2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yok onda hcg canım inşallah yaa içimdeki umudu çoğaltıyorsunuzzzz gün geçtikçeeee

Kızlar siz hamilesiniz belirtileri ben yaşıyorum akşam üşüyodum battaniye altına girdim şimdi yanıyorum ayaklarımın altına buz koydum

Kızlar siz hamilesiniz belirtileri ben yaşıyorum akşam üşüyodum battaniye altına girdim şimdi yanıyorum ayaklarımın altına buz koydum
Ahahah deli ya seni transfer den sonra düşünemiyorum gerçekten neler hissedeceğini merakla bekliyorum

Herkeste aynı olmaz ki bazılarında hiç belirti olmaz hatta. Zaten şuanda belirti için çok erken benim o hassasiyetler adetim geçince başlamıştı.
Belirti olabilecek bugün duygu durumum çok karışıktı gerçekten ilk 2 gün yerleşme zamanı kasığımda batma oldu böyle sıcak basmalarom var ara ara 2 gündür kasıklarım da ağrıyor adet olacak gibi ağrılarım henüz yok ve benim test günümle adet günüm aynı bakalım o gün ne çıkacak bahtımıza

Çünkü bebişin olacak yumurta şu an içinde o yüzden belirtileri erken gösteriyo ya bir de dün benim de göğsüm o kadar yanıyordu ki soğuk su tutmak istedim ama daha önce hamile olmadığım için anlayamadım

Sen meraktan çatlatacan bizi

Kuzum son adet tarihi neydi senin ? Bir de kadıklarda ağrı MEMUR54 da yaşadı biliyorum pozitifsinnn

Bende çok merak ediyorum ama çift çizgi çıkmazsa çok korkuyorum o yüzden kan gününe kadar bütün moralim çöker benim
Ya ben de ondan çok korkuyordum kocam gelene kadar cesaret edemedim işte ama stresten kalbim ağrıdı ben uyuyanazdım bu gece çıkmazsa kanda çıkma umudum olacak dedim yaptım. Ama sen doktordan öğrenmek istiyorsun bekle o yüzden gaza gelme ben geldim

Kuzum son adet tarihi neydi senin ? Bir de kadıklarda ağrı MEMUR54 da yaşadı biliyorum pozitifsinnn
22 Nisan benim âdet 28 günde bir oluyorum adet tarihim 20 Mayıs o yüzden o gün ya hamile olduğumu öğreneceğim yada ilaçları bırakıp adet olmayı bekleyeceğim bakalım bş yanım sabah sende test yap diyor ama çıkmazsa diye ödüm kopuyor bendeki normal kaset test erken gebelik testi de değil kafamı çok karıştırdınız bide hepiniz pozitif maşallah irademi zorluyor sunuz

Benim gibi kalpten gitmiyorsan yapma boşver ne zaman hazır hissedersen o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…