2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ne güzel haber, sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz insallah

İnş canım sağlıkla bebeğin büyür

Yaaa harika bir haber nasıl güzel olmuş öyle :) tebrik ederimmm kucağına almak da nasip olur inşallah

Amin insallah canim rabbim herkesin emegini odullendirsin bebeklerini nasip etsin insallah cok erken gercekten.. cogu kisinin 7.gun silik cikiyor ya belki 6.gundede olsa kanda cikar diyorum.. kortizon yapiyor diye dusunuyorum bence..

Benim 7. Gün idrarda silik çıkmıştı. Ben de senin gibi erken yapanlardanım. 8. Gün de kan verdim. Kortizon gerçekten zor bir ilaç. Onunla protein ağırlıklı beslenmek gerekiyor sanırım. Ben ilk kullanmaya başladığımda kendim kalsiyum ve magnezyum içiyordum. Ama sen benim gibi yapma doktora sor bir şey içmeden

Tebrikler umarım sağlıkla bebeğini kucağınıza alırsınız.. demek size lazım olan lenfosit aşısıymış.

Umarım cnm Allah emeklerimizin karşılığını sağlıkla versin

Çok güzel haber, çoook sevindirici. Birçok tüp bebek yorgunu için de umut oluyor böyle haberler

Çok güzel bir haber inşallah sağlıkla ilerler süreciniz

Ne güzel bi haber bu harikaa sağlıkla ilerlesin inşallah

Arkadaşlar elimde gonal f 450 lik var hamileliğimde kritik dönem geçtiği için uygun fiyattan satmayı düşünüyorum ilgilenenler özelden ulaşabilir

Banada oyle geliyor oksapardir leyla gibiyim bugun inanilmaz bel ve karin agrisi oldu. Ise basladim sandalyede tabi farketti. Evde dinlenince insan anlamıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…