2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

İndirimlerden bir şeyler bakıyor fakat daha almaya sizde cesaret edemiyor musunuz? Yoksa başladınız mı?
Şu ara kendime alışveriş yapıyorum ve kendimi çok kaptırdım abarttım baya galiba psikolojik boşluktan. 2 dir transfer iptal oluyo o boşluğu doldurmaya çalışıyorum herhalde saçma ama tabi

Hemencecik geçsin günler inşallah
İnşallah canım inşallah tutunup bırakmayacaklar seni
Ben iyiyim çok şükür kontrol yaklaştıkça stres basıyor onun dışında her şey yolunda
ayy inşallah aminnnn amin çokca aminnnn
Hadi bakalım stres olma ya bebeğini göreceksin oh mis her şey yolunda olacak allahın izni ilee

Ben peynir ceviz ve zeytin yağı ile tüketiyorum efsane oluyor yada limon roka ceviz bol ekşili oda lezzetli oluyor. Dene o şekilde de
Sabah penir avakado ve çörek otu ile yaptım simitle yedim yanına da bir yumurta efsane oldu valla.aaa ben roka peynir ceviz zeytinyağı yapıyordum dur avakado da ekliyim ona bak güzel olur ay canım çekti

Valla bana 5 kutu progestan 2 kutu kan sulandırıcı iğne bir kutu da hap verdi hepsi o kadar tuttu bizde şok olduk inan ki gözlerim büyüdü verirken zor ya maddi manevi her şekilde zor rabbi emeklerimizin karşılığını versin inşallah. valla ben hiç araştırmadım ne zaman yapılır diye bunu duyduğuma çok sevindim inşallah onlarda sevinmiştir de analarına gelirler

Sabah penir avakado ve çörek otu ile yaptım simitle yedim yanına da bir yumurta efsane oldu valla.aaa ben roka peynir ceviz zeytinyağı yapıyordum dur avakado da ekliyim ona bak güzel olur ay canım çekti
Ohh ye ye yarasın bebişlere inşallah şifa olsun

Oksaparı da progestanı da aile hekimine yazdırabilirsin. Oksapar çoklu vermiyor ama 10 günde bir yazdırıyorum. 48₺ ödüyorum. Oksapar için rapor çıkarmayı düşünüyorum bayramdan sonra. Çünkü doğuma kadar kullancam

Oksapar deil benim ki enox acaba buna daa yazarlar mı öyle ise yazdırırım valla progestan dex iğne birde bunlar yazılıyorsa pozitif çıkarsam ve kullanacaksam yazdırırm canım o zaman çok sağol ya

Kızlar gebelikte kullanılabilen güneş kremi nemlendirici vs bulan varsa paylaşabilir mi?
Güneş kremi badger aldım ben, nemlendiricimi değiştirmedim daha estee'ye devam ediyorum bitene kadar, çatlak patlaklar içinde homemade aromaterapinin çatlak bakım yağını aldım nemlendirici de bu markaya geçeceğim daha sonra.

Yaptığım tek alışveriş kendime oldu bu arada, az önce tansiyon aleti aldım
Hiç kullanmam lazım olmasın ama iyi yapmışsın. Ben kendime tayt aldım, bir de 1 beden büyük eşofman artık darlanayrum çünkü. Çociklerimize bişi yok daha, fiyatları düşenleri gördükçe niyet edip sonra vaz geçiyorum artık bir dahaki indirime onlara

Benim de göbekten sıkmaya başladı her şey. Göbüşün çıktı mı? Sen sporcu insansın gerçi bizden şanslısın Geçen 36 beden hamile 1-2 elbise aldım baktım ben onların içine hiçbir zaman giremem 34 filan olsa belki. Bana hamile şeyleri olmaz muhtemelen normal şeylerin büyük bedenini alıcam ben de

Yok daha göbüş eğer çok yemediysem yok sabahları yatakta kalça kemiklerim hala çıkık mı, dışarıda mı diye kontrol ediyorum sporu bıraktığım için daha çok alırım diye korkuyorum bende, artık yaşıycaz görücez. Taytı hamile şeysili aldım sonuna kadar giyeyim diye alırsam jeani alırım yine öyle daha da hamile bir şeyi almam herhalde yaşasın oversize üstler, Büyük bedenler

progestan iğneyi günde bir kez mi vuruluyorsun canım?kaç kez verdi? bana geçen sefer 1 kez vermişti

Hamile kıyafeti olarak işe giderken giymek için kumaş pantolon arıyorum ama bulamadım bulan varsa tavsiyede bulunabilir mii

Şu ara kendime alışveriş yapıyorum ve kendimi çok kaptırdım abarttım baya galiba psikolojik boşluktan. 2 dir transfer iptal oluyo o boşluğu doldurmaya çalışıyorum herhalde saçma ama tabi
Yooo çok haklısın bende alışverişi terapi niyetine kullanırım bazen. Sende kafanı ne rahatlatıyorsa devam ama kart limitlerine insaflı ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…