2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

günaydın kızlar, nasıl gidiyor herşey yolunda umarım, pozitiflere az kaldı :) ay ben hala adet olamadım, başka doktora muayeneye gitsem mi bilemedim, ne dersiniz kızlar
Canim bisey soracam sen transferden sonra belirti vs nelwr yasamistin hatirliyormusun. Gaz siskinlik kasik agrisi vs olmusmuydu..regli agrin falan ne zaman baslamisti..

Arkadaslar transfer gunuyle beraber 6.gunum regli agrim basladi ama aşiri derecede eyvah mi? Yani simdi oldum olacam..valla cok moralim.bozuldu..
Nasıl bi Ağrı mesele, bence endişe etme burda kesin adet oldum diyip testi pozitif olanları da hatırlıyorum

2 saat oldu vurulalı henüz hiç bi ağrım vs yok elimde de ısıtmadım bu arada. Acaba sen zayıf olduğun için olabilir mi

2 saat oldu vurulalı henüz hiç bi ağrım vs yok elimde de ısıtmadım bu arada. Acaba sen zayıf olduğun için olabilir mi
Bende de ağrısı gün içinde başlamıyor du Zaten ertesi gün mahvetmeye başlıyordu , bende ona bağlıyorum çünkü bi beni bu kadar kötü ediyor bu ilaç

Canim regli olmadan yarim saat oncesi falan bi agri olur ya regli agrisi iste o var suan bende..
3 hamileliğimde de aynısı olmuştu ben de hatta adet oldum galiba diye tuvalete gider bakardım. Hiç korkma.
Bende de ağrısı gün içinde başlamıyor du Zaten ertesi gün mahvetmeye başlıyordu , bende ona bağlıyorum çünkü bi beni bu kadar kötü ediyor bu ilaç
Keşke ben de senin gibi zayıf olsam

Canim regli olmadan yarim saat oncesi falan bi agri olur ya regli agrisi iste o var suan bende..
Regl olmak için çok erken 5. Günün bugün fitilde karın ağrısı yapabiliyor hiç moralini bozup modunu düşürme

3 hamileliğimde de aynısı olmuştu ben de hatta adet oldum galiba diye tuvalete gider bakardım. Hiç korkma.

Keşke ben de senin gibi zayıf olsam
Heveslendiği şeye bak ya ideal kiloda olmak güzel bişey ama benim kadar zayıf olmak çokta güzel değil o kadar kilo almama rağmen ideal kilomla aramda 6-7 kilo var hala

Sende aynisi oldugunda tutmusmuydu
Evet tutmuştu kalp atışlarını bile dinledim. Doktorum adet ağrılarının olmasının normal olduğunu söylemişti sonuçta vücut o döngüyü yaşıyor tek fark adet olmuyorsun demişti. (ama malesef ilerleyen dönemde kalbi durmuştu sağlıksız bi gebelikmiş) korkmanı istemiyorum sağlıklı gebeliklerde de bu adet ağrısına benzer ağrı çok normal.

Arkadaslar transfer gunuyle beraber 6.gunum regli agrim basladi ama aşiri derecede eyvah mi? Yani simdi oldum olacam..valla cok moralim.bozuldu..
Canım benim de karnım ağırıyo ve göğüslerim acıyo regl olacakmışım gibi. Ama umudu yüksek tutuyorm tegl belirtisi ile gebelik belirtileri benzer oluyor diye. Sen bugün de test yaptın mı

Heveslendiği şeye bak ya ideal kiloda olmak güzel bişey ama benim kadar zayıf olmak çokta güzel değil o kadar kilo almama rağmen ideal kilomla aramda 6-7 kilo var hala
Benim de 7 8 kilo fazlam var. Ya ne güzel işte zayıf hamile kalacaksın çok kilo almazsın daha sağlıklı olursun

Benim de 7 8 kilo fazlam var. Ya ne güzel işte zayıf hamile kalacaksın çok kilo almazsın daha sağlıklı olursun
Zayıf olanların düşük riski ve erken doğum riski daha çok oluyor hele de ikiz olursa ben ikiz den o yüzden korkuyorum

Benim agri olmadi vurulurken sonrasini bakacagiz. Sonradan oluyormus. Valla tutunsunlar mıknatıs gibi ağrıyı da önemsemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…