2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaa doğru sen direk kan Hadi inşallah 5/5 geliyo inşallah

gumy yaptın mııııı?
İnşallah adet olacak gibi bir hissim veya belirtim Yok ama belli de olmaz sonuçta bence papatya da pozitif zaten yerleşme lekesi yaşadı çünkü o , gummy de bakalım test yapsın ne çıkacak

İnşallah adet olacak gibi bir hissim veya belirtim Yok ama belli de olmaz sonuçta bence papatya da pozitif zaten yerleşme lekesi yaşadı çünkü o , gummy de bakalım test yapsın ne çıkacak

Hadi inşallahhh 1-2 güne buralar pozitif dolacal ocak anneleri come onnn

ayyy inşallah 3 pozitif daha gelirse ekip tamam :) güzel başladık :)
Fire vermeden devam edebilecek miyiz bakalım öyle olursa Mayıs ayı resmen uğurlu olmuş olucak S Sare2022 de peşimizden geliyor inşallah sonucunu ne kadar Haziran da öğrenevk olsada Mayıs'ta transfer olacak sonuçta ona da uğurlu gelsin Mayıs

Bende senin icin pozitif hissediyorum. Bende duygu durumu cok karisik valla artik ne haldeyim bende bilmiyorum. Su test gunumuz gelsede guzel haberler havada ucussa dus alinca cok rahatliyorum ama kisadan. ilik suyla bitirmeye calisiyorum. Vucudumun isisini arttirmak istemedim. Herseyden nem kapiyorum artik çocuklarım icin hersey allahim gelsinlerde senlik baslasin evlerimizde yumuk yumuk eller ayaklar bir anda gulumsemeleri cok guzel

Vallahi ben sadece 1 kere aldım desem korkuyorum duş almaya perşembe günü almayı düşünüyorum bide bakalım test günü ne çıkacak eğer negatif alırsam yaşadıklarım resmen bir hiçmiş diyeceğim ama eğerki pozitif olursa kendimce gün gün belirtilerim var ama hiçbirini kesin hamileyim gözüyle bakmıyorum Allah'ım çok amin minicik eller için

Ohaaaa inanmıyorummmm yaaaaaa çok sevindimmmmmm ayyyy 5/3 olduk yaaaaa o kadar sevindim kiiiiii çoolkkkkk iyi ya gece gece çok mutlu oldummmm
yaaa canımın içiii şu an şok oldum bennn noluurr siz de gelin arkamızdan biliyorum 5 te 5 yapıcaz :)))) mayıs harika bir ay :) bu arada gonapeptyl kullanıyorum onda hcg yok değil mi? 2 günde 1 yapıyorum toplamda 5. olsa söylerdi doktorum nolur olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…