2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Çok geçmiş olsun canım merak etmiştik dün seni bugün kaçırdım biraz mesajları ama iyi olmana çok sevindim maalesef sürece başlarken iki türlü de hazırlanıyoruz sonuca olumlu olunca bile tam moda giremiyoruz hep bi olumsuz taraf kakıyor bı da sürecin bir parçası İnşallah haziranda sağlıkla tutunur sana bebeğin sağlıkla kucağına almak nasip olur

Ya kızlar ben size bir şey sorucam bu konuda hiçbir fikrim olmadığı için yarın doktoruma da sorucam ama akşam akşam aklıma takıldı hastanenin pozitifleri paylaştığı durumlara tekrar baktım herkesin değeri çok yüksek benim 92 çıktı 9.gün bu konuda bilgisi olan var mı normal mi değer acaba herkesin 300 ün üzerinde olunca ilk heyecanda olunca insan ne yapacağını şaşırıyor

3. gün embriyosu 10. günde değerim 167. Doktorum gayet güzel dedi, sizin değeriniz oldukça iyi

Canım belki onların ki 9. Gün değil 12. Gün testidir emriyo ları 5. Gündür 19 la öğrenen bile ve aramızda Bayanstress sen 19 la öğrenmiştin demi

12.gün senin de 300 e yaklaşır önemli olan artış olması merak etme ve çok da düşük değil bence değerin.

Hahahha olabilir canım bende hiç tek gitmedim neyse bakacağım artık bu Arada hala yoğun değil çok az geliyor doktor olmazsa pazartesi gel dedi ya napsam ona karar veremedim bir türlü yarın katar vermem lazım ona göre izin almam gerek çünkü yada direk pazartesi gidicem bilemedim çok kafam karışık

Hahahha bak bak bende ilk transferde baktım hep onlara ya çok güzeller insan girdi mi çıkamıyor valla

Transferden önce ACE plus selenyum önerdi güvendiğim bir hekim Benim de nisan regl si ile başlayacak transfer sürecim

Ooo ben çoğuna tek gittim bugün de yalnızdım ne zaman yalnız gitsem doktorum melek gibi oluyor haha öyle de bi totem yaptık ben kritik zamanlar dışında hep yalnız gidiyorum müziklerimi açıyorum duygu durumuma göre şah ağlayıp kah gülerek bir saat sürüyor yol zaten iyi oluyor ya ben tek gitmeyi de seviyorum

Cumartesi git olmadı cumartesi leri de açıkmı 2 sinin ortası olsun sökücü bi ilaç verse idi keşke ya pazartesi ye kadar kendini yer durursun cumartesi git bence en iyisi öyle olur çooookkk güzeller ama çok pahalılar

Canım belki onların ki 9. Gün değil 12. Gün testidir emriyo ları 5. Gündür 19 la öğrenen bile ve aramızda Bayanstress sen 19 la öğrenmiştin demi
Evet canım biraz erken yapmıştım testi 6.gündü ikinci testim 9. Günde 50ydi. Bende çok korkmuştum küçük rakamlar görünce. Allah'a Şükür herşey yolunda ama

Ya işte cumartesi gel demedi ya cuma ya pazartesi dedi açık ama bu aralar baya yoğun sanırım cumartesi orda değil hem hastane de hem de klinikte oluyor ay çok kararsızım ya yarın ki ruh Halime göre bakıcam evet aşırı pahalı hemde ayvayı yedik

Yok ya ben eşimle gitmeyi seviyorum o olmayınca kendimi yalnız hissediyorum öyle alışmışım belki baştan tek gitsem alışırdım da aslında insanın alışması lazım işte böyle durumlarda sonradan zor geliyor

Bir kere gidince hemen alışırsın bak bir şey olmaz güçlü kadın güçlü anne Benim eşim de bana göre mesleği yoğun olduğu için her zaman maalesef gelemiyor mecburen alışıyorsun ama ben pek kötü hissetmiyorum kritik zamanlarda geliyor zaten

Çok normal benim 11.gün 154 idi yani 9.gün tahminen 77 falanmış iki günde bir ikiye katlıyor çünkü

Ya tabi ki öyle mecbur kalınca yapıcaz napalım ama benim hala çok yoğun değil acaba cuma gitsem mi gitmesem mi kafasındayım ben hala muallakta olan şeyleri sevmiyorum

Ya tabi ki öyle mecbur kalınca yapıcaz napalım ama benim hala çok yoğun değil acaba cuma gitsem mi gitmesem mi kafasındayım ben hala muallakta olan şeyleri sevmiyorum
Ya bu süreç tek kelimeyle belirsizlik zaten her aşaması öyle ne yazık ki… Adet söktürücü masajı yaptın mı sırt üstü yere yatıp ellerinle yumurtalıklardan aşağı yapıyorsun gerçekten çok işe yaradığı söyleniyor hatta doktorlar da mantıklı buluyor ufak tefek kist varsa da söktürüyormuş bir de yere yatıp bisiklet hareketi falan ileri geri ayak aç kapa onlar da güzel söktürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…