2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

günaydın kızlar, nasıl gidiyor herşey yolunda umarım, pozitiflere az kaldı :) ay ben hala adet olamadım, başka doktora muayeneye gitsem mi bilemedim, ne dersiniz kızlar

günaydın kızlar, nasıl gidiyor herşey yolunda umarım, pozitiflere az kaldı :) ay ben hala adet olamadım, başka doktora muayeneye gitsem mi bilemedim, ne dersiniz kızlar
Günaydın canımm :) uyandım çekmeceden fitili alırken teste gözüm çarptı ama yapmıcam dedim bence sen biraz sabret çık 50-60 dk tempolu yürü kekik çayı demle iç. Mecbur gelicek o kanama sen üstüne gittikçe stres yapıyosun o daha da grcikiyor. Yürürken kafan da dağılır hem

yapma yapma :) az daha bekle :) minnoşun göstercek kendini merak etme :) yaa ben stres değil de canım takviye kullanmaya başladım, adet olmam gerek ki dinlenme sürecinde en azında etkilerinden yararlanayım diye ama dediğinde doğru biraz stresden uzak keyif yapmak lazım :)

Günaydın sen ilaçları keseli 1 hafta oldu demi. Fitili de biraz fazla kullanıyordun galiba anca etkisi geçer olursun yani stres olma

Ben de vuruldum biraz önce iğnemi. Hemşire uyardı biraz yağlı bi iğne sonrasında vurulan bölgede ateş yanma ve ağrı olabilir panik olma dedi çok ağrı ateş vs olursa gel git kolonyalı pamukla sil dedi.

Günaydın sen ilaçları keseli 1 hafta oldu demi. Fitili de biraz fazla kullanıyordun galiba anca etkisi geçer olursun yani stres olma
evet canı günde 4 kere kullandırıyordu bana, 1 hafta oldu ilaçları keseli, sabredip bekleyeyim napayım yapacak birşey yok, sadece şu zamanda yumurtalama oluyor mu onu bilmiyorum

evet canı günde 4 kere kullandırıyordu bana, 1 hafta oldu ilaçları keseli, sabredip bekleyeyim napayım yapacak birşey yok, sadece şu zamanda yumurtalama oluyor mu onu bilmiyorum
Yumurtlama olacağını hiç sanmıyorum. O kadar ilaç iğne baskılamıştır. Ama sen yine de dikkat et olur mu olur belli olmaz

Kizlar gunaydin,bu progestan dex bende asiri agiz kurulugu yapti,simdi de bogazim tahris oldu,ayni durumu yasayan var mi?varsa neler yaptiniz?

İlacı elimde ısıtınca ilk vurulduklarım kadar ağrı yapmadı ama bu sefer bende çok kötü oluyordum ben aksaya aksaya yürüyordum resmen 2 gün ama pazar günü vuruldum hala başlamadı o ağır ağrılarım hafiften yatarken acıyor bazen ama buna da şükür

Bana da doktor sadece transferden önce 3 gün kullan dedi prednol
Pradnolun etken maddesine gore bildigim kadariyla etkisi uzun suruyor ben onu baska bi tedavide 10 gun kullandim hemen biraktirmamislardi ve de yarim baslayip 3 gun sonra tama cikarip sonra yine yarimla biraktirmislardi 1 ay etkisinin surdugunu soylemisti doktor kulak burun doktoru vermisti burun tikanikligi icin cok iyi gelmisti..

Arkadaslar transfer gunuyle beraber 6.gunum regli agrim basladi ama aşiri derecede eyvah mi? Yani simdi oldum olacam..valla cok moralim.bozuldu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…