2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Artık en ufak belirtini rahat rahat gebeliğe yorarsın

Benim gibi kalpten gitmiyorsan yapma boşver ne zaman hazır hissedersen o zaman
Bu konuda sabrım çok ben normalde de adetim 3 gün geçse bile test yapmazdım beklerdim bugüne kadar hep tek çizgi ile karşılaştım o yüzden fobi oldu bende biraz bilmiyorum sabah eşim gelsin o cesaretlendirirse anca yoksa cuma günü

Yaaa hemen değişmişsin benii göz yaşım pıtt

Ben 7 aylık doğduğum için

Bende çok merak ediyorum ama çift çizgi çıkmazsa çok korkuyorum o yüzden kan gününe kadar bütün moralim çöker benim
Sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap hiç strese girme beklemek istiyorsan bekle sonuçta en doğru sonuç kan. Şimdi Allah korusun negatif çıksa emin olamayacaksın stres olacaksın. Kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap

Ağlarım yani direk kendimi tutabileceği mi hiç sanmıyorum o yüzden siz beni cuma ya bekleyin en iyisi

Kuzum son adet tarihi neydi senin ? Bir de kadıklarda ağrı MEMUR54 da yaşadı biliyorum pozitifsinnn
COK SEVINDIMMMM❤❤tebrik ederim..
Yaaaaa ben demistim AMA ❤❤❤❤❤
açin zzamqn kaybetmeden inatci oglak bebiklerinin analari konusunu diye. Bisey biliyozda soyluyoruz. Bu arada saat 6 yok ve gun benim icin gün aydi yandim boyle olursa..sizede GUNAYDIN bu sabah ilk defa benjm de 2.cizgi silikde olsa cikti cok sukur demekki biraz artmis..

Ben de yeniden test yaptım çok çok silik çizgi çıktı, değerim düşüyo sanırım hamileysem eğer. Fotoğrafta bile çıkmadı öyle silik. Hayırlısı artık sizden gelen güzel haberlere seviniriiiz

Harikaaaa bugün 2.güzel haberi alıyoruz sağlıkla kucağına alırsın inşallah yalnız değerin yüksek gibi geldi bana tabi belli olmaz kişiden kişiye değişir ama sanki tek yumurta ikizi gibi
Vallahi öyle olursa çok mutlu olacam zaten 5.5 yıl bekliyoruz ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…