2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

benim eşimde çok ok anlayışlı vallahi, temizlik felan yapamadımdı, sonuç olumsuz oldukdan sonra da ağrılarımdan yapamadım ve bana yardım etti sağ olsun, ayy çok şanslıyız :)
Gerçekten şanslısınız eşinizin kıymetini bilin bende o yok maalesef anlayışlı bir eş dgl herşeyi benden bekler hem ev işi hem öğretmenim çok zorlandım

Canısı kan ver direk en iyisi düşünme böyle şeyler

Evet söylemiştinn sen de foto at görelim :)) ayy inanamıyorum

Canim test yaptim.yine sabah hemen 2.cizgi gorundu ama resim cekiyom gorunmuyor. Yani cok yuksek degil ya hemen gozukmuyor moralini bozma..

Ooo çok hızlısın hadi güzel sonuçlar çıksın ben kan için beklerim biraz daha

Sabahki testim çok silik çıktı mecbur vermek zorunda kaldım o stresle baş edemezdim
Aslında sabah gelince evdeki normal testi yaptırdı silik çıktı biraz ama bide erken gebelik testi yapalım dedik

Ayyy silik mii? Atsanaaa bakalım bizde o zaman kesin varrrr

En sonunda yaptinsukurler olsun hadi gozun aydin olsun canim.. ❤❤❤❤❤ allah kucagimiza almamizi da nasip etsin
Bana kalsa asla eşim yapta yap yoksa yoktur dedi ama o silik çizgiyi görmek şuan hala idrak edebilmiş değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…