2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

...

Düşük dozda ilaç vermesi daha iyi değilmi acaba ?150 ganol f vermesine rağmen ilaçlar bana ağır geldi ağrı yapıyor.şuan 5. Günündeyim umarım sizlerinde tedavileriniz olumlu sonuçlanır

Kizlar 5. Haftadayim. Makatta bı zonklama gibi bişey var . Yaşayan oldumu acaba.
merhaba bendede var aynısı benım 16gün transfer sonra 4gündür agrı var sızınkı gıbı transferden 6gun sonra sağ kasık bacak agrım başladı hala var bıde yanlarda sızı var sıze kese gormeye gıttıgınızde alttanmı yaptı ultrasyonu benı çarşamba çagırdı doktor alttan bakılacak dedı bıde kaç hafta ogrenecez dedı endışelıyım ama çogu arkadaşlar alttan bakıldı yazmışlar ınşallah hepımız guzel sonuçlar alır bebışlerımızı sag salım kucagımıza alırız

Bende dün oldu bı ara biraz tedirgin oldum. Ama biraz kabız oluyorum onla alakalı galiba. Canım karından göremez su aşamada. Mecbur vajinal bakar. 1 Nisan'da mi transfer oldun. Bana kese için cumaya verdi . Biraz geç bı tarih oldu doktorun programı ile alakalı sanırım. İnşallah güzel haberlerle döneriz. Beta hcg değerlerin nasıldı canım. Kacinci gün embriyosu seninki.

Ben de transferin ilk gününden beri başladım kullanmaya. 7+5 im halen kullanıyorum maalesef çok acıtıyor

Estroferm ilacı piyasada bulunması zorlaştığı için doktorum bana da climare forte bant verdi. 2 şer tane yapıştırıyorum. 5 gunde bir değiştiriyorum. Yan etkisi olmadı şükür
Merhaba hangi eczaneden aldınız banada acil lazım ama bulursanız alır mısınız ıbana gönderirim

Merhaba climara bant nereden buldunuz bulamıyorum da ben

Ay evet ya son 1 gün ama heyecandan ziyade acı var karnım delik deşik oldu mosmor valla rabbim bunların karşılığını verir inşallah
Ayyy deme öyle iğneler den bende çok korkuyorum progestandan ne yapcam bilmiyorum yaaa ay inşallah yarın güzel geçicek ve değeyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…