2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet o son çare sanırım ve bebeğe zarar da verebiliyormuş Allah korusun kimseyi zorunda bırakmasın. İnşallah teşekkür ederim

Evet evet fiyatı şuanda en sonda geliyor hala ilaçlara ödemeye devam ediyoruz bu hafta son olacak onlar da inşallah. Amin inşallah hepimizin bebişleri sağlıkla gelsinler

Arkadaslar simdi tup bebek merkeziyle gorustum 1i a kalite yumurta olmus dondurmuslar 2.si biraz geriden geliyormus onuda yarin tekrar bakip karar vericez dediler..eger onu donduramazlarsa tekrar yumurta toplama yapacaklarmis

Merhaba kızlar
Çatlak kremlerini kullanmaya başladınız mı?
Hangi marka kullanıyosunuz

Merhaba kızlar
Çatlak kremlerini kullanmaya başladınız mı?
Hangi marka kullanıyosunuz
Şuan duştan sonra bebe yağı kullanıyorum. Bugün bio-oil çatlak bakım yağı günlük kullanmak için. 4. aydan sonra da lierac da alıp hepsini kullanmayı düşünüyorum İlk doğumumdan çatlağım yok ama bunlar ikiz diye çatlarım diye düşünüyorum Allah vere de çok çatlamasak yine de

Bende dün bio oil aldım
sence sadece göbek kısmımamı sürüyüm yoksa yanlara bacak kısımlarımadamı sürüyüm
Ben üçüzüm ya kesin çok çatlagım olur ya baya korkuyorum

Bende dün bio oil aldım
sence sadece göbek kısmımamı sürüyüm yoksa yanlara bacak kısımlarımadamı sürüyüm
Ben üçüzüm ya kesin çok çatlagım olur ya baya korkuyorum
Hiç korkma canım önemli olan sen ve bebeklerinin sağlığı gerisi kolay. Teknoloji o kadar ilerledi ki 20 yıllık oturmuş çatlağı bile geçiriyorlar artık

Kızlar merhaba size bir şey soracağım her progestan iğne olanlar vardı sanırım sizde de kalp atışından sonra da devam etti mi iğneler acaba 12.aya kadar şeklinde okudum netten ama o şekilde mi oluyor?

Arkadaslar simdi tup bebek merkeziyle gorustum 1i a kalite yumurta olmus dondurmuslar 2.si biraz geriden geliyormus onuda yarin tekrar bakip karar vericez dediler..eger onu donduramazlarsa tekrar yumurta toplama yapacaklarmis
Benim de iki kez yumurta toplama işlemim oldu. İçiniz daha rahat eder bence ne kadar çok embriyo o kadar çok şans. Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlar merhaba size bir şey soracağım her progestan iğne olanlar vardı sanırım sizde de kalp atışından sonra da devam etti mi iğneler acaba 12.aya kadar şeklinde okudum netten ama o şekilde mi oluyor?
Benim depot olandan 3 günde bir kalçadan yarım dozdu, ama bu haftadan itibaren artık haftada bir tam doz dedi. Doğuma kadar kullanacakmışım, ikizlerde kasılma vs olduğundan

Senin ne zamandı görüş günü 1 hafta sonra mı? Cinsiyetle ilgili içine bişey doğuyor mu?
Haftaya cuma, bir haftadan aşağı doğru saymaya başladık şükür. Böyle böyle hamileliği bitireceğiz sürekli bir sonraki aşamayı beklerken. İçime hiç doğmuyorda bir kız bir erkek gönlüm istiyor. Aminnn Senin içine ne doğuyor sana en az bir kız istiyoruz zaten de başka başka

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Benim doktorum transfer gününden itibaren bana kan sulandırıcı oksapar iğne başlattı. Her gün bı tane vuruluyorum. Kontrolde önlem amaçlı başlattığını söyledi.sanirim kalp atışı ile birlikte bıraktıracak. Ama aklımda deli sorular. Diyorum ya ben de kan pıhtılaşması varsa ve bırakınca bebeğime bişey olursa diye korkuyorum. Bu benim ilk gebeliğim. Normalde düşük yaşayanlara bu testi yapıyorlar sanırım . Benim bilinmiyor haliyle kan pihtilasmaso varmı yok mu. Çok can yakıyor kullanmakta istemiyorum tabiki. Sizce ne yapmalıyım.

Benim depot olandan 3 günde bir kalçadan yarım dozdu, ama bu haftadan itibaren artık haftada bir tam doz dedi. Doğuma kadar kullanacakmışım, ikizlerde kasılma vs olduğundan
Anladım cnm teşekkürler benim de günde 2 doz progestan vardı keseyi gördük tek doza düşürdü doktorum pazartesi kalp atisini duyacağız ins keser mi acaba artık diye merak ettim iğne vurmak için hemşireler yer bile bulamaz hale geldi artık çünkü

Herkese merhabalar ben 11+4 haftalık hamileyim geçen gün kontrol de tarama testi formu verdiler yaşım 37 sizce hangilerini yaptırmalıyım akıl danışmak istedim

İlk trimester tarama testi
Üçlü ve dörtlü tarama testi
Yalnızca maternail AFP
Serbest fetal DNA

2.düzey ultrasonografi
Gelişimsel fetal test
Bunları yaptıranlar deneyimlerini paylaşabilir ise sevinirim

selam hanimlar ben istanbul sisli op.erbil yagmurda tup bebek yaptirdim 14 yumurtadan 1 embiryo olustu 6.gun dondurduk ama kalitesi iyi deil bende 1 embiryoyu denemek istiyorum tutarmi tutmazmi bilmiyorum bu sekilde transfer olan oldumu deneyip olumlu sonuc alan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…