2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok sevindim evlatcigina kavuşturmuş rabbim 🥳🥳 Ara ara girip test gününü kolacan ediyordum su haberini görebilmek için 🙏 Rabbim kucağına almayı,sarıp sarmalamayi da nasip etsin 🙏🙏
Ay bende katıldım ya şu kervana inşallah kese ve kalbi de sağlıkla görürüz de sonrası da artık bayram benim için 🥰🥰🥰🥰

İyi günler kızlar yazdıklarınızı okuyordum bende yazayım dedim 😊 aranızda yeni sayılırım 24 nisanda opu oldum, opu sonrası ilk adetimi oldum 2.adetten sonra transfer sürecine başlicaz inşallah. Antalya da tedavi görüyorum. Bu arada 2 negatif aşılamam ve ondan önce de iğne ve klomen le olan yumurta takiplerim var. Beni de ekleyebilirsiniz listeye 🥰

Bakın bu normal testim 🙈🙈 bunu yaptığım için tuvaletim yok şimdi 😁 kahvaltı yapayım erken gebelik testini de yapacağımEki Görüntüle 3068166
Canim hayırlı uğurlu olsun hep çok pozitif biriydin, testte de pozitifi kaptin 🥰 sen ve senin gıyabında pozitifi gören tüm canlara hayırlı uğurlu olsun değerleriniz kat kat katlansin inşallah 🤲🏻🧿♥️

Dünden beri neler olmuş böyle.. süpersiniz.. hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim sağlıkla devam etsin..❤️

Düşük değerler, silik çizgiler erken testlerde kaçınılmaz.. zaten bu şüpheleri ortadan kaldırmak için 10-12 gün sonra test istemiyor mu doktorlar da ? bir kaç gün daha sabredip yükselmeyi ve koyulaşmayı izlemek lazım.. umarım hepinizin değerleri sağlıkla artar..

X