2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

ya ben sormuştum ilkinde içme konusunu yok dedi öyle bir kısıtlama vermedi bende günde 2 tane i,çiyordum bi sabah bi akşam birde iş yerinde içmeden duramıyordum ama şimdi ramazana denk gelecek eğer zaten olursam o yüzden sıkıntı yok burda herkes oruç tutacak canım çekmez arada bir içerim akşam kocamla artık:) bende aşırı seviyorum yani gerçekten çok seviyorum sırf normal boyutta ki fincanlar yetiyor diye büyük büyük fincan alıyorum 😂😂😂evet yani anneme dedim diyor ki allahtan çabuk düşüp çabuk toparlıyorsun kendini hahaha gerçekten öyleyim bi bakarsın ağlarım ardından da aman der güler geçerim napim yani allahtan her şey bizim elimizde değil elimizden geleni zaten yapıyoruz
Aynen öyle gerçekten herşey o kadar nasip ki.. bizler yeter ki elimizden geleni yapalım gerisi Allahtan nasipte varsa olan olacak ancak hep dua etmekte fayda var ben hep ayetel kürsi okuyordum rahatlıyordum 🥰 içini ferah tut hep bir ay geç olcaksa da olsun sonucunda yüzün gülecek insallah inanıyorum ben🤲🥰

Her doktor farklı farklı yöntemler uyguluyor burda bunu net olarak gördük gerçekten diğerlerinde de öyle oldu , cuma gününe güzel haberler bekliyorum inşallah
tabi ki aynen öyle bize en uygun hangi yöntemse o olsun hayırlısı ile kucaklarımız bebiş dolsun🤩inşallah canım bakalım ilk defa tek gidicem hep eşimle gidiyordum içim buruk:)

Hemşirem aradı şimdi haftaya çarşamba randevu verdi rahim filmim güzel çıkarsa transfer gününü belirleyecek mişiz bide daha önce troid ilacı kullanmıştım ona da tekrar başlattı ay iyice heyecan bastı bana ya 🤭🤭
aaaaa süper canım ya harikaa inşallah güzel çıkar rahim filminde hiçbir problem çıkmaz aman aman maşallahhh🤩

Aynen öyle gerçekten herşey o kadar nasip ki.. bizler yeter ki elimizden geleni yapalım gerisi Allahtan nasipte varsa olan olacak ancak hep dua etmekte fayda var ben hep ayetel kürsi okuyordum rahatlıyordum 🥰 içini ferah tut hep bir ay geç olcaksa da olsun sonucunda yüzün gülecek insallah inanıyorum ben
öyle tabi ki canım valla çok teşekkür ederim güzel dileklerin duaların için, içim rahatladı ya🥰 evet ayetel kürsi rahatlatıyor gerçekten insanı dua etmek de aynı şekilde.. inşallah canım ya böyle konuşınca içim de heyecan oluyor bakalım ya nasip ya kısmet göreceğiz 😍🤲

tabi ki aynen öyle bize en uygun hangi yöntemse o olsun hayırlısı ile kucaklarımız bebiş dolsun🤩inşallah canım bakalım ilk defa tek gidicem hep eşimle gidiyordum içim buruk:)
Ben de gittim bi kaç kere çalışıyor diye burulmasın hiç için olsun 😊
aaaaa süper canım ya harikaa inşallah güzel çıkar rahim filminde hiçbir problem çıkmaz aman aman maşallahhh🤩
Çarşamba transfer gününü belirlicez dedi ya kalbim pıt pıt yeminle ay ben transfer günü ve sonuç günü ne yapacağım ya 🤭🤭 pozitif olursa ben bi 10 gün ağzım kulaklarım da gezerim herhalde yaa anca hazmederim😄😄

