2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kesinlikle hiçbir belirti aramamak gerekiyor hepimiz tecrübe ettik Bence de bana da çok ısrar etmiştiniz 9.gün dayanamamıştım ama sanırım forumda o ara çok aktif olmasam dayanırdım

Kesinlikle hiçbir belirti aramamak gerekiyor hepimiz tecrübe ettik Bence de bana da çok ısrar etmiştiniz 9.gün dayanamamıştım ama sanırım forumda o ara çok aktif olmasam dayanırdım
Ya 12. Gün deseydi testi 10. Gün yapardım illa ama zaten 10. Güne direk kan istedi o yüzden büyüyü bozmak istemiyorum ben olumlu hissediyorum ama her sonucada açığım negatif te olabilir bilmiyorum az kaldı öğrenmeye

bu akdar bile beklemiyordum..

Erkencisin ama yine de bence yüz güldüren bir sonuç oldu. Şimdi sağlıkla yükselmesini bekleyeceksin ve öyle de olacak bence.. süper haber ya. Rahatlamış olmalısın. İlaçlara devam edeceksin bu arada sıkıntı yaşıyorsan mutlaka doktorunla görüş canım. Daha konforlu olacağın bir düzenleme yapabilir

Kaçıncı gün bugün
transferle birlikte 6.gün, genelde transfer sonrası alınıyor 5.gün olmuş oluyor. aşırı kasık ağrısı var regli gibi. dayanamadım eğer regliyse hiç çıkmaz dedim. ama eğer varsa 4-5 çıkar diyordum sabahta gebelik testi kaset yaptım hiç bişey çıkmamıştı.

Bence geliyor gelmekte olan sonuçta çok erken daha, 100 çıkacak değil ya 5. Günden tebrikler.. sağlıkla devam etsin güzelce artsın..
:))))))))))) çok teşekkür ederim.. bana göre fazla bile çıktı:))4-5 bile benim için yeterdi ama buda çok iyi bi değer bence.. inşallah katlanarak artar canım.. çok teşekkür ederim verdiğiniz kıymet için güzel dakikalarınızı ayırdığınız için..

Bugunde yaptım test bembeyazdı evden çıkarken...regil ağrısıda olunca anam dedim oluyorum.. ne çabuk biraz uzun sürseydi bari daha test yapacaktım dedim:))
Hahaaa iyice oyun yaptın neyse inş görürsün 2. Çizgiyi bakalım kaçıncı gün çıkıcak

canım çok sağolasın... seninle başladık seninde güzel haberlerinle sevinirim inşallah::)))
Kendi sonucum için beni meraka soktun gerçekten dayanacağımm cumaya ne kaldı hep aksikleri düşünüyor dun artık sevinme zamanı olumlu olmasına o kadar sevindim kiiii erken öğrenmenin de faydası var daha dikkatli hareket edersin şimdi yazdın mı buseye, ayyy inşallah rabbim cuma günü beni de sevindir benimle birlikte sonuç bekleyen herkesi inşallahhhhhh

Ohaaa manyak senii ne güzel erkenden öğrendin valla bravooo tebrik ederimm ilk pozitifimiz geldi ben aşırı korkuyorum test yapmaya yerimde de duramıyorumm. Yaa çok mutlı oldun hadi bakalım 5 te 1 şu an :))
En son transfer olanımız ilk müjdeyi verdi hemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…