2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar dün gittim sabah, büyümemiş bence 6+5te gördüğümüzün aynısı hatta, sonlandırdık. Genetiğe gönderdiler embriyoyu 1 aya çıkarmış sonuç, ben de hazirana kadar beklemedeyim. Yalan yok kalp atışı duyarsak diye korkuyordum çünkü sonrası daha ürkütücü geldi bana, gelişim geriliği ve bunun sebepleri ile boğuşacaktık, hayırlısı buymuş. Bu arada iyiyim fiziksel olarak da mental olarak da. Buralardayım takipteyim sizi :)
Çok geçmiş olsun canım merak etmiştik dün seni bugün kaçırdım biraz mesajları ama iyi olmana çok sevindim maalesef sürece başlarken iki türlü de hazırlanıyoruz sonuca olumlu olunca bile tam moda giremiyoruz hep bi olumsuz taraf kakıyor bı da sürecin bir parçası 😔İnşallah haziranda sağlıkla tutunur sana bebeğin sağlıkla kucağına almak nasip olur 🤲😇

Ya kızlar ben size bir şey sorucam bu konuda hiçbir fikrim olmadığı için yarın doktoruma da sorucam ama akşam akşam aklıma takıldı 😔 hastanenin pozitifleri paylaştığı durumlara tekrar baktım herkesin değeri çok yüksek benim 92 çıktı 9.gün bu konuda bilgisi olan var mı normal mi değer acaba herkesin 300 ün üzerinde olunca ilk heyecanda olunca insan ne yapacağını şaşırıyor:KK43:

Ya kızlar ben size bir şey sorucam bu konuda hiçbir fikrim olmadığı için yarın doktoruma da sorucam ama akşam akşam aklıma takıldı 😔 hastanenin pozitifleri paylaştığı durumlara tekrar baktım herkesin değeri çok yüksek benim 92 çıktı 9.gün bu konuda bilgisi olan var mı normal mi değer acaba herkesin 300 ün üzerinde olunca ilk heyecanda olunca insan ne yapacağını şaşırıyor:KK43:
3. gün embriyosu 10. günde değerim 167. Doktorum gayet güzel dedi, sizin değeriniz oldukça iyi

Canım belki onların ki 9. Gün değil 12. Gün testidir emriyo ları 5. Gündür 19 la öğrenen bile ve aramızda Bayanstress Bayanstress sen 19 la öğrenmiştin demi 🤭

12.gün senin de 300 e yaklaşır 😊 önemli olan artış olması merak etme ve çok da düşük değil bence değerin.

Bide ben ilk bebek istemeye başladığımdan beri doktora gittiğim için sürekli o yüzden alışkınım olabilirim çok koymuyor artık bana sadece tedavilerin sonucunda negatif olunca kötü oluyorum 😄😄 biliyon İstanbul mu bura mı derken şansımızı denedik o da gayet iyiler sonuda iyi olur inşallah 😁😄 şimdiden ikiz bebek arabalarına falan baktım ikisi de tutarsa ikiz Bebek arabası yerine iki tane tek tek almaya falan bile karar verdim sen düşün gerisini 🤣🤣🤣🤣
Hahahha olabilir canım bende hiç tek gitmedim neyse bakacağım artık bu Arada hala yoğun değil çok az geliyor doktor olmazsa pazartesi gel dedi ya napsam ona karar veremedim bir türlü yarın katar vermem lazım ona göre izin almam gerek çünkü yada direk pazartesi gidicem bilemedim çok kafam karışık 🥲

Hahahha bak bak bende ilk transferde baktım hep onlara ya çok güzeller insan girdi mi çıkamıyor valla 😅

İyi akşamlar kızlar 2.reglle beraber transferim olcak şuan doktor ilk regl gelene kadar folikasit dahil tüm takviyeleri bırak reglle başlarsın dedi folik ve dvit3 kullanıyordum buna ek omegapa-q10 aldım başka önerisi olan varsa önerilere açığım 🥰🥰
Transferden önce ACE plus selenyum önerdi güvendiğim bir hekim ☺️ Benim de nisan regl si ile başlayacak transfer sürecim☺️

yani bu 6. senemiz olacak o kadar doktora gittim hep yanımdaydı bu ilk neyse aşacağım😄

ay çok hızlı senin daktırrr hee benim ki daha cuma da belli olmaz o bi kere daha çağırır beni bence 😄 ahahahaha kız sakin ol aman heyecan yapma fazla camdan çıkıp bağırırsın falan 😂😂 heralde bu kadar emeğe çabaya normal ama yaa
Ooo ben çoğuna tek gittim bugün de yalnızdım ne zaman yalnız gitsem doktorum melek gibi oluyor haha öyle de bi totem yaptık 😂 ben kritik zamanlar dışında hep yalnız gidiyorum müziklerimi açıyorum duygu durumuma göre şah ağlayıp kah gülerek bir saat sürüyor yol zaten iyi oluyor ya ben tek gitmeyi de seviyorum 🥳

