2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İnşallah canım öyledir pzartesi başka bşr dr bakacak öylesine sonra 12.haftada kendi doktoruma gideceğim her şey yolundadır umarım bi durum güncellemesine ihtiyacım var

M
Merhaba hayırlı olsun gebeliğiniz. Yumurta toplama aşamasında yumurta büyütücü iğnelerden verdi mi Aret hoca size acaba hangi ilaçları kullanmıştınız? Birde sakıncası yoksa yaşınızı öğrenebilir miyim?

35 yaşındayım ama yumurta rezervim çok düşük benim. Çikolata kisti ameliyatı geçmişim de var. Merional ve klomen kullandım.

Bende gebelipin başında çıkmıstı ama çok fazla değil ilaca luzüm görülmemişti; geçmişten bildiğim bir doktor önerisiyle şunları yaptım; günde 3 defa ev yoğurdu ile ayran - bol su - her yarım saatte bir wc gitmek.

Sürekli çamaşır değişmek ve çamaşırları ütülemek.
Yer yer bunları yapmaya devam ediyorum fitil kullandığım için enfeksiuona çok acık oluyor maalesef.. size de tavsiye ederim bunları

Kizlar doktor kanamaya onemsiz diyor ama bisey sorucam
Yeni uyandim baya tuvalete sıkışmışım yaptım tam kalkarken farkettim tuvalette parmagımın ucu kadar kahverengi kan pıhtısı düşmüş kanaması olanlar hiç başınıza geldimi böyle

Lavabo durumu Tamm iç çamasırımı zaten kendimi bildim bileli ütülerim şu ayran işine de bakayım pazartesi kesi doktoruma randevum var bakalım o ne diyecek

Benim kanama sonlarında oluyor kahverengi küçük pıhtılar

Benim kanama sonlarında oluyor kahverengi küçük pıhtılar
Çok şükür büşra içimi rahatlattın benim aslında hep pıhtılı oluyor ama sanırım bu tuvalete düştüğü için tedirgin oldum
Rabbim bizlerin yardımcısı olsun gerçekten çok zor bi durum bugün toplam 1 ay 15 gündür kanamam var

Kahverengiyse eski kanamanın kalıntısı gelmiştir panik yapma bence fakat ben kanama önemsiz diyen doktora hiç denk gelmedim bu süreçte en az 6farklı doktora girmişimdir hepsi de kanama düşük riskinin varlığını gösteriyor diyor keşke biri de bana deseydi önemsiz. İkiz olduğu için kanamalar olabilir diyorlar evet ama tehlikeli bi durum da diyorlar

Valla canım bende 6 doktora gittim hepsi gebelikle alakalı bi kanama degil bu dediler üçüz oldugu için rahim çok hızlı büyüyor ondan olabilir diyolar

İnşallah canım ağrım felan yok korkmamada gerek yok inşallah
Perşembe randevum var inşallah Zaman bian önce geçerde bebişlerimi görürüm
İnşallah Benim de çarşamba var günler geçmiyor resmen demi. Bi de biz sık sık gidiyoruz bir ay sonraya randevu verilenler nasıl dayanıyormuş bilmiyorum

İnşallah Benim de çarşamba var günler geçmiyor resmen demi. Bi de biz sık sık gidiyoruz bir ay sonraya randevu verilenler nasıl dayanıyormuş bilmiyorum
Gerçekten çok zor ya geçen pazar gittim en son diğer gün hemen içime bi kurt düşüyo bişey olmuşmudur acaba diye diger haftayı getiremiyorum bi türlü şimdide perşembe günü bi türlü gelmiyor allah 1 ay bekleyenlere sabır versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…