2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Evet yüksek yanılma payı. Yıllar önce kuzenimin 12 yıl sonra kavuştuğu oğlu için yüksek ihtimal sonlandıralım vs dediler. Asla sonlandırmam yıllardır bekliyorum her şey kabülüm dedi. Ve maşallah gayet sağlıklı 12-13 yaşında bir çocuk şuanda. Bizim de muayene 600 ama ayda bir kez alınıyor. Her seferinde veriyor musun? Uzak yok da zor yaa bu süreçte
10 günü aşınca alınıyor 😑 evet bir de yol yoruyor ama şu anlık da başka gideceğim biri yok gerçi takip aşamasında çok sıkıntı olmaz aslnda ama bilemiyorum en azından ilaçları bırakana kadar devam etmek istiyorum 12 haftaya kadar devam dedi estroferm ve progestan için

Valla mm falan demedi dediysede hatırlamıyorum 😂😂 ama her şey yolunda dedi derin bi nefes aldım ağladım ağladım 🤣🤣🤣
Bana şey dedi bu hafta test yok 3 hafta sonra gel o zaman testler var dedi
2. Trimester testlerimiz var onları biliyorum ama ikili tarama şçin bir şey demedi benim doktorum hastaya bırakıyormuş galiba
Ben test yaptırmıştım burada o testlerime baktı sorun yok dedi Demir ilacı vermişti buradaki dr onu içebilirsin dedi d vit gerek yok dedi kullandığım vitaminlerde zaten var ☺️ Ultrason kağıdında CRL yazıyor ya o baş popo mesafesiymiş işte onu ölçüp söylüyor her şey yolunda ne güzel 😇 ben yine sıfır duyguydu kalbi dinlerken bi çeksem mi dedim eşime dinletmek için o an kapttı zaten bi daha açtırmak istemedim sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ☺️

Aynen ve iyiki Umuttepe de olmadı onlar hsg yenilemeyi falan düşünmüyor du orda transfer olsa idi ve polipler den kaynaklı tutmasaydı resmen moral bozukluğu eee sebebinin polip olduğunu da bilmeyecek tim orda 🤷 herşeyde var işte bi hayır zaten histeroskopi transfer in başarı şansını da %30 artırıyormuş onu da olalım bakalım ne olacak 🤭🤭🤭
Aynen canım sen de bu süre içerisinde 45 kilo olmaya çalış bakalım inşallah olursun ben sana güveniyorum ikiz olursa biraz güç kuvvet olsun sana 😇😇

İyi akşamlar kızlar size bir şey soracağım kese genellikle kaçıncı haftada gözüküyor. Beni doktorum cumartesi günü çağırdı transferimin 19.gunu falan oluyor. Şehir dışına gideceğiz görmek için erken mi acaba diye emin olamadım😔

Aynen canım sen de bu süre içerisinde 45 kilo olmaya çalış bakalım inşallah olursun ben sana güveniyorum ikiz olursa biraz güç kuvvet olsun sana 😇😇
Kilo alacağıma olan inancım yok benim 2 gün dikkat etmeyince hemen gidiyor ne güzel 41 i bile görmüştüm yine düştüm 39 , 39.5 falan ben kilo falan alamıyorum ya 😄😄

Ben test yaptırmıştım burada o testlerime baktı sorun yok dedi Demir ilacı vermişti buradaki dr onu içebilirsin dedi d vit gerek yok dedi kullandığım vitaminlerde zaten var ☺️ Ultrason kağıdında CRL yazıyor ya o baş popo mesafesiymiş işte onu ölçüp söylüyor her şey yolunda ne güzel 😇 ben yine sıfır duyguydu kalbi dinlerken bi çeksem mi dedim eşime dinletmek için o an kapttı zaten bi daha açtırmak istemedim sağlıklı olsun da gerisi önemli değil ☺️
Bende hep unutuyorum kalp atışını çekmeyi 🙈
Aman her şey yolunda olsunda

