordu ve tüp Bebek sebebi neydi bide yaşını da yaz ekliyim liseye opu yu atlatmışsın kalanı da çok güzel geçer inşallah kaç emriyon oldu

Silikde olsa varlığını bilmek iyi geldi inşallah kan değerlerimiz de güzel çıkar ben cuma vereceğim

Silikde olsa varlığını bilmek iyi geldi inşallah kan değerlerimiz de güzel çıkar ben cuma vereceğim

8. Gün için gayet iyi bence. Giderek koyulaşacaktır ama buna gerek kalmayacak sen kan testi ile bakacaksın cuma güzel bir değer ile resmiyet kazanacak hamileliğin

Canım bende seninle aynı doktorda karar kıldım ve kısmetse 7. Ayda oradayım sen ne zaman geleceksin belli mi ?

8. Gün için gayet iyi bence. Giderek koyulaşacaktır ama buna gerek kalmayacak sen kan testi ile bakacaksın cuma güzel bir değer ile resmiyet kazanacak hamileliğin
Test yapmak bşraz da iyi geldi endişelerimiz gitti ama acayip kasık ağrılarım var ya

Bak sonradan biraz daha belirginleşti biz zaten normal tarihten erken yapmış olduk silik çıkması normal ya bide kan verdikten sonra test yaparım
Evet bariz görünüyor bizim 5. Miz nerede acaba nasıl hala yapmadı. Sen cuma diyordun başka bişey demiyordun sen bile yaptın

Test yapmak bşraz da iyi geldi endişelerimiz gitti ama acayip kasık ağrılarım var ya

İlaçlardan olabilir hamilelikten de olabilir. Bu dönem her şey birbirine karışıyor. Kasık ağrıların bebeğinin/ bebeklerinin kendilerini sana gösterme biçimi şu an. Ben buradayım diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…