2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kesinlikle öyle canım her şey allahtan ve ona çok bağlanıp kaybetmek daha zorlar ve üzerdi.. rabbim sınavımızı kolayca verebilmemizi nasip etsin.aynen sen kendine iyi bak 2. ye güzel hazırlan ben onu da yapamadım çok saldım şimdi uğraşıyorum yok o yok bu

5. Gün bugün ama 4 de denilebilir cumartesi 3 te oldum çünkü benim de seninki gibi denilebilirdi ama yine kan geldi pedim baya baya doldu pazar günü pazartesi artık azaldı salı ve bugün de günlük ped beni idare ediyor zaten doktor da bugün adetin bitmiş neredeyse dedi incelmiş ya hafif hafif lekeler geliyor bende o yüzden normal bence ama sen cuma git yine de 7. Günü falan boşver ama zaten benim doktorum da beni 3. Günü değil 5. Günü çağırdı mesela aslında cuma gittiğinde daha net konuşur o yüzden nooo stres

Bir de dü
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için progestan fitil kullanıyorum 3 tane kan sulandırıcı oksaparı geçen hafta kes demişti doktor 1 haftadır kullanmıyorum umarım herşey yolunda gider hepimiz için

Geçmiş olsun canım, ama en güzel zamanı bekliyordur bebeğin sana gelmek için ben buna inanıyorum

Ben de pazar akşamı kahverengi lekelenme başladı. Doktorum iğnemi vurdurdu 2 gün de rapor alıp full yattım bugün şimdilik iyiyim şükür. Bu lekelenmeler olabiliyormuş, korkmayın
Teşekkürler cevap için bende dinleneyim herşey iyi olur inşallah hepimize

Kızlar mesajların bazılarını okudum bazılarını okuyorum iki sayfa falan kaldı yazayım merak edenler için doktorun cihazı çok iyi değildi sayım için ama defalarca dinledi hesapladı baktı falan sonra buldu herhalde sayı yazan yeri her şey yolunda çok şükür 165 atıyormuş 7+5 idim 7+6 çıktı haftasıyla uyumlu dedi 15 mm falan çıktı bi sürü tahlil falan verdim rutin gebelik şeyleri hiç bakılmamıştı hazır gitmişken aradan çıksın dedim kendi doktorum hiçbir şey dememişti hazır olur o güne ,sordum bir de 6.haftada 97 düşük mü dedim evet düşük birwz dedi demek ki toparlamış ayyy hepinizin desteği için teşekkür ederim benim gibi olanlara da umut olsun kafayı yemeyin ben yedim siz yapmayın yarın tahlillere falan bakacağız işte böyle

İğneler daha güçlü oluyor belki akıntı geçene kadar iğne eklerler gitmeseniz de iletişim de olun bence. Geçmiş olsun bidaha tekrarlamaz inşallah

Çok sevindim bidaha endişelenecek bir şey yaşanmaz inşallah

Peki adet olduğunuzda ne oluyor?
Adetim bir tek mucizevi şekilde aşırı olmuyor normalde ağır tip bir de benimki ama burnum diş etlerim çok kanıyor ya da eklem kanaması oluyor ya da yumurtalık işte kist patlıyor her ay yumurtlamada içe kanıyor falan öyle değişik ,şimdi gebelik sürecinde Hematoloji ile takipte kalacağaım hamileliğin ortalarına doğru yükselecekmiş eksik olan faktör mucizevi bir şey bebeğin etkisiyle ama doğumla birlikte eski haline dönecekmiş doğum öncesinde ve sonrasında faktör iğnelerinden olmam gerekiyor o şekilde kapsamlı bir doktor ve hastane ortamı olması gerekiyor doğum yapmam için

Çok şükür canım yaa çok çok sevindim Ama ben zaten bişey olmadığına çok inanıyordum. Kendine başka bir doktor araştır ve kimsenin seni böyle acabalarla endişelerle bırakmasına izin verme. Pazartesiye kadar yiyip bitirirdin kendini

kızzzz benimde gece 5 te geldi ağrısına uyandım gece sonra öğlen falan baya doldu değiştirdim kaç kere şu an 2. gün arada parçalar olarak geliyor her tuvalete gittiğimde zıplıyorum dökülsün diye ahahahahaha o zaman bence seninle aynı gidiyor benimde öyle dediğin gibi hatta benim 3. gün yoğun oluyor yarın 3. gün onu bekliyorum bugün evde koşucam eee cuma 4. gün oluyor bence olur yaa evet stres yapmıcam öyle yaptıkça salaklaşıyorr o da bende tamam biz seninle aynı zamanda öğreneceğiz yaa böyle düşününce çok heyecanlanıyorum

Sorma sorma şu süreç bi normale dönsün ilaçlar falan nasıl olacak kesilecek mi devam mı bir rutine dönsün de bakıcaz bakalım yaa dün gece 6 haftalık kalp hızı ile ilgili bi daldım aman allahım yok yok bi daha araştırma da yok bitti

yaaaaaaaaaa sen tam dayaklıksın ama neyse hayır çocuğu karnında daha doğmadan strese sokuyorsun yok yere zaten stresli ve gerilim dolu ülkeye doğacak bırak anasının karnında rahat etsin fasulyen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…