2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ayyy şükürler olsun gözün aydın

yaaaaaaaaaa sen tam dayaklıksın ama neyse hayır çocuğu karnında daha doğmadan strese sokuyorsun yok yere zaten stresli ve gerilim dolu ülkeye doğacak bırak anasının karnında rahat etsin fasulyen
Evet bugün ufak bir fasulye kadarmış sorma ya çocuğa neler dedim sesli sesli kaygılarımı dile getirirken Zaten Türkiye’de dünyaya gelecek yavru bitti daha stres yok inşallah hiçbirimiz şu süreçte bizi arada bırakacak streslere girmeyiz

oyyy oyyy yesinler onuu maşallahhh aynen artık no stres yes smile ay amin amin inşallah canım allahın izni ile inşallah

Anladım canım Allah kolaylık versin, her şeyin bi çaresi var artık kolaylıkla gelir tüm süreç inşallah

Anladım canım Allah kolaylık versin, her şeyin bi çaresi var artık kolaylıkla gelir tüm süreç inşallah
Amin inşallah onun da işte ilaçları temin etmesi zor yurt dışından ve tüp bebek gibi pahalı iğneler raporlu alınıyor falan mesela şu an elimde yedek hiç yok ani durumda o yüzden bir an önce almam lazım Hematoloji her hastanede yok o yüzden de ben her doktora gidemiyorum özeldeki birçok doktor beni takip etmek istemiyor yoksa şükür en azından artık iğnesi var

Maşallah çok sevindim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi

En fazla aramızda 1 gün oynar bence bakalım sana ne ilaçlar vericek doktor ben şimdi günde bir coraspirin ve dekort içiyorum hsg çekildikten sonra da cyclo-progynova diye bi ilaca başlıcam günde iki kere içinde kahverengi ve beyaz olan ilaç geçen günde biri bahsetmişti beyazları içicem sanırım piyasada estrofem yok diye doktor onu yazmadı bile transfer e yakın ilaçlar değişir mi artar mı bakalım ne olcak

aynen öyle doğru diyorsun bana daha ilaç bile vermedi acaba kan sulandırıcı verecek mi en çok merak ettiğim o zaten ben estofem aldım 2 kutu antalyadan getirttim ne olur ne olmaz belki verir belki vermez ama bulunsun dedim olmazsa da ihtiyacı olana veririm en kötü.. ay valla bilemiyorum benim ki taze transferde de vermedi sadece progestan dex ve folik asit o kadardı:) fazla vereceğini sanmıyorum yine

Yaaaa çok sevindim adına yeni gördüm mesajı toparlaması harika için biraz rahatlamış tır en azından şüpheler gerçekten çok zor insan yaşamadan bilemez onun nasıl bir korku olduğunu inşallah doktorunu da güzelce bulur ve hayırlısı ile doğurursun darısı bizlerin başına

Canım ben doktora ilk gittiğimde çocuk için kahveyi mutlaka azalt haftada 1-2 iç demişti ki ben de inanılmaz çok severim kahveyi O yüzden sen de azalt ve hiç ama hiç üzülme ertelenirse de ertelensin hayırlısı zaman ne zamansa o zaman olsun insallah en yakın zamanda hep böyle dua et kalbini ferah tut

Benden de bugün kan aldı E2 , progestan ve tsh ıma baktı sana da cuma günü kan isteyebilir belki , bende kan sulandırıcı beklemiyor dum aslında pıhtılaşma testlerim iyiydi ama günde bi verdi bakalım nolcak benimde elimde estrofem var azcık ama demedim belki transfer den sonra verir dex i de sana da belki Hemen vermez dexi dondurulmuş ta süreç daha farklı ilerliyor

Canım benim çok sevindim çok şükür artık geride takılacağın birşey kalmadı çok şükür sağlıkla kucağımıza alalım insallah

ya ben sormuştum ilkinde içme konusunu yok dedi öyle bir kısıtlama vermedi bende günde 2 tane i,çiyordum bi sabah bi akşam birde iş yerinde içmeden duramıyordum ama şimdi ramazana denk gelecek eğer zaten olursam o yüzden sıkıntı yok burda herkes oruç tutacak canım çekmez arada bir içerim akşam kocamla artık:) bende aşırı seviyorum yani gerçekten çok seviyorum sırf normal boyutta ki fincanlar yetiyor diye büyük büyük fincan alıyorum evet yani anneme dedim diyor ki allahtan çabuk düşüp çabuk toparlıyorsun kendini hahaha gerçekten öyleyim bi bakarsın ağlarım ardından da aman der güler geçerim napim yani allahtan her şey bizim elimizde değil elimizden geleni zaten yapıyoruz

aaaa benden daha istemedi benim doktorumda elif dondurulmuş yaptı ondan da istemedi hiç direk estofem verip başladı sonra progestan dex verdi o kadar bakalım ne olacak merakla cumayı bekliyorum.hemen vermez 2.ye rahim kalınlığan bakmak için çağırır o zaman verir progestan dexi ay kafamı yormuyorum ya yaşayıp görelim

Amin canım inşallah

Her doktor farklı farklı yöntemler uyguluyor burda bunu net olarak gördük gerçekten diğerlerinde de öyle oldu , cuma gününe güzel haberler bekliyorum inşallah

Hemşirem aradı şimdi haftaya çarşamba randevu verdi rahim filmim güzel çıkarsa transfer gününü belirleyecek mişiz bide daha önce troid ilacı kullanmıştım ona da tekrar başlattı ay iyice heyecan bastı bana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…