2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

amin canım inşallah..öyle tabi ki bende bunu negatif alırsam bekleyeceğm biraz yeter
Yoruldum bıraz zaten dınlenmek ıyı gelecek ev taşıdım zaten yenı araya o girdi o yüzden erteledım zaten 4 tane var beklıyolar benı 😂😂

aynen canım iyi yapmışsın mantıklı yani bence de zaten onlarında bir yere gittiği yok nasıl olsa😂

Hahah tabıkıde serbest ınsallah alırsın kucağına ben bırıncıde negatıf aldım ya nısan da baslıcaktık bız normalde de ev taşınma ısım çıktı o yüzden askıya aldık bıraz zaten yeterı kadar hormon ılacları almıştım bıraz vücudum toparlansın dıyorum maddi açıdan suanda zor malesef
Evet alınan ilaçlar yıpratıyor gerçekten hem psikolojik hem fiziki olarak.Zaten komple maddi açıdan da yük
Allah bu yolda emek veren herkesin yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek günde en içten duam bu 🤲 Hepimiz için hayırlısı olsun 🧿

Kızlar muayeneden çıktım her şey yolunda çok şükür haftasıyla tam uyumlu 9 haftalık olduk 🤲🏼 Kalp atışımız da 173 🤲🏼🤲🏼
Sormam gereken her şeyi yine unuttum 😂😂 benim bu heyecanım ne olacak hala yenemedin kalp atışını duyunca bende her şey bitiyor
Gözün aydın canım, maşallah🧿 Ben sorcaklarımı yazıyorum yoksa mümkün değil unutmamam

Evet alınan ilaçlar yıpratıyor gerçekten hem psikolojik hem fiziki olarak.Zaten komple maddi açıdan da yük
Allah bu yolda emek veren herkesin yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek günde en içten duam bu 🤲 Hepimiz için hayırlısı olsun 🧿
Hep hep dua ediyorum Allahım bekleyen, isteyen, bu yolda emek veren kimsenin kucağını boş bırakmasın🤲Karnında olanların da sağlıkla en güzel şekliyle kavuşmasını nasip etsin🤲💜

Amin canım cumlemızın suanda streslı dönemdeyim hem maddı açıdan hrmde bıraz kendımı toparlamak ıstıyorum 2.kez aynı seyı yasamak ıstemıyorum

Ben de polip olmamasına rağmen yapıldı ve ilk transferde de pozitif sonucu aldım biliyosun🥰 O yüzden yapılması gerekiyorsa yaptır

Oooo kaçıncı gün değeri 993 maşallah🧿, ikizler geliyor 👼👼
Yok canım benim 13.gün değeri, 12.gün pazara denk gelince bugünden yaptırmamı istemişlerdi 5.gün tek embriyo transfer olduğu için ikiz beklentim yok tabi ama olsa guzel olurdu🥰
Yaaa ne güzel inşallah benimde aynı sonuç olur ertelenmesi mühim değil yapılması gerekiyorsa mecbur yaptırıxcam sağlıklı bir şekilde transfer etmek daha önemli inşallah bende senin gibi pozitif i görürüm 😍😊🧿
İnşallah canım 🤲 Güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🏻

Olumsuz düşünmek ve çağırmak yok 🧚 herşey yokunda gidecek ve çifte bayram yaşayacağız 🧿
Evet evet diyorum hazırım vücudum hazır rahmim hazır hadi bebeğim sende gel:))inşallah canım allahın izni ile bende minik mucizemi alacağım🤲bugün oruç tuttum aşırı kötüyüm baş ağrısı mide bulantısı vs oldu sanırım tutamayacağım herkes bünyeni de düşürme bağışıklığın düşer vs dedi korktum

Ben 6+3’te gitmiştim kalp atışı için 10 gün sonra demişti ama yarın 13 gün oluyor randevusu doluydu tabi ben arada başka bir doktora da gittim 😂 herhangi bir test tahlil vs istedi mi
Klasik kan tahlilleri ara süreçte ben mini checkupa girmitşim zaten 1/2 bişi daha ekletti o kadar.

Bana 9da gel o sıra bakarız yeni şeylere dedi neye bakıcak hiç bi fikrim yok ama :/ heralde o zaman gittiğimizde nifty test falan konusuruz

canım hayırlısı olsun bence en güzeli en azından tertemiz transfer olacaksın ve her şey yolunda gidecek çok güzel olacak😍🐣
Büyük değiller küçük küçük 3 tane dedi ama bebeği koyacağımız yerde olduğu için almak daha iyi böyle olması gerekiyorsa oluyor işte anestezi için sıra bekliyorum benimki 2023 de doğmak istiyor 😄🤭

Büyük değiller küçük küçük 3 tane dedi ama bebeği koyacağımız yerde olduğu için almak daha iyi böyle olması gerekiyorsa oluyor işte anestezi için sıra bekliyorum benimki 2023 de doğmak istiyor 🤭
Bak bak onlarda nerede çıkmış neyse canım her şey tertemiz ilerlesin su gibi aksın sen elinden gelen her şeyi yapıyrosun baksana maşallah rabbim emeklerinin karşılığını verecek..2 bebişini alınca kucağına hepsi bitecek:)hahaahah hedef 2023 seninkiler için😄

Evet evet diyorum hazırım vücudum hazır rahmim hazır hadi bebeğim sende gel:))inşallah canım allahın izni ile bende minik mucizemi alacağım🤲bugün oruç tuttum aşırı kötüyüm baş ağrısı mide bulantısı vs oldu sanırım tutamayacağım herkes bünyeni de düşürme bağışıklığın düşer vs dedi korktum
Bağışıklık önemli bu dönemde.herkesin inancı kendine, asla tut yada tutma diyemem.Duamız belli duyanımız belli🤲 Tutamasak ta sebebimiz çok kutsal , ben böyle düşünüyorum 🤲🧚

Bak bak onlarda nerede çıkmış neyse canım her şey tertemiz ilerlesin su gibi aksın sen elinden gelen her şeyi yapıyrosun baksana maşallah rabbim emeklerinin karşılığını verecek..2 bebişini alınca kucağına hepsi bitecek:)hahaahah hedef 2023 seninkiler için😄
Aynen bundan sonda brnde 2023 çüyüm 🤣🤣🤣

bende orada tedaviye başlayacağımda bende ilk öngörüşmede çok memnun kaldım umarım olumlu sonuçlanır 🙏🏻
Hocanın iletişimi kesinlikle iyi ama benim yumurtalarım büyümedi maalesef. Onun önerdiği ilaçlardan daha güçlü bir ilaca ihtiyacım mı var ya da dozu mu artmalı acaba diye düşünüyorum. Temkinli olması güzel ama fazla doğal akışa bırakınca da zaman kaybediyorum sanki zaten amh düşük. Bu yüzden kararımı sorguluyorum biraz şu an.

Bağışıklık önemli bu dönemde.herkesin inancı kendine, asla tut yada tutma diyemem.Duamız belli duyanımız belli Tutamasak ta sebebimiz çok kutsal , ben böyle düşünüyorum 🤲🧚
öyle tabi ki ama şimdi sağlık açısından vs sanırım tutmamam benim için daha sağlıklı çünkü gerçekten aşırı aşırı kötü oldum ki zorlanacak bir hava vs yok..neyse bizde borçlanırız allah ömür verirse öderiz🤲

X