Ben de gittim bi kaç kere çalışıyor diye burulmasın hiç için olsun 😊

Çarşamba transfer gününü belirlicez dedi ya kalbim pıt pıt yeminle ay ben transfer günü ve sonuç günü ne yapacağım ya 🤭🤭 pozitif olursa ben bi 10 gün ağzım kulaklarım da gezerim herhalde yaa anca hazmederim
yani bu 6. senemiz olacak o kadar doktora gittim hep yanımdaydı bu ilk neyse aşacağım😄

ay çok hızlı senin daktırrr hee benim ki daha cuma da belli olmaz o bi kere daha çağırır beni bence 😄 ahahahaha kız sakin ol aman heyecan yapma fazla camdan çıkıp bağırırsın falan 😂😂 heralde bu kadar emeğe çabaya normal ama yaa

yani bu 6. senemiz olacak o kadar doktora gittim hep yanımdaydı bu ilk neyse aşacağım😄

ay çok hızlı senin daktırrr hee benim ki daha cuma da belli olmaz o bi kere daha çağırır beni bence 😄 ahahahaha kız sakin ol aman heyecan yapma fazla camdan çıkıp bağırırsın falan 😂😂 heralde bu kadar emeğe çabaya normal ama yaa
Benimki vardiyalı çalışıyor çoook gittim öyle ilk hsg mi bile yalnız çekildim ben o zaman aileme de söylememiştim doktora gittiğimi alışkınım o yüzden ben 😄😄 valla başta tereddüt le gittim ama doktor um gerçekten iyi güler yüzlü açıklayıcı soru işareti bıraktırmıyor bende şükür belki doğumumu bile ona gidebilirim gebelik takibi de yapıyor ama tabiki fiyatıda belirleyici bir etken 😁😄 en korktuğum şey heyecandan zıplamak beklerim kendimden herşeyi biraz tezcanlı bir insanım 🤣

Herkese meraba kızlar beni de ekler misiniz benimde bu sefer 2. Transferim ilkinde gebelik olusmamisti bugün 2. Transferinin 9.gunu test yaptırdık 92 çıktı 2 gün sonra tekrar test yaptıracağız☺️herkesin hayalleri gerçek olur insallah isteyen herkes bebeğini kucağına alır ☺️
Hayırlı olsun canım maşallah sonucun güzel çıkmış hastaneni ve yaşını da yaz ekliyim bide Yaptırma sebebiniz neydi 🤭 🧿🤰

Hayırlı olsun canım maşallah sonucun güzel çıkmış hastaneni ve yaşını da yaz ekliyim bide Yaptırma sebebiniz neydi 🤭 🧿🤰
Çok saol cnm valla ilkinde 0 çıktığı için bu süreçleri ilk defa yaşıyoruz iyi mi kötü mü hiç bilmiyoruz bizde gününe göre heyecanla bekliyoruz bakalım ☺️ yaşım 31 cnm bahçeci Ankara tüp bebek merkezine gidiyoruz sebebimiz de erkek infertilitesi

Benimki vardiyalı çalışıyor çoook gittim öyle ilk hsg mi bile yalnız çekildim ben o zaman aileme de söylememiştim doktora gittiğimi alışkınım o yüzden ben 😄😄 valla başta tereddüt le gittim ama doktor um gerçekten iyi güler yüzlü açıklayıcı soru işareti bıraktırmıyor bende şükür belki doğumumu bile ona gidebilirim gebelik takibi de yapıyor ama tabiki fiyatıda belirleyici bir etken 😁😄 en korktuğum şey heyecandan zıplamak beklerim kendimden herşeyi biraz tezcanlı bir insanım 🤣
Oyyy kıyamam sana ben ya iyi cesaret valla sendeki de helal olsun 😀 ya çok güzel doktorun öyle olması bence şans bakalım cuma ne dicek içim çok huzursuz nedense ya. Hahahahha bende beklerim senden onu ama aman aman sakın😀

öyle tabi ki canım valla çok teşekkür ederim güzel dileklerin duaların için, içim rahatladı ya🥰 evet ayetel kürsi rahatlatıyor gerçekten insanı dua etmek de aynı şekilde.. inşallah canım ya böyle konuşınca içim de heyecan oluyor bakalım ya nasip ya kısmet göreceğiz 😍🤲
Rahatla tabikiii ve hep olumlama yap bu sefer olcak bebeğim benimle şuan güzel sonuçlar alacağım insallah diye söyle hep evrene güzel mesajlar :) 🥰🥰 işiniz rast gitsin insallah güzel haberlerle gelin hep Ryamm Ryamm 🌹

