2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar doktor 10+1 itibariyle fitilleri bırakıyoruz dedi günde 3 kullanıyordum. Sizin doktorlar kaçtq bıraktırıyor??
Ben şuan 11+5 deyim fitile ve dex e devam fitili hiç azaltmadı dex i günde 1 e düşürdü pruloton u kesti büyük ihtimal PaArtesi randevum de ilaçları ya keser ga azaltır tekrar ama hiç kessin istemiyorum

Hepimiz emek veriyoruz ya insallah herkesin gönlüne göre olur ben de üzüldüm simdi

Ben şuan 11+5 deyim fitile ve dex e devam fitili hiç azaltmadı dex i günde 1 e düşürdü pruloton u kesti büyük ihtimal PaArtesi randevum de ilaçları ya keser ga azaltır tekrar ama hiç kessin istemiyorum
Evet bende kesmesek keşke falan dedim ama yok gereksiz artık ihtiyaç olduğınu belirlersek 1tane veririz dedi daha da bişi diyemedim :)

Aynen öyle ama işte bu enfeksiyon da korkuttu beni kanama gibi riskli birde epey varmış nasıl oluştu anlamıyorum hijyenden olmaya bilir gebelikte oluşurmuş He şey dedi idrarını tam yap dedi yani çiş bittiği an kalkma lavabodan dedi bşr damla bile kalmaması senin açından iyi dedi
Amin amin rabbim korusun

Kizlar size bir sorum olacaktı . Bağışıklık serumu yaptıran var mı ? Doktorum çok önemli olduğunu düşünmüyor ve tercihi bize bırakıyor ama ben etkisi hakkında çok emin değilim.
Bağışıklık sisteminde sıkıntı olanlar için demi bu serum. Doktorumuz bizlerin ihtiyaç durumlarına göre belki verebilir. O da ciddiyet durumuna bağlı bence. Bilemiyorum

Çok çok çok geçmiş olsun canım

Evet canim benim doktorumda oyle dedi
Sakin cisini tutma o bile dusuge bi sebep dedi

Bağışıklık sisteminde sıkıntı olanlar için demi bu serum. Doktorumuz bizlerin ihtiyaç durumlarına göre belki verebilir. O da ciddiyet durumuna bağlı bence. Bilemiyorum
Rahim bağışıklığı icinmis canım. benim doktor kanıtlanmış bir faydası yok diyo. Ama yaptıranlara var . Anlayacagin kafalar karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…