2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Size kaç embriyo konuldu acaba

Ben kalp atışını videoya çekeriz diyordum şoktan ağlamaktan ne gördük ne dinledik o odadan nasıl çıktık bilmiyorum
Yaa evet biz bir de hiç beklemiyorduk bir anda duyunca şaşırdık bi tuhaf olduk. Hemşire allahtan eşime video ses kaydı falan alın dedi

Merhaba tekrardan uzun zaman oldu gırıs yapmayalı bende nisan da baslıcaktım 4 tane dondurulmuşum war ama bazı aksılıkler oldu yaptıramıyorum suanda umarım hersey yolunda gider senın

Naptın kız nasıl gıdıyor senn transfer oldun mu
n

Naptın kız nasıl gıdıyor senn transfer oldun mu

n
Yok canım daha olmadım cuma gittim climara bant verdi doktor işte şimdi onu kullanıyorum 11 nisan da yeniden gideceğim bakalım ne dicek.sen naptın oldun mu adet gidecek misin?

Ayyy evet ya sen ikiz annesisin o beta hiç bir gibi değildi zaten doktorlar ne kadar alakası yok dese de buradaki beta miktarları ikizlerde gayet yüksek ve farklı katlanıyordu uyku hali bende de var ama estroferm ve progestanı içtikten yarım saat sonra özellikle akşamları yani çok geç yatan bi insandım şimdi en fazla 12-1 oluyor o da geç kalktıysam hafta içi 12 gibi yatıyorum

Beta değeri çok geniş yaa o tek belirleyici olmuyor herhalde. 12-1 mi mükemmel, ben 8 de yatıyorum nerdeyse kanepede. Sürüne sürüne belki en geç 11 oluyor. Bi yat bi kalk. Ama bugün artık uzanmıyorum o da beni kötü yapıyor mümkün olduğunca oturuyorum. Raporluyum da işe gitsem belki daha iyi olurdum

Kızlar doktor hsg deki polipler için çağırdı görüşmek istiyor Muş kesin hitereskopi yapalım diyecek

Merhaba tekrardan uzun zaman oldu gırıs yapmayalı bende nisan da baslıcaktım 4 tane dondurulmuşum war ama bazı aksılıkler oldu yaptıramıyorum suanda umarım hersey yolunda gider senın
umarım düzene girer aksiliklerin biran evvel , neden transfer olamadın?
benim bugün tarlusal ilacın son günü.artık adet olmayı bekleyip gideceğim doktora inşallah
vardır her şerde bir hayır diyoruz napalım
moral olarak düşürdü bizi kimyasal gebelik ve sonraki bu adet gecikmesi vs ama üzüldük dövündük tekrar kalktık ayağa :)
zaten bi gelsin ya da gelsinler totolarından ısırık alımak anneye serbesttir dimi çünkü ahtım var :))

Kızlar doktor hsg deki polipler için çağırdı görüşmek istiyor Muş kesin hitereskopi yapalım diyecek
Histereskopi derse yaptırmayı erteleme derim. Ben de transfer öncesi yaptırdım transferimi 1,5 ay öteledi ama olsun değdi. Bugün test günümdü ve sonucum 993 Rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin ve bu yolda verilen emeklerin karşılığını göstersin inşallah

Ben de polip olmamasına rağmen yapıldı ve ilk transferde de pozitif sonucu aldım biliyosun O yüzden yapılması gerekiyorsa yaptır
Oooo kaçıncı gün değeri 993 maşallah, ikizler geliyor

Yok canım daha olmadım cuma gittim climara bant verdi doktor işte şimdi onu kullanıyorum 11 nisan da yeniden gideceğim bakalım ne dicek.sen naptın oldun mu adet gidecek misin?
O neymıs kız senden duydum yok ben martta 2 kere adet oldum anlamadım ben bıraz erteledim başka sıkıntılar çıktı artık kendımızı toparlayınca yaptırcaZ

hadi ya neyse canım vardır bir hayır en doğru sağlıklı zaman da olsun inşallah valla bende yeni tanıştım onunla herkese estofem verdi bana bunu:)

Hahah tabıkıde serbest ınsallah alırsın kucağına ben bırıncıde negatıf aldım ya nısan da baslıcaktık bız normalde de ev taşınma ısım çıktı o yüzden askıya aldık bıraz zaten yeterı kadar hormon ılacları almıştım bıraz vücudum toparlansın dıyorum maddi açıdan suanda zor malesef

hadi ya neyse canım vardır bir hayır en doğru sağlıklı zaman da olsun inşallah valla bende yeni tanıştım onunla herkese estofem verdi bana bunu:)
Herkesın farklı demekkı hadı bakalım gelısmelerden haberdar et benı de bızde öyle dıyoruz vardır bı hayır dıye

Yaaa ne güzel inşallah benimde aynı sonuç olur ertelenmesi mühim değil yapılması gerekiyorsa mecbur yaptırıxcam sağlıklı bir şekilde transfer etmek daha önemli inşallah bende senin gibi pozitif i görürüm

Ben de polip olmamasına rağmen yapıldı ve ilk transferde de pozitif sonucu aldım biliyosun O yüzden yapılması gerekiyorsa yaptır

Oooo kaçıncı gün değeri 993 maşallah, ikizler geliyor
Hadi inşallah benimde öyle olucak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…