2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar merhaba uzun zaman oldu yazmayalı bılıyorsunuz tüp bebek ılkı negatıf sonuçlandı hazıran gıbı tekrar başlıcam ama Mart ayında transferden sonra adet günüm normal oldu ama üstüne 19 gun arayla tekrar oldum normal sekılde ama bu ayda 2 gun gecıktım suanda ve adete yakın 3 gun boyunca sırt agrım coktu dedım adet olcam olmadım ve suanda sol da ozellıkle cekılme ve batma çok var bugun olcam dıye beklerken yıne olmadım ve suanda beyaz koyu bı sekılde akıntım var test galan yapmadım çünkü bılıyorum cıkmıcak basına gelen hıc varmı adet olmayı beklıyorum sancı özellikle var ama gelen giden yok acaba neden kaynaklanır verılen ılaclardan dolayı olabılır mı acaba kafam Allah bullak suanda

Yarın transfer günüm kızlar, saat 11 de İnşallah🥺aşırı duygusal ve paniğim 🤦‍♀️Ve heyecanlı😍🥰 Bugün herşeyimi hazırladım yemeklerimi vs 3gün yatışa hazırım😂eşimde yanımda olacak çoğunlukla 🤲 Allahım bu kez bana da nasip etsin İnşallah 🤲❤️🧿dualarınızı esirgemeyin nolur
Canim dualarım seninle bu gece 🥰🤲🏻 benimde transfer yarın 2 de . Bendende dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum 🙏🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun🤲🏻

Kizlar size bir sorum olacaktı . Bağışıklık serumu yaptıran var mı ? Doktorum çok önemli olduğunu düşünmüyor ve tercihi bize bırakıyor ama ben etkisi hakkında çok emin değilim.
Bu serumu her iki transferimde de yaptırdım ikisinde de sonuç negatif ,sanırım pek etkisi yok yada bende işe yaramadı ..

Yarın transfer günüm kızlar, saat 11 de İnşallah🥺aşırı duygusal ve paniğim 🤦‍♀️Ve heyecanlı😍🥰 Bugün herşeyimi hazırladım yemeklerimi vs 3gün yatışa hazırım😂eşimde yanımda olacak çoğunlukla 🤲 Allahım bu kez bana da nasip etsin İnşallah 🤲❤️🧿dualarınızı esirgemeyin nolur
Canım benim çok çok çok güzel geçsin inşallah bebeklerini al gel güzelce yerleşsinler analarının şefkatli kucağında büyüsünler 🤲🏻🧿😍 dualarım seninle 🤲🏻😘

Kızlar merhaba uzun zaman oldu yazmayalı bılıyorsunuz tüp bebek ılkı negatıf sonuçlandı hazıran gıbı tekrar başlıcam ama Mart ayında transferden sonra adet günüm normal oldu ama üstüne 19 gun arayla tekrar oldum normal sekılde ama bu ayda 2 gun gecıktım suanda ve adete yakın 3 gun boyunca sırt agrım coktu dedım adet olcam olmadım ve suanda sol da ozellıkle cekılme ve batma çok var bugun olcam dıye beklerken yıne olmadım ve suanda beyaz koyu bı sekılde akıntım var test galan yapmadım çünkü bılıyorum cıkmıcak basına gelen hıc varmı adet olmayı beklıyorum sancı özellikle var ama gelen giden yok acaba neden kaynaklanır verılen ılaclardan dolayı olabılır mı acaba kafam Allah bullak suanda
Ya inşallah bi mucize olmuştur yarın test yapsana inşallah hamilelik belirtisidir 😇

Canim dualarım seninle bu gece 🥰🤲🏻 benimde transfer yarın 2 de . Bendende dualarınızı eksik etmezseniz çok mutlu olurum 🙏🙏 Allah hepimizin yardımcısı olsun🤲🏻
İnşallah transfer olacak herkesin çok iyi geçsin pozitif sonuçları tez zamanda görelim,isteyen herkesin önce karnı sonra kucağı boş kalmasın 🤲🤲😇

Ahh 🤲❤️🧿 İnşallah en güzeli seni bulsun tutunsun miniklerin Allahım kucağımızı doldursun 🤲❤️ Çok güzel geçecek İnşallah ikimizinde transferi ve tutunacak yavrularımız 🥰

Çok şükür büşra içimi rahatlattın benim aslında hep pıhtılı oluyor ama sanırım bu tuvalete düştüğü için tedirgin oldum
Rabbim bizlerin yardımcısı olsun gerçekten çok zor bi durum bugün toplam 1 ay 15 gündür kanamam var
Hadi ya neden o kadar sürmüş ne diyor doktor geçti benim 7. Haftaya kadar olmuştu 3 hafta rahattık dün yine başladı işte bugünde devam ediyor

X