2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hepimiz için sabır ve güç Olumsuz ihtimali aklımızdan çıkarmasakta yüzleşmek çok zormuş Göbeğimdeki morlukları gördükçe acısını hissettikçe daha da kötü hissediyorum Allahım çektiğimiz sıkıntıların karşılığında bizi dileğimize kavuştursun inşallah

Gözün aydın Allahım birdaha yaşatmasın

Çok ama çok üzüldüm , rabbim en yakın zamanda yüzünüzü güldürsün inşallah

Kızlar benim gibi hiç ama hiç belirtisi olmayan varmı ?
Bu annelik çok stresli bişeymiş ya bi gün belirtim olmasa kalbimi durdu acaba diyorum
Keşke hergün doktora gidebilsek

Hayırlı uğurlu olur inşallah bebisin sana tutunur çifte bayramın olur kaç embriyo transfer edilecek

Kızlar benim gibi hiç ama hiç belirtisi olmayan varmı ?
Bu annelik çok stresli bişeymiş ya bi gün belirtim olmasa kalbimi durdu acaba diyorum
Keşke hergün doktora gidebilsek
Ben kizimda hamileyken ağız aciligi dışında hiç belirtim yoktu kızım doğana kadar hiç kıpırdamadı desem yeridir çok ağladım sağa döndüm sola döndüm çikolata yedim hareket etmezdi sağlık ocağına gider kalp atışını dinler rahatlardim .ne midem bulandı ne kustum ne kabız oldum

Herşeyde vardır bir hayır rabbim en kısa sürede bu güzel duyguyu sana ve diğer arkadaşlara yaşatır inşallah söylemesi zor biliyorum yarın bende test yapacam çok stresliyim pek umudum yok ama yinede bir ümit işte ..

Bende aynı ama üçüz oldugu için ben illa bi belirti arıyorum mesela siz deyince hatırladım benimde agzımda demir gibi bi tat vardı o bile yok oldu
Demekki herkes aynı olmuyomus ya onu anladım

Bende aynı ama üçüz oldugu için ben illa bi belirti arıyorum mesela siz deyince hatırladım benimde agzımda demir gibi bi tat vardı o bile yok oldu
Demekki herkes aynı olmuyomus ya onu anladım
Maşallah ucunude sağ salim dogurursunuz inşallah stres yapmayın sakın bebislerde etkilenir. Evet herkezde aynı belirti olmuyor bünyeye göre degisir belirtiler inşallah güzel geçer görümcem 6 ay önce doğum yaptı onunda ikizdi sürekli mide bulantısı doğuma kadar hiç birşey yiyemedi .

Belirti olsa bi dert olmasa bi dert işte canım rabbim hayırlısını versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…