2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Benim doktorum transfer gününden itibaren bana kan sulandırıcı oksapar iğne başlattı. Her gün bı tane vuruluyorum. Kontrolde önlem amaçlı başlattığını söyledi.sanirim kalp atışı ile birlikte bıraktıracak. Ama aklımda deli sorular. Diyorum ya ben de kan pıhtılaşması varsa ve bırakınca bebeğime bişey olursa diye korkuyorum. Bu benim ilk gebeliğim. Normalde düşük yaşayanlara bu testi yapıyorlar sanırım . Benim bilinmiyor haliyle kan pihtilasmaso varmı yok mu. Çok can yakıyor kullanmakta istemiyorum tabiki. Sizce ne yapmalıyım.
...

Hocanın iletişimi kesinlikle iyi ama benim yumurtalarım büyümedi maalesef. Onun önerdiği ilaçlardan daha güçlü bir ilaca ihtiyacım mı var ya da dozu mu artmalı acaba diye düşünüyorum. Temkinli olması güzel ama fazla doğal akışa bırakınca da zaman kaybediyorum sanki zaten amh düşük. Bu yüzden kararımı sorguluyorum biraz şu an.
Düşük dozda ilaç vermesi daha iyi değilmi acaba ?150 ganol f vermesine rağmen ilaçlar bana ağır geldi ağrı yapıyor.şuan 5. Günündeyim umarım sizlerinde tedavileriniz olumlu sonuçlanır🙏🏻

Kizlar 5. Haftadayim. Makatta bı zonklama gibi bişey var . Yaşayan oldumu acaba.
merhaba bendede var aynısı benım 16gün transfer sonra 4gündür agrı var sızınkı gıbı transferden 6gun sonra sağ kasık bacak agrım başladı hala var bıde yanlarda sızı var sıze kese gormeye gıttıgınızde alttanmı yaptı ultrasyonu benı çarşamba çagırdı doktor alttan bakılacak dedı bıde kaç hafta ogrenecez dedı endışelıyım ama çogu arkadaşlar alttan bakıldı yazmışlar ınşallah hepımız guzel sonuçlar alır bebışlerımızı sag salım kucagımıza alırız🙏🙏

merhaba bendede var aynısı benım 16gün transfer sonra 4gündür agrı var sızınkı gıbı transferden 6gun sonra sağ kasık bacak agrım başladı hala var bıde yanlarda sızı var sıze kese gormeye gıttıgınızde alttanmı yaptı ultrasyonu benı çarşamba çagırdı doktor alttan bakılacak dedı bıde kaç hafta ogrenecez dedı endışelıyım ama çogu arkadaşlar alttan bakıldı yazmışlar ınşallah hepımız guzel sonuçlar alır bebışlerımızı sag salım kucagımıza alırız🙏🙏
Bende dün oldu bı ara biraz tedirgin oldum. Ama biraz kabız oluyorum onla alakalı galiba. Canım karından göremez su aşamada. Mecbur vajinal bakar. 1 Nisan'da mi transfer oldun. Bana kese için cumaya verdi . Biraz geç bı tarih oldu doktorun programı ile alakalı sanırım. İnşallah güzel haberlerle döneriz. Beta hcg değerlerin nasıldı canım. Kacinci gün embriyosu seninki.

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Benim doktorum transfer gününden itibaren bana kan sulandırıcı oksapar iğne başlattı. Her gün bı tane vuruluyorum. Kontrolde önlem amaçlı başlattığını söyledi.sanirim kalp atışı ile birlikte bıraktıracak. Ama aklımda deli sorular. Diyorum ya ben de kan pıhtılaşması varsa ve bırakınca bebeğime bişey olursa diye korkuyorum. Bu benim ilk gebeliğim. Normalde düşük yaşayanlara bu testi yapıyorlar sanırım . Benim bilinmiyor haliyle kan pihtilasmaso varmı yok mu. Çok can yakıyor kullanmakta istemiyorum tabiki. Sizce ne yapmalıyım.
Ben de transferin ilk gününden beri başladım kullanmaya. 7+5 im halen kullanıyorum maalesef çok acıtıyor🤦🏻‍♀️

Estroferm ilacı piyasada bulunması zorlaştığı için doktorum bana da climare forte bant verdi. 2 şer tane yapıştırıyorum. 5 gunde bir değiştiriyorum. Yan etkisi olmadı şükür
Merhaba hangi eczaneden aldınız banada acil lazım ama bulursanız alır mısınız ıbana gönderirim

Selam kızlar,

Anca girebildim sabah muayene vs derken işe geç geldim onları da anca toparlamaya başladım.. Her şey yolunda pazartesi günü transfer yapılacak çarşamba progestan için kan vericem cumartesi covid testi..bunlarda da bir problem çıkmazsa eğer allahın izni ile olacak.. climara forte bant devam, progestan dex sabah akşam, coraspin, ve birde enox diye bir kan sulandırıcı iğne günde bir verdi...inşallah bu testlerimde normal çıkar da hayırlısı ile transferimi olabilrim:)
Merhaba climara bant nereden buldunuz bulamıyorum da ben

Ay evet ya son 1 gün ama heyecandan ziyade acı var karnım delik deşik oldu mosmor valla rabbim bunların karşılığını verir inşallah 🤲🏻
Ayyy deme öyle iğneler den bende çok korkuyorum progestandan ne yapcam bilmiyorum yaaa 🤭 ay inşallah yarın güzel geçicek ve değeyecek 🤲

X