2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Eğer Kocaeli"de arıyorsan medikal parkta Seniha hanım var, Acıbadem"de de İzzet bey ikisi de profesör ve genelde arkadaşlarımın gebelik takibini, doğumunu onlar yaptı hepsi de sağlıkla kavuştu. Riskli gebelik takibi yapar ikiside. Şu an Bursa'da yaşıyorum fakat memleketim orası. Gönlüne göre birini bulursun inşallah

Yüksek ihtimalle Kocaeli olacak Sakarya’da içime sinen olursa bakacağım ama pek sanmıyorum Sakarya ile ilgili iyi anılarım yok

Aynen canım rahim filmi çekilivem ya ben anestezilimi olucak acaba diye konuşuyor duk kataterle sıvı göndericeklerde çünkü
Ben anestezi almadım aşırı tırsak bi insanım aklım çıktı ama İstanbul Fulya açık emar da 5dk sürmedi bitince cidden bitti mi olmustum narkoz aldığına değmez bence ama sen bilirsin

Kızlarr selam yeniden, kan sonucum çıktı. 5. Gün tek embriyo 8. Gün sonuc 153 10. Gün sonuc 440 3 katı artmıs nerdeyse neler oluyor anlamadım ben nolur bir bilen fikri olan yazsın normal ve iyi di mi?
Sonuç cok güzel tebrik ediyorum allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hersey yolunda gözüküyor

Bayanstress S Sntr izmirli kızçeler nerelerdesiniz siz? Buraları terk ettiniz. Keseleri gördünüz mü? Kalp atışlarını duydunuz mu?
Valla sırra kadem bastik gibi oldu ama bu süreç biraz uykulu,bulantili,hasta gibi geçiyor.Yeni sürece başlayan kimseyi hamilelik tribimle sıkmamak için uzak kaldım biraz.Oldukca endiseliydi çünkü keseyi görene kadar.Keseyi gördük çok şükür Kalp için haftaya gideceğim Allah'ın izniyle.Umarim senin için de herşey yolundadır

Ben anestezi almadım aşırı tırsak bi insanım aklım çıktı ama İstanbul Fulya açık emar da 5dk sürmedi bitince cidden bitti mi olmustum narkoz aldığına değmez bence ama sen bilirsin
Bilmiyorum artık doktora sorunca görücem nasıl olacağını

Endişelerini paylaşarak azalt burda hep beraber bi süreç yaşıyoruz niye sıkılalım gebelerimiz gittikçe çoğalıyor bizlerde peşinizden geliyoruz inşallah

Bulantımı prifemyn dr. Prilam dıye okunuyor sanırım onunla geçirdim tavsıye ederim en azından yemek yiyebılıyorum gecmıs olsun

Endişelerini paylaşarak azalt burda hep beraber bi süreç yaşıyoruz niye sıkılalım gebelerimiz gittikçe çoğalıyor bizlerde peşinizden geliyoruz inşallah
Burası hep pozitif olsun Hepimize uğurlu gelen topic Bu arada senin nasıl gidiyor transfer sonrası kaç gün kaldı nasipse güzel haberi vermene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…