2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Aynen hemen hemen okadar sürüyor, bana progesteron iğne başladılar üç günde bir subcutan yapıyorum, sizin nasıl olur bilmiyorum. Hayırlı kapılar açsın Allah , adetin 2. Günü ile tedavi başlıyor
Wala sabah gıttım görüşmeye ıste adetın 2.günü baslıcaz dedı progestan falan dddı rahım kalınlaşması ıcın hap falan verıcem dedı bakalım neler olacak

Aaa, evet 2 tane 5. Gün yavrusu sizin tedaviniz nasıl ilerliyor?
Maşallah
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Benimde 10 Mart'ta transferim oldu tek embriyo 22 Mart test günüm,sen hastanede mi yaptırdın testini?

İnşallah tutacak Hangi süreçtesin şimdi belli mi transfer zamanı
Adet olmayı bekliyorum 2-3 güne sonra adet bitiminde hsg ve kalınlaşmaya göre de transfer zamanı artık en fazla 2 buçuk hafta var benim hesabıma göre transfer e her ay olmuyim diye bu ay da hemen adet oluyim diye dua ediyorum

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
Canım zaten kalan 75 kalacak yaa onu önce enjektöre çek bazen daha az kalabiliyor.Sen gözünle iyice 275 olduğunu görüp o şekilde yaparsan daha doğru olur.

Bursa'da oan ve gonalf ihtçyacı olan varsa benim açılmış 450 flakon var.Bubun içinde tam 300 ünite ilaç kaldı.İhtiyacı olan mesaj atsın arkadaşlar ücretsiz vereceğim.Sopuk zincirde güvenli bir şekilde muhafaza ediyorum

Korkum var tabı su süreçte buradakilerle konuşunca rahatlıyorum ıste ılkınde de hersey guzeldı ama sonuç hüsran oldu bu seferde aynısı olacak dıye korkmuyor degılım ya bız elımızden geleni yaptık ama ıste olmayınca olmuyor pekı sen ne yapmayı düşünüyorsun kaldımı hıc gerıde

İnşallah bu defa olur canım ılkı kadar şey kalmadı ıcımde neden bılmıyorum ılkındede olumlu konuştu ama sonuç ıste olmadı
Çok iyi anlayabiliyorum.. İlki ilk göz ağrısı gibi oluyor.. Onun heyecanı isteği başka oluyot..
Şimdikinde biraz da evham ve korkuda kapmış oluyor. İçind sinmeyen birşey varsa doktor ile görüş bence soru sormaktan yanıt alamamaktan çekinme..

Sabah gıttım zaten oda moralımın bozuk olduğunu anladı zaten konuştum bıraz rahatladım ama fazla degıl ıste ılkı gıbı olmadı dedıgın gıbı gene aynısı olacak dusuncesı sardı benı ama bı tarafım da olcak dıyor böyle kaldım 25.ıne tıbbı genetıkden randevu aldım test yaptırmak ıcın dırek yaparmı tahlılerı sorun olurmu kı

Kalem şeklinde enjektör derken canım anlayamadım
Kalem şeklinde ise içine yeni ilaç çekilmiyordur o zaman cnm,ben 450 flakon sandım onuda,o zaman sen 75 lik dozu yap diğer iğneden de 200 kalan dozu yaparsın.

Yapıyorlar. 1 tüp bebek başarısızlığım var dersen hemen bakarlar

Hanımlar benden sizd müthiş bir soru.. Belki bilen vardır..
Prolaktin 25.5 gelmiş. Normal değer 4.79-23.3 arasında olmalıymış..
Sizce bu tutunmaya engel olmuş olabilir mi?
İlaçları bıraktıktan 5 gün sonra bakıldığı için belki de daha yüksekti bilmiyorum..

Biliyor musun ben de hiç öyle olmadı. İkinci transferime o kadar inanarak ve pozitif gittim ki. Transfer esnasında her şey çok daha kolay oldu kasılmadım, enerjim çok yüksekti. İlkinde olmama ihtimali hep vardı kafamda

Ben de ters rahim yapısı vardı ama şükür ki şuan pozitifim ve ilk gebeliğimde doğal yolla ikinci ayda kolaycacık olmuştu. Doktorum bana bir örnek vermişti kimimiz yeşil gözlü kimimiz kahverngi gözlüyüz. Göz rengimiz görme yetimize engel oluyor mu öyle düşün demişti. O nedenle hiç olumsuz düşünme bence Allah yeter ki ol desin neler oluyor.

Kızlar bişey danışmak istyrm gonalf 900 aldım yalnız günlük dozu 275 olarak ayarladı doktorum 3 vuruştan sonra 75 lik doz kalacak içinde 75 i vurup diğer iğneden 200 vursam olur mu sizce
Önce 200 çekersin sonra kalan 75 çekersin 275 olur, tek seferde yaparsınız. Çünkü sürekli enjeksiyon yapmak karın çevresini baya kötü yapıyor iki kez yapmak yerine tek enjektör de birlestirebilir siniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…