2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Merhabalar Hanımlar..
Ben 2.tüp bebek tedavimde bu gruba dahil olmuştum.
Negatif sonrası bütün testler normal çıktı.. Doktor eşinin dokularını yabancı algılıyor olabilir demişti..
2.de negatif olunca geçen ay lenfosit aşısı vuruldum.. Yarında 2.dozu vurulacaktım..
Bugün doğal yoldan gebe kaldığımı öğrendim💕
Eşimde morfoloji 0 dı, ileri hızda tüp bebeğe başladığımızda 0.
Bugün yaptığım test pozitif çıktı ve kan verdim. 14 çıktı sonucum..
İnş sağlıkla sıhhatle elime almak nasip olur..
İnş bekleyen herkeste pozitif en kısa zamanda görür.. Ryamm Ryamm
Ah ne mutlu sana inşallah sağlıkla sıhhatle buyur, kucagına alırsın. Tebrık ederım cok sevındım gercekten. Bizlere de nasip olur inşallah

Zayıf olanların düşük riski ve erken doğum riski daha çok oluyor hele de ikiz olursa ben ikiz den o yüzden korkuyorum 🤭🙈
o herkesin öyle olmuyor güzellik hemşiresi diye kanalı olan bi bayan vardı çok zayıf ama 38.haftada doğum yaptı.. bünyeden bünyeye değişiyor..

Kızlar şu idrara sıkışma konusunda transferden yarım saat önce 1 lt su içsem yeter mi acaba 😒
ben yarım litre içtim ama şöyle 13.10da tranfer oldum sabah evden çıkmadan önce wcye gitmiştim bidaha hiç girmeden az bi sıkışıklıkla girdim çokrahat geçti..hemen öncesinde içersen çok sıkışmıyorsun demek istedim yani..

Canım benim de karnım ağırıyo ve göğüslerim acıyo regl olacakmışım gibi. Ama umudu yüksek tutuyorm tegl belirtisi ile gebelik belirtileri benzer oluyor diye. Sen bugün de test yaptın mı
Bugunde yaptım test bembeyazdı evden çıkarken...regil ağrısıda olunca anam dedim oluyorum.. ne çabuk biraz uzun sürseydi bari daha test yapacaktım dedim:))

Benim de 7 8 kilo fazlam var. Ya ne güzel işte zayıf hamile kalacaksın çok kilo almazsın daha sağlıklı olursun 🤲🤲🥰💞
Sen bide beni görsen 10 kilo fazlaya yaklaştım akşama kadar ayaktayım çalışıyorum eve gelince durmak yok …
Yürüyüş yapıyorum ama tek gr gitmiyor.
Bugün gidip kan verdim şekere falan baktıracam tüp bebeğe daldım yumurta sağlığı onu ye bunu kullan negatifler kullanılan ilaçlar sağlığımı ihmal ettim galiba.

ben yarım litre içtim ama şöyle 13.10da tranfer oldum sabah evden çıkmadan önce wcye gitmiştim bidaha hiç girmeden az bi sıkışıklıkla girdim çokrahat geçti..hemen öncesinde içersen çok sıkışmıyorsun demek istedim yani..
Hmmm anladım ben de öyle yapayım o zaman🥰🥰

Sen bide beni görsen 10 kilo fazlaya yaklaştım akşama kadar ayaktayım çalışıyorum eve gelince durmak yok …
Yürüyüş yapıyorum ama tek gr gitmiyor.
Bugün gidip kan verdim şekere falan baktıracam tüp bebeğe daldım yumurta sağlığı onu ye bunu kullan negatifler kullanılan ilaçlar sağlığımı ihmal ettim galiba.
Kullandığımız ilaçlar iğneler de çok şişiriyo malesef 😒😒 kilo falan önemli değil ama sağlığımızı etkileyebilir fazla kilo gebeyken hiç iyi bi şey değil 🥺 bu transfer tutmazsa 1 aylık boşlukta spora giderim belki

Bugunde yaptım test bembeyazdı evden çıkarken...regil ağrısıda olunca anam dedim oluyorum.. ne çabuk biraz uzun sürseydi bari daha test yapacaktım dedim:))
Şok erken ki zaten daha transfer in 5. Günü 7. Günü bile görmeyip 9. Gününde gören var testlere güvenme moralini de bozma ağrılar normal benimde kasıklarım bugün ağrıyor biraz fitili attıktan sonra karnımda ağrımaya başladı ama oturmuşum balkonda sıcak havanın keyfini çıkarıyorum takılma ağrılara 🤭😄

Ryamm Ryamm nasıl geçiyor günlerin bugün tam bir hafta oldu sanırım yazıları takip edemiyorum ama sana bakmak için giriyorum arada habersiz bırakma henüz test vs yapmadın inşallah

Kullandığımız ilaçlar iğneler de çok şişiriyo malesef 😒😒 kilo falan önemli değil ama sağlığımızı etkileyebilir fazla kilo gebeyken hiç iyi bi şey değil 🥺 bu transfer tutmazsa 1 aylık boşlukta spora giderim belki
Evet en önemlisi sağlık zaten.
İnşallahhh pozitif haberlerini alırız ❤️❤️Şansın açık olsun ..

Ryamm Ryamm nasıl geçiyor günlerin bugün tam bir hafta oldu sanırım yazıları takip edemiyorum ama sana bakmak için giriyorum arada habersiz bırakma henüz test vs yapmadın inşallah
Aynen bugün tam 7. Gün 🙈🙈yok canım test yapmadım yapmayı da düşünmüyorum cuma günü direk kanla öğreneceğim , iyiyim gaz sancılarım gitti bugün biraz kasıklarım ağrıyor gibi sanki ama kendimi dinlemeyi red ettiğim için bilmiyorum nasıl hissediyorum Şubat ayından beri forum forum dolandığım için pozitif görenlerin de negatif görenlerin de yanıltıcı şeyler hissettiğini biliyorum o yüzden onun haricinde gayet iyiyim pozitif olacağına inancım hala yüksek 😊🥰

yaaa canım opuda 5 tane toplanmış, 2 si embriyo olmuştu, şimdi adet sökülsün diye bekliyorum işte, yani kafama görede birşey yapmak istemiyorum ama telefon açtım hemşire ile görüştüm bekleyeceksin dedi, saçmalık mı bilemedim muayene etmeleri daha mantıklı olması lazım sanki, 2 ay rahim dinlendirilecek imiş
Canım benim opudan sonra 23. gün falan hastalandım.Bence de bekle.Hem rahim dinlendirme gerçekten çok iyi gelecek emin ol.Belki bu arada kendiliğinden olur kimbilir.Sen ovulasyon takibi yap bu 2 ay içersinde:rabbim sana mucizeni verir inşallah

Arkadaslar transfer gunuyle beraber 6.gunum regli agrim basladi ama aşiri derecede eyvah mi? Yani simdi oldum olacam..valla cok moralim.bozuldu..

Transfer günü zaten sayılmıyor. İlaç kullanırken 5. Gün regl olmazsın sanırım. Ağrın da bence hamilelik ve regl ağrıları benzer olduğu için hangisindendir bilinmez bence

X