2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen öyle . Tadını çıkartın en güzel günler bence çocuk doğduktan sonra daha zor şuan kızım koltuklarin tepesinde geziniyor her yer heryerde .
onunda tadı başkadır canım ya varsın heryer heryerde olsun o kadar aradık sonucuna değsin

Kızlar merhaba uzun zaman oldu yazmayalı bılıyorsunuz tüp bebek ılkı negatıf sonuçlandı hazıran gıbı tekrar başlıcam ama Mart ayında transferden sonra adet günüm normal oldu ama üstüne 19 gun arayla tekrar oldum normal sekılde ama bu ayda 2 gun gecıktım suanda ve adete yakın 3 gun boyunca sırt agrım coktu dedım adet olcam olmadım ve suanda sol da ozellıkle cekılme ve batma çok var bugun olcam dıye beklerken yıne olmadım ve suanda beyaz koyu bı sekılde akıntım var test galan yapmadım çünkü bılıyorum cıkmıcak basına gelen hıc varmı adet olmayı beklıyorum sancı özellikle var ama gelen giden yok acaba neden kaynaklanır verılen ılaclardan dolayı olabılır mı acaba kafam Allah bullak suanda

Canim dualarım seninle bu gece benimde transfer yarın 2 de . Bendende dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kizlar size bir sorum olacaktı . Bağışıklık serumu yaptıran var mı ? Doktorum çok önemli olduğunu düşünmüyor ve tercihi bize bırakıyor ama ben etkisi hakkında çok emin değilim.
Bu serumu her iki transferimde de yaptırdım ikisinde de sonuç negatif ,sanırım pek etkisi yok yada bende işe yaramadı ..

Canım benim çok çok çok güzel geçsin inşallah bebeklerini al gel güzelce yerleşsinler analarının şefkatli kucağında büyüsünler dualarım seninle

Ya inşallah bi mucize olmuştur yarın test yapsana inşallah hamilelik belirtisidir

Canim dualarım seninle bu gece benimde transfer yarın 2 de . Bendende dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum Allah hepimizin yardımcısı olsun
İnşallah transfer olacak herkesin çok iyi geçsin pozitif sonuçları tez zamanda görelim,isteyen herkesin önce karnı sonra kucağı boş kalmasın

Sen nasılsın canım nasıl gidiyor resmen 5 gün bitti yarın 6 gün olacak çok heyecanlı
İyiyim valla bugün dışarlardaydık hava da güzeldi temiz hava yürüyüş sahilde iyi geldi arada bir regl olacak gibi ağrı geliyor o arada moralim bi bozuluyor sonra geçiyor yarın 7.gündaha da heyecanlıııı

Ahh İnşallah en güzeli seni bulsun tutunsun miniklerin Allahım kucağımızı doldursun Çok güzel geçecek İnşallah ikimizinde transferi ve tutunacak yavrularımız

Hadi ya neden o kadar sürmüş ne diyor doktor geçti benim 7. Haftaya kadar olmuştu 3 hafta rahattık dün yine başladı işte bugünde devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…