Hahahha olabilir canım bende hiç tek gitmedim neyse bakacağım artık bu Arada hala yoğun değil çok az geliyor doktor olmazsa pazartesi gel dedi ya napsam ona karar veremedim bir türlü yarın katar vermem lazım ona göre izin almam gerek çünkü yada direk pazartesi gidicem bilemedim çok kafam karışık 🥲

Hahahha bak bak bende ilk transferde baktım hep onlara ya çok güzeller insan girdi mi çıkamıyor valla 😅
Cumartesi git olmadı cumartesi leri de açıkmı 2 sinin ortası olsun sökücü bi ilaç verse idi keşke ya pazartesi ye kadar kendini yer durursun cumartesi git bence en iyisi öyle olur 🤭😄😄 çooookkk güzeller ama çok pahalılar 🤣🤣

Canım belki onların ki 9. Gün değil 12. Gün testidir emriyo ları 5. Gündür 19 la öğrenen bile ve aramızda Bayanstress Bayanstress sen 19 la öğrenmiştin demi 🤭
Evet canım biraz erken yapmıştım testi 6.gündü ikinci testim 9. Günde 50ydi. Bende çok korkmuştum küçük rakamlar görünce. Allah'a Şükür herşey yolunda ama🙏

Cumartesi git olmadı cumartesi leri de açıkmı 2 sinin ortası olsun sökücü bi ilaç verse idi keşke ya pazartesi ye kadar kendini yer durursun cumartesi git bence en iyisi öyle olur 🤭😄😄 çooookkk güzeller ama çok pahalılar 🤣🤣
Ya işte cumartesi gel demedi ya cuma ya pazartesi dedi açık ama bu aralar baya yoğun sanırım cumartesi orda değil hem hastane de hem de klinikte oluyor ay çok kararsızım ya yarın ki ruh Halime göre bakıcam 😂 evet aşırı pahalı hemde ayvayı yedik 😂

Ooo ben çoğuna tek gittim bugün de yalnızdım ne zaman yalnız gitsem doktorum melek gibi oluyor haha öyle de bi totem yaptık 😂 ben kritik zamanlar dışında hep yalnız gidiyorum müziklerimi açıyorum duygu durumuma göre şah ağlayıp kah gülerek bir saat sürüyor yol zaten iyi oluyor ya ben tek gitmeyi de seviyorum 🥳
Yok ya ben eşimle gitmeyi seviyorum o olmayınca kendimi yalnız hissediyorum öyle alışmışım belki baştan tek gitsem alışırdım da aslında insanın alışması lazım işte böyle durumlarda sonradan zor geliyor 😁

Yok ya ben eşimle gitmeyi seviyorum o olmayınca kendimi yalnız hissediyorum öyle alışmışım belki baştan tek gitsem alışırdım da aslında insanın alışması lazım işte böyle durumlarda sonradan zor geliyor 😁
Bir kere gidince hemen alışırsın bak bir şey olmaz güçlü kadın güçlü anne 🙅‍♀️Benim eşim de bana göre mesleği yoğun olduğu için her zaman maalesef gelemiyor mecburen alışıyorsun ama ben pek kötü hissetmiyorum kritik zamanlarda geliyor zaten

Çok normal benim 11.gün 154 idi yani 9.gün tahminen 77 falanmış iki günde bir ikiye katlıyor çünkü 😇

Bir kere gidince hemen alışırsın bak bir şey olmaz güçlü kadın güçlü anne 🙅‍♀️Benim eşim de bana göre mesleği yoğun olduğu için her zaman maalesef gelemiyor mecburen alışıyorsun ama ben pek kötü hissetmiyorum kritik zamanlarda geliyor zaten
Ya tabi ki öyle mecbur kalınca yapıcaz napalım 😅 ama benim hala çok yoğun değil acaba cuma gitsem mi gitmesem mi kafasındayım ben hala muallakta olan şeyleri sevmiyorum 😂

Ya tabi ki öyle mecbur kalınca yapıcaz napalım 😅 ama benim hala çok yoğun değil acaba cuma gitsem mi gitmesem mi kafasındayım ben hala muallakta olan şeyleri sevmiyorum 😂
Ya bu süreç tek kelimeyle belirsizlik zaten her aşaması öyle ne yazık ki… Adet söktürücü masajı yaptın mı sırt üstü yere yatıp ellerinle yumurtalıklardan aşağı yapıyorsun gerçekten çok işe yaradığı söyleniyor hatta doktorlar da mantıklı buluyor ufak tefek kist varsa da söktürüyormuş bir de yere yatıp bisiklet hareketi falan ileri geri ayak aç kapa onlar da güzel söktürüyor

X