2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Gözün aydın, inşallah katlanarak artsın sağlıkla ilerlesin. Artık kendine huzur ver, stres yapma, içerideki düşün tek başına değilsin bak. Seni yoran ilaçları, durumları doktoruna danış muhakkak. Tekrar gözün aydın🍀
Canim cok dogru diyorsun regli oldum olacam derken boyle bi surpriz..hayir burdaki herkes diyorki belirti olabilir ben kafaya takmistim ilaclari birakacaktim allah biliyor ya simdi 5.gundw bu sekilde cikmasi beni biraz da olsa sakinlestirir. Hamdolsun iyiki varsiniz hep destek oldunuz.. rabbim sizinde islerinizi kolaylastirsin..hepinize saglik sihhat verisn🤲guzel haberlele sevinelim.insallah🤲🤲

Ohaaa manyak senii 😂😂😂 ne güzel erkenden öğrendin valla bravooo tebrik ederimm 💕💕 ilk pozitifimiz geldi 😇😇 ben aşırı korkuyorum test yapmaya yerimde de duramıyorumm. Yaa çok mutlı oldun hadi bakalım 5 te 1 şu an :))
Tam bana verilebilecek cevabi verdin kendime sabahtan beri diyorum delisin sen manyaksin sen varmi senin gibi bi deli acaba falan.. tamda ustune bastin🤣🤣🤣 cok sukur rahatladim..ohhhhhhh....yerimde duramadim karnima bi agri girdi eyvah dedim regli oluyorum ama degilmis sukurler olsun..cok mutlu oldum sorma.sizden de bekliyorum guzel haberler.... biraz sizede bulastirayim çilginlik...🤣🤣

kızlar merhaba, 12. Gün kan tahlili sonucum 228 çıktı 🤲🥰 hiç ama hiç beklemiyordum evde yaptığım testlerde silik çizgiyi hiç göremedim umutsuzluğa kapıldım ve son gun ilaçlarımı dahi aksattim sonucu öğrendiğimde şok oldum Allahim isteyen herkese nasip eylesin inşallah katlanarak artar korkuyorum bi yandan da 🥺

Kendi sonucum için beni meraka soktun gerçekten 😄😄 dayanacağımm cumaya ne kaldı 😄 hep aksikleri düşünüyor dun artık sevinme zamanı olumlu olmasına o kadar sevindim kiiii erken öğrenmenin de faydası var daha dikkatli hareket edersin şimdi 🤭 yazdın mı buseye, ayyy inşallah rabbim cuma günü beni de sevindir benimle birlikte sonuç bekleyen herkesi inşallahhhhhh🤲
Yazmadim.buseye 2 gun sonra yine verecem kan sonra yazarim onlara da..esime de soylemiyecem.. 2 gun sonra soyleyecem.. surpriz yapacam..bi zibin alir kutularim..

kızlar merhaba, 12. Gün kan tahlili sonucum 228 çıktı 🤲🥰 hiç ama hiç beklemiyordum evde yaptığım testlerde silik çizgiyi hiç göremedim umutsuzluğa kapıldım ve son gun ilaçlarımı dahi aksattim sonucu öğrendiğimde şok oldum Allahim isteyen herkese nasip eylesin inşallah katlanarak artar korkuyorum bi yandan da 🥺
Tebrıkler valla bugun guzel haberler peş peşe gelıyor, daim olsun inşallah

Sizin de gözünü aydın, ne güzel sırayla pozitif haberleri verdiniz🧿 sağlıkla ilerlesin inşallah

O yüzden testlere güvenmeyin diyoruz tebrik ederim kat kat artsın inşallahhhhhhhh korkma içini ferah tut pozitif inşallah 😊🧿

Ryamm Ryamm çok tesekkur ederim canim ahh o kadar pişmanım ki test yaptığıma ve kendimi saldigima dün bir de temizlik yapt evde sil süpür vs inşallah bi şey olmaz 🙏 ayyy allahim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah emeklerimizin karşılığını alalım inşallah kızlar 💕
Olmaz olmaz korkma şimdi ayaklarını uzatıp kese gününe kadar dinlenme vakti inşallah darısı da bizlerin başına 😍

Ryamm Ryamm P Papatya321f gumy gumy sıra sizde başka var mıydı geçen hafta transfer olan ☺️☺️
cukulatam cukulatam var bide, ben yapmıcam canım test pozitif veya değil cuma öğreneceğiz artık 🙈 bugün böyle bi duygusal ağırlık çöktü ama bana ya böyle hem sinir hali hem değişik anlamadım kasıklarım da ağrıyor ama prulüton Depot a bağlıyorum ben onu vurulduktan sonra bende hep yan etki ediyor galiba 😁

cukulatam cukulatam var bide, ben yapmıcam canım test pozitif veya değil pazartesi öğreneceğiz artık 🙈 bugün böyle bi duygusal ağırlık çöktü ama bana ya böyle hem sinir hali hem değişik anlamadım kasıklarım da ağrıyor ama prulüton Depot a bağlıyorum ben onu vurulduktan sonra bende hep yan etki ediyor galiba 😁
Yavaştan bende de başladı ağrı ya zayıflıkla alakası yokmuş 🙈🙈🤭 bakalım ruh halime etkisi nasıl olacak 😂😂

Yavaştan bende de başladı ağrı ya zayıflıkla alakası yokmuş 🙈🙈🤭 bakalım ruh halime etkisi nasıl olacak 😂😂
Kafam o kadar dalgın ki cuma yerine pazartesi yazmışım🙈 daha da ağırmax inşallah 🤭 aynen onu bi gözlemle bakalım merak ettim 🤭

X