2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Canim cok dogru diyorsun regli oldum olacam derken boyle bi surpriz..hayir burdaki herkes diyorki belirti olabilir ben kafaya takmistim ilaclari birakacaktim allah biliyor ya simdi 5.gundw bu sekilde cikmasi beni biraz da olsa sakinlestirir. Hamdolsun iyiki varsiniz hep destek oldunuz.. rabbim sizinde islerinizi kolaylastirsin..hepinize saglik sihhat verisnguzel haberlele sevinelim.insallah

Ohaaa manyak senii ne güzel erkenden öğrendin valla bravooo tebrik ederimm ilk pozitifimiz geldi ben aşırı korkuyorum test yapmaya yerimde de duramıyorumm. Yaa çok mutlı oldun hadi bakalım 5 te 1 şu an :))
Tam bana verilebilecek cevabi verdin kendime sabahtan beri diyorum delisin sen manyaksin sen varmi senin gibi bi deli acaba falan.. tamda ustune bastin cok sukur rahatladim..ohhhhhhh....yerimde duramadim karnima bi agri girdi eyvah dedim regli oluyorum ama degilmis sukurler olsun..cok mutlu oldum sorma.sizden de bekliyorum guzel haberler.... biraz sizede bulastirayim çilginlik...

kızlar merhaba, 12. Gün kan tahlili sonucum 228 çıktı hiç ama hiç beklemiyordum evde yaptığım testlerde silik çizgiyi hiç göremedim umutsuzluğa kapıldım ve son gun ilaçlarımı dahi aksattim sonucu öğrendiğimde şok oldum Allahim isteyen herkese nasip eylesin inşallah katlanarak artar korkuyorum bi yandan da

Yazmadim.buseye 2 gun sonra yine verecem kan sonra yazarim onlara da..esime de soylemiyecem.. 2 gun sonra soyleyecem.. surpriz yapacam..bi zibin alir kutularim..

Tebrıkler valla bugun guzel haberler peş peşe gelıyor, daim olsun inşallah

Sizin de gözünü aydın, ne güzel sırayla pozitif haberleri verdiniz sağlıkla ilerlesin inşallah

O yüzden testlere güvenmeyin diyoruz tebrik ederim kat kat artsın inşallahhhhhhhh korkma içini ferah tut pozitif inşallah

Olmaz olmaz korkma şimdi ayaklarını uzatıp kese gününe kadar dinlenme vakti inşallah darısı da bizlerin başına

Ryamm P Papatya321f gumy sıra sizde başka var mıydı geçen hafta transfer olan
cukulatam var bide, ben yapmıcam canım test pozitif veya değil cuma öğreneceğiz artık bugün böyle bi duygusal ağırlık çöktü ama bana ya böyle hem sinir hali hem değişik anlamadım kasıklarım da ağrıyor ama prulüton Depot a bağlıyorum ben onu vurulduktan sonra bende hep yan etki ediyor galiba

Yavaştan bende de başladı ağrı ya zayıflıkla alakası yokmuş bakalım ruh halime etkisi nasıl olacak

Yavaştan bende de başladı ağrı ya zayıflıkla alakası yokmuş bakalım ruh halime etkisi nasıl olacak
Kafam o kadar dalgın ki cuma yerine pazartesi yazmışım daha da ağırmax inşallah aynen onu bi gözlemle bakalım merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…