Oyyy kıyamam sana ben ya iyi cesaret valla sendeki de helal olsun 😀 ya çok güzel doktorun öyle olması bence şans bakalım cuma ne dicek içim çok huzursuz nedense ya. Hahahahha bende beklerim senden onu ama aman aman sakın😀
Bide ben ilk bebek istemeye başladığımdan beri doktora gittiğim için sürekli o yüzden alışkınım olabilirim çok koymuyor artık bana sadece tedavilerin sonucunda negatif olunca kötü oluyorum 😄😄 biliyon İstanbul mu bura mı derken şansımızı denedik o da gayet iyiler sonuda iyi olur inşallah 😁😄 şimdiden ikiz bebek arabalarına falan baktım ikisi de tutarsa ikiz Bebek arabası yerine iki tane tek tek almaya falan bile karar verdim sen düşün gerisini 🤣🤣🤣🤣

Çok saol cnm valla ilkinde 0 çıktığı için bu süreçleri ilk defa yaşıyoruz iyi mi kötü mü hiç bilmiyoruz bizde gününe göre heyecanla bekliyoruz bakalım ☺️ yaşım 31 cnm bahçeci Ankara tüp bebek merkezine gidiyoruz sebebimiz de erkek infertilitesi
Bizlere de nasip olur inşallah pozitif haberler sağlıkla devam etsin inşallah çıkan sonuçlarını yaz yine böyle pozitif haberler görmek mutlu ediyor 😍

Rahatla tabikiii ve hep olumlama yap bu sefer olcak bebeğim benimle şuan güzel sonuçlar alacağım insallah diye söyle hep evrene güzel mesajlar :) 🥰🥰 işiniz rast gitsin insallah güzel haberlerle gelin hep Ryamm Ryamm 🌹
Onu bu sefer yapıyorum ben 😄 senin için hazırım vucüdum seni kabul etmek için hazır bana gel benim ol falan 🤣🤣 ama evrene nasıl enerji gönderirsen sana öyle geri geleceğine bende inanıyorum

İyi akşamlar kızlar 2.reglle beraber transferim olcak şuan doktor ilk regl gelene kadar folikasit dahil tüm takviyeleri bırak reglle başlarsın dedi folik ve dvit3 kullanıyordum buna ek omegapa-q10 aldım başka önerisi olan varsa önerilere açığım 🥰🥰

Kızlar dün gittim sabah, büyümemiş bence 6+5te gördüğümüzün aynısı hatta, sonlandırdık. Genetiğe gönderdiler embriyoyu 1 aya çıkarmış sonuç, ben de hazirana kadar beklemedeyim. Yalan yok kalp atışı duyarsak diye korkuyordum çünkü sonrası daha ürkütücü geldi bana, gelişim geriliği ve bunun sebepleri ile boğuşacaktık, hayırlısı buymuş. Bu arada iyiyim fiziksel olarak da mental olarak da. Buralardayım takipteyim sizi :)
Çok geçmiş olsunn iyi olmana sevindim umarım vakti geldiğinde seninde güzel haberlerini alırız hakkında hayırlısı olsun İnşallah 🤲🏻

İyi akşamlar kızlar 2.reglle beraber transferim olcak şuan doktor ilk regl gelene kadar folikasit dahil tüm takviyeleri bırak reglle başlarsın dedi folik ve dvit3 kullanıyordum buna ek omegapa-q10 aldım başka önerisi olan varsa önerilere açığım 🥰🥰
Genelde bunlar kullanılıyor gebelikten önce gebe kaldıktan sonra değişebiliyorlar veya farklı şeyler ekleyebilirlar ilerleyen haftalarda magnezyum falan kullandıkların iyi o yüzden kuru yemiş ve meyvenide aksatma daha ne olsun 😇

Bizlere de nasip olur inşallah pozitif haberler sağlıkla devam etsin inşallah çıkan sonuçlarını yaz yine böyle pozitif haberler görmek mutlu ediyor 😍
Tabiki yazarım gerçekten olumlu haberleri görmek burda aynı süreci yaşayan kişilerle konuşmak çok iyi geliyor. Yaşamayan anlayamıyor çünkü ins herkes için hayırlısı olur ve bebeklerine kavuşur☺️🥰

X