2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen canım genelde üçüz anneleri hep öyle yapmış zaten
Burda çocuk başına 850 euro veriyolar hamilelikte onunla alırım artık
Byoksa burdada çok pahalı bebek arabaları
Nerde yalıyordun kız unuttum vallahi ben yine iyi veriyorlar burda vermiyorlar sanırım herhangi bişey

Hadi gözün aydın canım benim sağlıkla da kucağına al inşallah güzel bir hamilelik ve kolay bir doğum olur

Nerde yalıyordun kız unuttum vallahi ben yine iyi veriyorlar burda vermiyorlar sanırım herhangi bişey
Fransada yaşıyorum canım
Bende böyle imkanlardan yaratlanabilicegimi bilmiyodum
Üçüzler için devletin ücretsiz bakıcı imkanıda varmış veya ailenden birini getirmeye yardımcı oluyolarmıi kardeşimi getircem inşallah

Süpermiş doğru ülkede üçüzlere hamilesin kesinlikle missss vallahi

Benim de bugün randevum vardı bebeklerimi gördüm çok şükür Bütün kollarını bacaklarını ayaklarını gösterdiler 4cmlik mucizeler resmen.. heyet raporumu da aldım bir ay. 11haftalık olmuşuz depotu bıraktık bir hafta daha progestana devam edip bıraktırıcam artık bebekler kendi salgılıyor zaten dedi. bayramdan önce tekrar muayeneye gideceğim detaylı bakıcak doktorum fakat bana fetal DNA testi yapmanı öneriyorum dedi. Ense kalınlıklarını ölçtü normal çıktı ama keselerimden bi tanesi diğerine göre baya küçük, bebeğin tam çevresinde gibi bebek boyutu günü falan uyumlu ikisi de aynı hemen hemen ama kesesi küçük kalmış bi sorun olabilir dedi. İkizlerde diğer taramalar doğru yanıt vermiyor fetal DNA öneriyoruz zaten direk dedi. Her muayene de bi kurt düşüyor içimize napıyım bilemedim..

Gözün aydın canım, şükür heyeti de almışsın. Dinlenelim bol bol bu sürede Ben sordum testleri acele etme her şey aşama aşama, perinatoloji hocası detaylı bilgilendirmeyi yapacak zaten sen düşünme dedi. 3 hafta sonra bakalım ikisinin ortak kararıyla ne yaptırcaksak. Kaçıncı hafta yaptır dedi fetal dna yı

Oh çok şükür ne güzel maşallah benim de pazartesi günü kontrolüm var 2 haftadır yatış pozisyonundayım inşallah artık kalk der

27sinde gitcem ayrıntılı konuşuruz geldiğinde dedi 12haftayı doldurmuş 13ün içinde olmuş oluyorum. Ben de senin bahsettiğin ayrıntılıdan yaptırırım diye düşünmüştüm hep doktor öyle deyince tamam dedim hemen. Bu arada 2saatlik muayene nasıl olur ya karındandır inşallah öyle mi?

Benim de 12 bitmiş 13 den gün alıyorken randevum. Bugün sanırım vajinal son muayenemdi Karından oluyor o detaylı canım tek bebekte 1 saatmiş, ikizde 2 saat uyurum ben masada o kadar saat Madem o kadar detaylı cinsiyet de söylesinler. Sanırım 16-20 haftalarda da yine perinatoloji bakacak, benim hocayla birlikte yürüteceklermiş

Çok güzel bu şekilde olması bence. Ve cinsiyet söylerler muhtemelen en azından yüksek ihtimal verebilirler o haftada. Sağlıklı olsun bebeklerimiz inşallah

Çok güzel bu şekilde olması bence. Ve cinsiyet söylerler muhtemelen en azından yüksek ihtimal verebilirler o haftada. Sağlıklı olsun bebeklerimiz inşallah
Rahim ağzını da ölçmeye başladılar mı? Doktorum bundan sonra bu da önemli artık dedi. Amiiin canım, Allahım hepimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Çok şükür canım hadi gözünüz aydın, sağsağlım kucagına alırsın ınsallah
Amiin inşallah Çok teşekkür ederim
Hadi gözün aydın canım benim sağlıkla da kucağına al inşallah güzel bir hamilelik ve kolay bir doğum olur
Çok teşekkürler canım, amiiin inşallah Sen de en kısa zamanda ikizler kervanına katılırsın inşallah
Oh çok şükür ne güzel maşallah benim de pazartesi günü kontrolüm var 2 haftadır yatış pozisyonundayım inşallah artık kalk der
Kanama mı vardı? Umarım her şey normalleşmiştir

Amiin inşallah Çok teşekkür ederim
Çok teşekkürler canım, amiiin inşallah Sen de en kısa zamanda ikizler kervanına katılırsın inşallah
Kanama mı vardı? Umarım her şey normalleşmiştir
Evet kanamam oldu bir kez tekrarlamadı ancak doktorum yatmamı söyledi 2 haftadır yatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…