2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Kızlar üzgünüm negatif cıktı ..
erken test yapmamak gerekiyor canım anlıyorum heyecanı ama İnan 11.günde bile düşük çıkmıştı benim diğer arkadaşlara oranla o yüzden geç tutunma da olabiliyor ,negatif bile olsa ilaçlarını kullanmaya devam edip gününde kan verirsin inşallah olur ne diyelim bu durumlarda ilaçlara devam etmek zor geliyor çok erken aslında test için hiçbir doktor bunu baz almaz

Rabbimden tabiki umut kesilmez ama ben adet olcamı hissettim zaten aslında o yüzden verdim birazda . Kabullendim sonucu zaten olmayan bişey için ne kadar kendimi üzebilirim ki nasibi yokmus bende asistanla görüştüm pazar gününe kadar yine yapın kan verin falan dedi

5. güne kadar 10 embriyo gitti ama donduralacak seviyede 4 ü dedler. bir gün daha bekleyelim belkş yetişen olur diye 6. gğn donduruldu. iki yane konuldu iyi kalite. kan testi cuma günü verecegim inş transfer gününü saymazsak 7. gün henüz :)

Olsun bendede 12 tane çıkmıştı 5.i 5 günü gördü gerıden 2 tane gelmıstı ama kalıtesız olduğu ıcın çöp oldu bende 1 martta transfer olmustum 8.günümde kanamam başladı kan verdık negatıf çıktı maalesef ben en baştan berı gebelık testı yaptım evde halımı düşün bozdum kendımı ıyıce umarım sende de vardır yanılmadıysam gözüküyor ınsallah olur bende 2 tane ıstemıstım ama tek oldu oda tutmadı zaten gerıye 4 tame kaldı bakalım hayırlısı

Nasıpten öteye gıdılmıyor maalesef bekle ama yukselebılırde çok gördük burda ee bende de hersey guzeldı ama maalesef olmayınca olmuyor

Hadiii hayırlı olsun

benimkiler ilk günden 10 du son güne kadar 10 olarak kaldı ölmediler ama dondurulamadı devamı:) ben dün bir şey yaptım gece peterpanik arkadasımdan heveslendim. biyolog arkadasım çamasırsuyu testi yap dedi turnosol gibi kimyasal o da dedi:) onu da yaptım :) ona göre pozitif ama gerçekten insan saglıklı düşününemiyor bu dönemde :))))

Yinede hemen ümitsizliğe kapaılma inşallah hayırlısı olan olsun

Hahaha ya onlara ınanmayın bence en sağlıklısı kan cıdden ben o kaset testlerle kendımı delırtmıstım cıdden olmayan cızgıyı var etmeye çalışıyordum resmen ama akıllandım tövbe daha sokmam eve sımdı 2.tedavım ıcın görüşmeye gıdıcem

sizin ilki taze transfer miydi peki. inşallah 2.denemenizde hiç uğraşmadan üzülmeden tutunur bebişiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…