2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Yaaa doğru sen direk kan🤩🤩🤩 Hadi inşallah 5/5 geliyo inşallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

gumy gumy yaptın mııııı? 🤩🤩
İnşallah adet olacak gibi bir hissim veya belirtim Yok ama belli de olmaz sonuçta bence papatya da pozitif zaten yerleşme lekesi yaşadı çünkü o , gummy de bakalım test yapsın ne çıkacak 🤭

İnşallah adet olacak gibi bir hissim veya belirtim Yok ama belli de olmaz sonuçta bence papatya da pozitif zaten yerleşme lekesi yaşadı çünkü o , gummy de bakalım test yapsın ne çıkacak 🤭

Hadi inşallahhh 1-2 güne buralar pozitif dolacal🤩 ocak anneleri come onnn😂😂

ayyy inşallah 3 pozitif daha gelirse ekip tamam :) güzel başladık :)
Fire vermeden devam edebilecek miyiz bakalım öyle olursa Mayıs ayı resmen uğurlu olmuş olucak 🥳🥳🥳🥳 S Sare2022 de peşimizden geliyor inşallah sonucunu ne kadar Haziran da öğrenevk olsada Mayıs'ta transfer olacak sonuçta ona da uğurlu gelsin Mayıs 🧿 🤭

İnşallah seninki de pozitif hissediyorum yaşadıkların tutunma şeylerine benziyor 🤭 3 ten sonra blraz kötü oldum soğuk almış gibi sırtım göğsüm falan ağrıdı kasık ağrım da vardı biraz da Duygu durumum karışıktı şimdi sakinleştim daha iyi hissediyorum her açıdan 😊
Bende senin icin pozitif hissediyorum. Bende duygu durumu cok karisik valla artik ne haldeyim bende bilmiyorum. Su test gunumuz gelsede guzel haberler havada ucussa🥰🥰🥰🥰🥰 dus alinca cok rahatliyorum ama kisadan. ilik suyla bitirmeye calisiyorum. Vucudumun isisini arttirmak istemedim. Herseyden nem kapiyorum artik 😊😊😊 çocuklarım icin hersey allahim gelsinlerde senlik baslasin evlerimizde 😊😊😊😊 yumuk yumuk eller ayaklar bir anda gulumsemeleri cok guzel 🙏🙏🙏🙏

Bende senin icin pozitif hissediyorum. Bende duygu durumu cok karisik valla artik ne haldeyim bende bilmiyorum. Su test gunumuz gelsede guzel haberler havada ucussa🥰🥰🥰🥰🥰 dus alinca cok rahatliyorum ama kisadan. ilik suyla bitirmeye calisiyorum. Vucudumun isisini arttirmak istemedim. Herseyden nem kapiyorum artik 😊😊😊 çocuklarım icin hersey allahim gelsinlerde senlik baslasin evlerimizde 😊😊😊😊 yumuk yumuk eller ayaklar bir anda gulumsemeleri cok guzel 🙏🙏🙏🙏
Vallahi ben sadece 1 kere aldım desem 🤭🤭🤭 korkuyorum duş almaya 🤣 perşembe günü almayı düşünüyorum bide 😁 bakalım test günü ne çıkacak eğer negatif alırsam yaşadıklarım resmen bir hiçmiş diyeceğim ama eğerki pozitif olursa kendimce gün gün belirtilerim var ama hiçbirini kesin hamileyim gözüyle bakmıyorum 😄😄 Allah'ım çok amin minicik eller için 🤲

Kızlaaarrrrrr buraya geliinnnnnn 3 olduuuuuu 💕💕💕 allahım şükürler olsun şükürler olsunnn 🙏🏻
A22F7730-2129-4866-B100-8D780352F58D.jpeg

Ohaaaa inanmıyorummmm yaaaaaa 🥳🥳🥳😍😍😍😍😍 çok sevindimmmmmm ayyyy 5/3 olduk yaaaaa o kadar sevindim kiiiiii çoolkkkkk iyi ya gece gece çok mutlu oldummmm 🥳🥳🥳🥳🥳
yaaa canımın içiii şu an şok oldum bennn noluurr siz de gelin arkamızdan biliyorum 5 te 5 yapıcaz :)))) mayıs harika bir ay :) bu arada gonapeptyl kullanıyorum onda hcg yok değil mi? 2 günde 1 yapıyorum toplamda 5. olsa söylerdi doktorum nolur olmasın

X