2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar ben doktordan çıktım bebişlerin üçüde iyi hatta üçüde hareket etti gördük rahimide kontrol etti ama hiçbişey yok
Kanama o kadar çoktuki söyle söylüyüm 3 bebek bezini doldurucak şekilde yani silerken bile elim ayagım kan oluyodu
Doktor dediki kadınların %50 sinde bu kanama görülür sen üçüzlere hamilesin ona göre hesapla dedi allaha şükür bişey yok yani bu kadar kanamadada bişey yoksa bidaha gitmem artık😂
Şükürler olsun çok sevindim 😍😍😍😍 hadi gözün aydın canım benim boool boolllll dinlenmeli günler geçir inşallah sağlıkla gelecek 3 ü de 😍

Gözün aydın canım inşallah bu sefer rabbim kuzucuğunu sana bağışlasın. Sağlıklı sıhhatli su gibi yolunuz olsun🤲 Dualarımız seninle yarın. Al mucizeni gel rabbiminde izniyle🤲🌹
Ayyy ne güzel dua etmiş canım inşallah amin amin inşallah şu mübarek günlerde hayırlısı ile yüzümüz gülsün inşallah 🤲🏻🥰❤️

Kızlar ben doktordan çıktım bebişlerin üçüde iyi hatta üçüde hareket etti gördük rahimide kontrol etti ama hiçbişey yok
Kanama o kadar çoktuki söyle söylüyüm 3 bebek bezini doldurucak şekilde yani silerken bile elim ayagım kan oluyodu
Doktor dediki kadınların %50 sinde bu kanama görülür sen üçüzlere hamilesin ona göre hesapla dedi allaha şükür bişey yok yani bu kadar kanamadada bişey yoksa bidaha gitmem artık😂
Çok şükür 🤲🤲 iyi ki gitmişsin doktora bak yoksa evde için içini yiyecekti 😂

Oh çok şükür tekrar çok geçmiş olsun 🙏🏻 Benim de aynı şekilde kanamam oldu ama tek bebek gibi düşün 2 haftadır yatıyorum sadece wc ye kalktım yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum yatmaya devam demez inşallah

Oh çok şükür tekrar çok geçmiş olsun 🙏🏻 Benim de aynı şekilde kanamam oldu ama tek bebek gibi düşün 2 haftadır yatıyorum sadece wc ye kalktım yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktorum yatmaya devam demez inşallah
Canım benim normalde 5 haftalıkken lekelenmem başladı ama lekeydi ve hep yattım senin gibi ilk defa bugün magazaya gittik orda başladı
Ama bugün rüyamda gördüm bu kanamayı rüyamdada aynı şekilde kanamam vardı o yüzden sanki yaşıycagımı biliyodum bu durumu

Ahh geldi çattı demek 🤭😍 hadi inşallah şimdi birtek mutlu haberi almak kaldı 🤲🧿 dualarım seninle ❤️ benim de yarın kont var , muhtemelen çarş günü yumurta toplama var 🤲
Aynen valla geldi çattı beklenen gün 😃 ay inşallah canım hayırlısı ile inşallah ya çok sağol Allah razı olsun 🤲🏻❤️ Ayyy süper hayırlısı ile bol bol kaliteli yumurtalar sonra da embriyolar olsun inşallah 🤲🏻

Çok geçmiş olsun canım çok sevindim bşr şey olmamasına pek bakamadım buralara 😇🧿 maşallah üçüzlere bir daha korkutmasınlar 🙏

Aynen valla geldi çattı beklenen gün 😃 ay inşallah canım hayırlısı ile inşallah ya çok sağol Allah razı olsun 🤲🏻❤️ Ayyy süper hayırlısı ile bol bol kaliteli yumurtalar sonra da embriyolar olsun inşallah 🤲🏻
Ayyy yarın çok heyecanlı bşr bekleyiş başlayacak buradaki herkes emin ol seninle gün sayacak inşallah her şey çok yolunda gidecek 😇🙏

Canim hayırlısıyla sağlıklı yumurtalarin ve embriyolarin olsun inşallah. Dualarım yarın seninle 🙏🧿🥰

Tabi ki hakkınız olur ancak sizin sorun neydi neden tüp bebek yaptınız
Dusuk amh ve esimde hizli sperm azligi daha once nornal yolla cocuk sahibi oldum 5yila yakindir deniyoruz ama olmuyor.. esimle konustuk son bi kere deneyelim oda olmazsa bidaha istemeyecegim dedim.. simdi tekrardan igneleri kullanip tekrar o masaya yatmak zor geliyor..zaten iki tane bebegi tasiyacak bi yapim da yok.. 2 embriyo olsaydi 1ini dondururuz bi tane transfer yaptiririz diyorduk..

evet artması guzel çok guzel ama yıne korkuyorum bu 5tup bebek tedavımız genetık taramalı yaptık 4embrıodan 1tane kalıtelı kaldı 3tane hasta çıktı allahım ısteyen herkese versın ınşallah saglıklı bebışlerı:anne:
Benimde 5 taneden 1 tane kaldi ne yapacaksiniz transfer olacakmisimiz yine toplama yaptiracakmisiniz

X