2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hepimiz için sabır ve güç 🙏🏻 Olumsuz ihtimali aklımızdan çıkarmasakta yüzleşmek çok zormuş 😔 Göbeğimdeki morlukları gördükçe acısını hissettikçe daha da kötü hissediyorum😔 Allahım çektiğimiz sıkıntıların karşılığında bizi dileğimize kavuştursun inşallah 🙏🏻

Şimdi eve dönüyorum ilk gelen fazla korkutmadı beni ama sonra peçete koymuştum 2 peçete doldurdu ve biraz tırstım doktoruma yazdım takip et artarsa doktora görün yazmıştı oda arttı İçin bende direk hastaneye gittim
Çok tatlı bir doktora denk geldim Allah bin kere razı olsun ondan
Kese etrafında çok az kanama alanı varmış ama önemsenecek boyut değil tarzında konuştu eskiden kalma dedi bu biraz beni karıştırdı kendi doktorum kese etrafında kanama yok diyordu çünkü
Sonra değişik birşeyle alttan baktı enfeksiyonun var dedi biraz daha baktı hatta epey enfeksiyonun var dedi kanama rengi döndü mü dedi evet hocam çatala çıkmadan baktım kahverengine döndü dedim enfeksiyondan kaynaklı kanama olmuş olabilir dedi
2 tranasfer olduğumu falan söylemiştim 8. Günden itibaren kanama gördüğümü falan ikinci keseyi epey aradı ☺️ Yumurta arkalarına gizleyebiliyorlar dedi sordum hocam bulabildik mi diye malesef dedi gülümsedi bşr tane ilaç yazdı takviye gibi bir şey galiba özel çünkü kağıda yazdı verdi şuan fitil veremem bebek çöl küçük dedi He kalp atışını falanda dinledik
İyi bakterileri artıracak İçin sana bi ilaç yazacam onu kullan dedi birde fitil yazacam ama bu ilaçı 1 hafta kullan geçmezse fitilden sadece 1 tane at defi öylede çıkışımı yaptı eve geçiyorum
Gözün aydın 🤲🧿 Allahım birdaha yaşatmasın 🤲🤲❤️

Hepimiz için sabır ve güç 🙏🏻 Olumsuz ihtimali aklımızdan çıkarmasakta yüzleşmek çok zormuş 😔 Göbeğimdeki morlukları gördükçe acısını hissettikçe daha da kötü hissediyorum😔 Allahım çektiğimiz sıkıntıların karşılığında bizi dileğimize kavuştursun inşallah 🙏🏻
Çok ama çok üzüldüm , rabbim en yakın zamanda yüzünüzü güldürsün inşallah 🤲❤️😔

Kızlar benim gibi hiç ama hiç belirtisi olmayan varmı ?
Bu annelik çok stresli bişeymiş ya bi gün belirtim olmasa kalbimi durdu acaba diyorum😕
Keşke hergün doktora gidebilsek

Yarın transfer günüm kızlar, saat 11 de İnşallah🥺aşırı duygusal ve paniğim 🤦‍♀️Ve heyecanlı😍🥰 Bugün herşeyimi hazırladım yemeklerimi vs 3gün yatışa hazırım😂eşimde yanımda olacak çoğunlukla 🤲 Allahım bu kez bana da nasip etsin İnşallah 🤲❤️🧿dualarınızı esirgemeyin nolur
Hayırlı uğurlu olur inşallah bebisin sana tutunur çifte bayramın olur🤲 kaç embriyo transfer edilecek

Kızlar benim gibi hiç ama hiç belirtisi olmayan varmı ?
Bu annelik çok stresli bişeymiş ya bi gün belirtim olmasa kalbimi durdu acaba diyorum😕
Keşke hergün doktora gidebilsek
Ben kizimda hamileyken ağız aciligi dışında hiç belirtim yoktu kızım doğana kadar hiç kıpırdamadı desem yeridir çok ağladım sağa döndüm sola döndüm çikolata yedim hareket etmezdi sağlık ocağına gider kalp atışını dinler rahatlardim .ne midem bulandı ne kustum ne kabız oldum

Herşeyde vardır bir hayır rabbim en kısa sürede bu güzel duyguyu sana ve diğer arkadaşlara yaşatır 🤲inşallah söylemesi zor biliyorum yarın bende test yapacam çok stresliyim pek umudum yok ama yinede bir ümit işte ..

Ben kizimda hamileyken ağız aciligi dışında hiç belirtim yoktu kızım doğana kadar hiç kıpırdamadı desem yeridir çok ağladım sağa döndüm sola döndüm çikolata yedim hareket etmezdi sağlık ocağına gider kalp atışını dinler rahatlardim .ne midem bulandı ne kustum ne kabız oldum
Bende aynı ama üçüz oldugu için ben illa bi belirti arıyorum mesela siz deyince hatırladım benimde agzımda demir gibi bi tat vardı o bile yok oldu
Demekki herkes aynı olmuyomus ya onu anladım

Bende aynı ama üçüz oldugu için ben illa bi belirti arıyorum mesela siz deyince hatırladım benimde agzımda demir gibi bi tat vardı o bile yok oldu
Demekki herkes aynı olmuyomus ya onu anladım
Maşallah ucunude sağ salim dogurursunuz inşallah 🤲stres yapmayın sakın bebislerde etkilenir. Evet herkezde aynı belirti olmuyor bünyeye göre degisir belirtiler inşallah güzel geçer görümcem 6 ay önce doğum yaptı onunda ikizdi sürekli mide bulantısı doğuma kadar hiç birşey yiyemedi .

Maşallah ucunude sağ salim dogurursunuz inşallah 🤲stres yapmayın sakın bebislerde etkilenir. Evet herkezde aynı belirti olmuyor bünyeye göre degisir belirtiler inşallah güzel geçer görümcem 6 ay önce doğum yaptı onunda ikizdi sürekli mide bulantısı doğuma kadar hiç birşey yiyemedi .
Belirti olsa bi dert olmasa bi dert işte canım rabbim hayırlısını versin inşallah

X