2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar doktor hsg deki polipler için çağırdı görüşmek istiyor Muş kesin hitereskopi yapalım diyecek
canım dün bir şey demek istemedim sen acele ediyorsun diye ama bence de en doğrusu en ufak bir engel kalmasın olacaksa en doğru en temiz zamanda olsun

Biz de canım 8+3 uyumlu gayet 19 mm olmuş 168 kalp atış ve ritmi de gayet iyi dedi 4 hafta sınra tekrar çağırdı kanama alanı vs de yokmuş ikili test dedi mi sana 12.haftada ona çok emin olamadım

Kızlar kızlar Perşembe gününü histereskopi yı oluyorum 7500 TL ye maal oldu bana ortada yokken kötü oldu bu masraf bizim için transfer bu ay iptal sonraki ay olucak
Hayırlı olsun canım bak iyi ki tekrar bakılmış sana poliplerden kurtulup tertemiz bir transfer olur beşki de sebep onlardı o yüzden en güzeli olmuş

Ayy maşallah 4 hafta çok uzun yaa şunu 2 haftada bir yapsalar:) İlkinde yaptırmıştım ama bu sefer ikiz diye yapmayabilirler. İkili test ikizlerde güvenilir değilmiş çoğunlukla yapılmıyormuş

Ayy maşallah 4 hafta çok uzun yaa şunu 2 haftada bir yapsalar:) İlkinde yaptırmıştım ama bu sefer ikiz diye yapmayabilirler. İkili test ikizlerde güvenilir değilmiş çoğunlukla yapılmıyormuş
Yanılma payı çok yüksekmiş ya down sendromu olsa da sonlandırmak ne kadar mantıklı sonuçta o yüzden gereksiz gibi de ay bilemiyorum evet iki hafta güzel ama can dayanmaz bir saat yol git gel uyuyacaktım eşim de yok aşırı tır geçen bir yol gerçekten dehşet yoruldum muayene ücreti de aynı şekilde 5 dk gir çık 750 lira ya güneş kremi için de 40 faktör üzeri herhangi bir şey olur dedi

Kızlar kızlar Perşembe gününü histereskopi yı oluyorum 7500 TL ye maal oldu bana ortada yokken kötü oldu bu masraf bizim için transfer bu ay iptal sonraki ay olucak
Biraz maliyetli maalesef ama cok sevindim ben inanıyorum histeroskopi güven verıyo bana nedense bende oldum cunku allahım inşallah hamileyim haberide verırsın

Evet yüksek yanılma payı. Yıllar önce kuzenimin 12 yıl sonra kavuştuğu oğlu için yüksek ihtimal sonlandıralım vs dediler. Asla sonlandırmam yıllardır bekliyorum her şey kabülüm dedi. Ve maşallah gayet sağlıklı 12-13 yaşında bir çocuk şuanda. Bizim de muayene 600 ama ayda bir kez alınıyor. Her seferinde veriyor musun? Uzak yok da zor yaa bu süreçte

Gerçekten nasip. Benim arkadaşımın kardeşi için de aynısını söylemişler ve birçok doktora gitmişler uzmanlara farklı illere vs. hepsi down sendromlu demişler doğuma yakın herkes stresli ve korkulu şekilde beklemiş ama Allah’ın Hikmeti sağlıklı kız dünyaya gelmiş şimdi de gayet sağlıklı çok şükür yani gerçekten nasip.. Sağlıklı şekilde kucağımıza alalım insallah

Çünkü sana bir oran söylüyor işte risk 50.000 de bir ya da 1000 de bir. Rakam ne kadar düşerse risk artıyor ama sonuçta o rakamın içinde olmayan olasılıklar da var. Allah herkese sağlıkla, hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin. Kimseyi evladıyla sınamasın

Bu arada ilaçlarını kesti mi? Estrofemi filan? Benim doktorum geçen gittiğimde sanki kesecekti bazısını ikizi görünce bi sonraki kontrole kadar devam şimdilik dedi

Hayırlı olsun canım bak iyi ki tekrar bakılmış sana poliplerden kurtulup tertemiz bir transfer olur beşki de sebep onlardı o yüzden en güzeli olmuş
Aynen ve iyiki Umuttepe de olmadı onlar hsg yenilemeyi falan düşünmüyor du orda transfer olsa idi ve polipler den kaynaklı tutmasaydı resmen moral bozukluğu eee sebebinin polip olduğunu da bilmeyecek tim orda herşeyde var işte bi hayır zaten histeroskopi transfer in başarı şansını da %30 artırıyormuş onu da olalım bakalım ne olacak

Biraz maliyetli maalesef ama cok sevindim ben inanıyorum histeroskopi güven verıyo bana nedense bende oldum cunku allahım inşallah hamileyim haberide verırsın
Amiiinn inşallah önümüzdeki aya da o haberler işlemden çıktıktan sonra herhangi bir ağrın falan oldu mu

Biz de canım 8+3 uyumlu gayet 19 mm olmuş 168 kalp atış ve ritmi de gayet iyi dedi 4 hafta sınra tekrar çağırdı kanama alanı vs de yokmuş ikili test dedi mi sana 12.haftada ona çok emin olamadım
Valla mm falan demedi dediysede hatırlamıyorum ama her şey yolunda dedi derin bi nefes aldım ağladım ağladım
Bana şey dedi bu hafta test yok 3 hafta sonra gel o zaman testler var dedi
2. Trimester testlerimiz var onları biliyorum ama ikili tarama şçin bir şey demedi benim doktorum hastaya bırakıyormuş galiba

Amiiinn inşallah önümüzdeki aya da o haberler işlemden çıktıktan sonra herhangi bir ağrın falan oldu mu
Hiç agrı hissetmedim zaten olursa hemen agrı kesici vururlar ben hep kanamam cok olursa dıye korkmuştum oda ıkı günde bitti cok şükür

Hiç gebelik oluşmadı bende 3 düşük dersem inanırlarmı sistemde falan çıkmaz heralde değilmi teşekkür ederim
Selam canım bende üç kimyasalim.var dedim bir taneydi.kimyasalimm, eşimle gittik devlette baktırdım sonuç bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…