2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen öyle gerçekten herşey o kadar nasip ki.. bizler yeter ki elimizden geleni yapalım gerisi Allahtan nasipte varsa olan olacak ancak hep dua etmekte fayda var ben hep ayetel kürsi okuyordum rahatlıyordum içini ferah tut hep bir ay geç olcaksa da olsun sonucunda yüzün gülecek insallah inanıyorum ben

Her doktor farklı farklı yöntemler uyguluyor burda bunu net olarak gördük gerçekten diğerlerinde de öyle oldu , cuma gününe güzel haberler bekliyorum inşallah
tabi ki aynen öyle bize en uygun hangi yöntemse o olsun hayırlısı ile kucaklarımız bebiş dolsuninşallah canım bakalım ilk defa tek gidicem hep eşimle gidiyordum içim buruk:)

aaaaa süper canım ya harikaa inşallah güzel çıkar rahim filminde hiçbir problem çıkmaz aman aman maşallahhh

öyle tabi ki canım valla çok teşekkür ederim güzel dileklerin duaların için, içim rahatladı ya evet ayetel kürsi rahatlatıyor gerçekten insanı dua etmek de aynı şekilde.. inşallah canım ya böyle konuşınca içim de heyecan oluyor bakalım ya nasip ya kısmet göreceğiz

tabi ki aynen öyle bize en uygun hangi yöntemse o olsun hayırlısı ile kucaklarımız bebiş dolsuninşallah canım bakalım ilk defa tek gidicem hep eşimle gidiyordum içim buruk:)
Ben de gittim bi kaç kere çalışıyor diye burulmasın hiç için olsun
aaaaa süper canım ya harikaa inşallah güzel çıkar rahim filminde hiçbir problem çıkmaz aman aman maşallahhh
Çarşamba transfer gününü belirlicez dedi ya kalbim pıt pıt yeminle ay ben transfer günü ve sonuç günü ne yapacağım ya pozitif olursa ben bi 10 gün ağzım kulaklarım da gezerim herhalde yaa anca hazmederim

yani bu 6. senemiz olacak o kadar doktora gittim hep yanımdaydı bu ilk neyse aşacağım

ay çok hızlı senin daktırrr hee benim ki daha cuma da belli olmaz o bi kere daha çağırır beni bence ahahahaha kız sakin ol aman heyecan yapma fazla camdan çıkıp bağırırsın falan heralde bu kadar emeğe çabaya normal ama yaa

Benimki vardiyalı çalışıyor çoook gittim öyle ilk hsg mi bile yalnız çekildim ben o zaman aileme de söylememiştim doktora gittiğimi alışkınım o yüzden ben valla başta tereddüt le gittim ama doktor um gerçekten iyi güler yüzlü açıklayıcı soru işareti bıraktırmıyor bende şükür belki doğumumu bile ona gidebilirim gebelik takibi de yapıyor ama tabiki fiyatıda belirleyici bir etken en korktuğum şey heyecandan zıplamak beklerim kendimden herşeyi biraz tezcanlı bir insanım

Hayırlı olsun canım maşallah sonucun güzel çıkmış hastaneni ve yaşını da yaz ekliyim bide Yaptırma sebebiniz neydi

Hayırlı olsun canım maşallah sonucun güzel çıkmış hastaneni ve yaşını da yaz ekliyim bide Yaptırma sebebiniz neydi
Çok saol cnm valla ilkinde 0 çıktığı için bu süreçleri ilk defa yaşıyoruz iyi mi kötü mü hiç bilmiyoruz bizde gününe göre heyecanla bekliyoruz bakalım yaşım 31 cnm bahçeci Ankara tüp bebek merkezine gidiyoruz sebebimiz de erkek infertilitesi

Oyyy kıyamam sana ben ya iyi cesaret valla sendeki de helal olsun ya çok güzel doktorun öyle olması bence şans bakalım cuma ne dicek içim çok huzursuz nedense ya. Hahahahha bende beklerim senden onu ama aman aman sakın

Rahatla tabikiii ve hep olumlama yap bu sefer olcak bebeğim benimle şuan güzel sonuçlar alacağım insallah diye söyle hep evrene güzel mesajlar :) işiniz rast gitsin insallah güzel haberlerle gelin hep Ryamm

Oyyy kıyamam sana ben ya iyi cesaret valla sendeki de helal olsun ya çok güzel doktorun öyle olması bence şans bakalım cuma ne dicek içim çok huzursuz nedense ya. Hahahahha bende beklerim senden onu ama aman aman sakın
Bide ben ilk bebek istemeye başladığımdan beri doktora gittiğim için sürekli o yüzden alışkınım olabilirim çok koymuyor artık bana sadece tedavilerin sonucunda negatif olunca kötü oluyorum biliyon İstanbul mu bura mı derken şansımızı denedik o da gayet iyiler sonuda iyi olur inşallah şimdiden ikiz bebek arabalarına falan baktım ikisi de tutarsa ikiz Bebek arabası yerine iki tane tek tek almaya falan bile karar verdim sen düşün gerisini

Bizlere de nasip olur inşallah pozitif haberler sağlıkla devam etsin inşallah çıkan sonuçlarını yaz yine böyle pozitif haberler görmek mutlu ediyor

Rahatla tabikiii ve hep olumlama yap bu sefer olcak bebeğim benimle şuan güzel sonuçlar alacağım insallah diye söyle hep evrene güzel mesajlar :) işiniz rast gitsin insallah güzel haberlerle gelin hep Ryamm
Onu bu sefer yapıyorum ben senin için hazırım vucüdum seni kabul etmek için hazır bana gel benim ol falan ama evrene nasıl enerji gönderirsen sana öyle geri geleceğine bende inanıyorum

İyi akşamlar kızlar 2.reglle beraber transferim olcak şuan doktor ilk regl gelene kadar folikasit dahil tüm takviyeleri bırak reglle başlarsın dedi folik ve dvit3 kullanıyordum buna ek omegapa-q10 aldım başka önerisi olan varsa önerilere açığım

Çok geçmiş olsunn iyi olmana sevindim umarım vakti geldiğinde seninde güzel haberlerini alırız hakkında hayırlısı olsun İnşallah

Genelde bunlar kullanılıyor gebelikten önce gebe kaldıktan sonra değişebiliyorlar veya farklı şeyler ekleyebilirlar ilerleyen haftalarda magnezyum falan kullandıkların iyi o yüzden kuru yemiş ve meyvenide aksatma daha ne olsun

Bizlere de nasip olur inşallah pozitif haberler sağlıkla devam etsin inşallah çıkan sonuçlarını yaz yine böyle pozitif haberler görmek mutlu ediyor
Tabiki yazarım gerçekten olumlu haberleri görmek burda aynı süreci yaşayan kişilerle konuşmak çok iyi geliyor. Yaşamayan anlayamıyor çünkü ins herkes için hayırlısı olur ve bebeklerine kavuşur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…