2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet bende bir bayramı, kontrolü atlatalım başlayacağım hayırlısıyla. Bizim bir tık daha az süremiz olacak galiba diğer tekil gebelerden, yaz tatili falan da girecek araya daha, biraz hazırlıklı olmak lazım. Haber verelim o zaman indirimli bir şey yada çok işe yarar bir şey bulursak

Evet canım bizim daha az süremiz var okuduğum takip ettiğim ve çevremde gördüğüm kadarıyla 30 itibariyle hazır olda olmak lazım. O nedenle gerçekten zamanımız az

Evet canım bizim daha az süremiz var okuduğum takip ettiğim ve çevremde gördüğüm kadarıyla 30 itibariyle hazır olda olmak lazım. O nedenle gerçekten zamanımız az
Evet ya, biraz korkutuyor bu durum beni ama hedefim 34-36 arası o yüzden 30dan önce tüm işimi gücümü bitirip, yatışa geçeceğim hatta kocama bu fikrimi anlatınca şöyle dedi kuluçka gibi yani

Evet ya, biraz korkutuyor bu durum beni ama hedefim 34-36 arası o yüzden 30dan önce tüm işimi gücümü bitirip, yatışa geçeceğim hatta kocama bu fikrimi anlatınca şöyle dedi kuluçka gibi yani
Evet ne yalan söyleyeyim korkuyorum ben deTek gebelik olsa 37 ye kadar çalışırım diyordum. Şimdi ikiz olunca 30. haftada izne ayrılır yatışa geçerim ben de. Eşinin deyimiyle kuluçkayaDoğum sonrasına izin biriktireyim de erken doğuma sebep olmayayım. İnşallah 36. haftayı görür öyle doğururuz. Dünya geneli sanırım ikizlerde ortalama 35 haftaymış.

İnşallah, 36 harika bir hafta doğurmak için. Yani içimizde tutmak bizi çok rahatsız edecektir o haftalarda ama her şey onlar için. Demin bahsettiğim arkadaşım ağlıyordu doktora alın beni doğuma diye

Yaa heyecan test yapacak mısın evde yapma dayanamazsan git kan ver
yaaa evet çok heyecannn benim geçen sefer 8. günde kanama oldu kan verdim çıkmadı bu sefer kanamam olmazsa 9. gün evde bi idrar yapıcam eğer pozitif çıkarsam 10. gün kan veririm birde 12. gün günümde veririm hem 2 gün olmuş olur diye düşündüm şu kritik eşiği bir geçersem eğer:)

Ah o 8. Gün inşallah kanaman olmaz devam ediyor yoksa ben 7. Haftaya kadar yaşadım ya sinir bozucu
Hadi hayırlısı güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…