2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ozmut ayyy nasil yapiyorsunuz tam tarif verin canim cekti. Muzu dondurucuya mi koyuyorsunuz hic duymamistim..blenderdanmi geciriyorsunuz
Sütlü yaptığımda blendardan yapıyorum canım içine daha önceden buzluğa koyduğum muz ve çilek yarım avakado biraz süt biraz yulaf ceviz badem hatta geçen 1 tane de incir kurusu koydum çok güzel oluyor bu tatlı tarifi:)
Yine yarım avakado,peynir çörek otu ile yaptığımda sabah kahvaltı da ekmeğe falan sürmelik oluyor hatta bayanstress içine ceviz ve zeytinyağı da koyuyormuş bu da tuzlu. ikisi de çok güzel avakado yediğini de anlamıyorsun:)

Sizin bi de ilk gebelik hemen çıkmaz. İkinciler 3-4 hafta daha erken çıkarmış. Ben de biraz çıktı ama kilo almadım henüz şükür Hamile taytı ben de istiyorum geri kalanlar dediğin gibi oversize moda allahtan

O kadar iyi anlıyorum ki seni o korkuyu endişeyi.. İş keşke pozitifle bitse diyorsun demi ama inşallah Allah ın izniyle olacak bizlerde alacaz yavrularımızı kucaklarımıza
Aynen canım inşallah rabbim bizlere de tattirsin o duyguyu. Çok büyük emek... Burda ki herkes hem maddi hem manevi hem psikolojik bir sınavdan geçiyor. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Ya ben gonal f diger igneleri otrivelleyi tum eczaneleri gezdim pazarljk yaptim resmen epey ucuza aldim bunlardada gezer dolasirim artik napiiimm.. insalahh analari onlari dort gozle bekliyor insallah onlarda gelirler..

Ya ben gonal f diger igneleri otrivelleyi tum eczaneleri gezdim pazarljk yaptim resmen epey ucuza aldim bunlardada gezer dolasirim artik napiiimm.. insalahh analari onlari dort gozle bekliyor insallah onlarda gelirler..
Valla iyi yapmışsın ben direk doktor arayıp getirtiyordu ondan alıyorduk uğraşmadım ama eğer ki devamlı olursa bunlar mecbur uğraşacağım gerçekten çok para birde ya yazık bize.. ay inşallah cano inşallah

İyi akşamlar kızlar size bir şey soracağım ben estrofemi ne için kullanıyoruz tam olarak biz bugün kalp atışını duyduk kesebilirsin dedi doktorum ama normalde daha uzun süre kullaniliyormus problem olur mu diye merak ettim

Ben hiç kullanmadım transfer öncesi de sonrası da. Transfer öncesi climara bant verdi pozitif gördükten sonra onu da kesti. Tamamen sizin durumunuzla alakalı, kalp atışını da duymuşsunuz gözünüz aydın

Biliyorum ne desem boş ilk denemeniz miydi acaba?
Hayır bi düşük yaptım 5 ay önce 4 aydık bekliyorduk ama bugün adetim 3 gün gecikti ben bi şüphelendim test yapmak istedi m umutsuz umutsuz yaptım ama direk çift çizgi çıktı

Eklentiler

• E04AE34C-83EA-4728-A48A-F46753BA177E.jpeg
    68,9 KB · Görüntüleme: 43
Çok teşekkürler saolun hepimiz bebeklerimize kavuşuruz inş biraz rahatladım herkes 12.haftaya kadar kullanmıyor demekki çok saolun

Östrojen hormonu zaten gebelikte yükseliyor cnm endişe etme genelde bırakılıyor

Hayır bi düşük yaptım 5 ay önce 4 aydık bekliyorduk ama bugün adetim 3 gün gecikti ben bi şüphelendim test yapmak istedi m umutsuz umutsuz yaptım ama direk çift çizgi çıktı
Kan testiniz negatif çıkmıştı demi erken yapmış olabilirsiniz o zaman. Tekrar bi kan testi yaptırın netleşsin. İnşallah pozitiftir

Yumurta toplama işlemi ağrılımı oluyor acaba bende 2 gün sonra gidicemde bu işlem yapılacak
Benim ağrılı oldu birkaç gün ağrı çektim adet sancısının biraz daha fazlası şeklinde. Ama hiç acı çekmeyen de var kişiye göre değişiyor sanırım

Selamlar canım Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Vinalac diye bir multivitamin var proboyotik içerikli. İçen bazı kimseler ishal oluyormuş o derece etkili. Hamilelikte kabızlık için kullanılıyor doktoruna sor istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…