İyi akşamlar kızlar size bir şey soracağım kese genellikle kaçıncı haftada gözüküyor. Beni doktorum cumartesi günü çağırdı transferimin 19.gunu falan oluyor. Şehir dışına gideceğiz görmek için erken mi acaba diye emin olamadım😔
Ben de 19.günü görmüştüm acilde karından hem de keseyi ve yolku görmüştü kendi doktorum geç çağırdı tabi ben başka bir doktora gitmiştim merak edip de

Merhaba güzel anneler ve anne adayları. Bugün kan testi verdim ve değerim 314 çıktı çok şükür pozitif. İnşallah Allahım sağlıkla ilerlemesini nasip eder🙏🏻
Merhaba canım hayırlı olsun cok sevindim🥰 benimde amh düşük mart ayında öğrendim. Mayısta tüp bebek yapacağız. Burda okuduklarımda az yumurta cıkar şansınız az vs gibi şeyler gördüm cok üzüldüm. Ama böyle amh düşük olup pozitif sonuclananları görünxe cok seviniyorum içime umut doluyor, 28 yaşındayım. Şuanda birçok takviye kullanıyorum. Tüp bebeğe kadar hazırlanmayı düşünüyorum inşallah. Bana yumurta kalitesi için tavsiyelerin var mıdır

Kızlar mesajımı gören herkesten dua bekliyorum. Çok üzgünüm yine kanamayla uyandım rahmimde kanama alanı varmış bebekler her şeye rağmen direniyor dedi doktorum ama bi tanesinin kalbi çok hızlıymış 200 normal değil dedi sadece. Böyle bişey duyan var mı örnek dahi bulamıyorum düzelir mi? Düşük mü olur ne olacak bilmiyorum. Ve bütün uzuvları belliydi resmen minik bebek olmuşlar😢 Allahım ikisine de sağlıklı ömür nasip eder inşallah. Sabahtan beri bi türlü sakin olamıyorum çok çok üzgünüm. Doktor yapacak bişey yok bekleyip görcez diyor.

Kızlar mesajımı gören herkesten dua bekliyorum. Çok üzgünüm yine kanamayla uyandım rahmimde kanama alanı varmış bebekler her şeye rağmen direniyor dedi doktorum ama bi tanesinin kalbi çok hızlıymış 200 normal değil dedi sadece. Böyle bişey duyan var mı örnek dahi bulamıyorum düzelir mi? Düşük mü olur ne olacak bilmiyorum. Ve bütün uzuvları belliydi resmen minik bebek olmuşlar😢 Allahım ikisine de sağlıklı ömür nasip eder inşallah. Sabahtan beri bi türlü sakin olamıyorum çok çok üzgünüm. Doktor yapacak bişey yok bekleyip görcez diyor.
Ahhh canımm yaa okuyunca çok üzüldüm😥endişeni çok iyi anlıyorum sakin olmaya çalışsak da olamıyoruz söz konusu bebekler olunca. Sen moralini yüksek tutmaya çalış, kötü senaryoları hiç aklına getirme. Biliyorsun ki senin pozitif olman ve enerjin bebeklere geçiyor. Allahın izniyle bu kanama gününü de hiçbir şey olmadan atlatacaksın. Canı gönülden dua ediyorum rabbim bu mübarek günlerde bebeklerini sana bağışlasın🤲🤲🤲

Ah canım benim yaaa, dualarım seninle Rabbim evlatlarını sana bağışlasın sağlıkla. Mümkün oldukça sakin kalmaya özellikle nefes alıp verişine dikkat et. Allahım yardımcın olsun🤲

Canım çok geçmiş olsun bu mübarek güzel günlerde hepimiz en içten şekilde dua edeceğiz lütfen elinden geldiğince sakin kalmaya çalış çok zor biliyorum ama böyle ikiz gebeliklerde çok sorun yaşayıp sağlıkla kavuşan bir sürü insan var onları düşün çok araştırma lütfen bence kendi kalp atışımız stres vs de etkiliyor benim de kendi kalbim yerinden çıkacak gibiydi bebeğin de hızlıydı, kese etrafında kanama alanı yoktu hatırladığım kadarıyla sıkıca tutunur sana bebeklerin sağlıkla kavuşursun inşallah

X