2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ben de yok tarattım 3ay diye bir şey
Sigorta başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan ve 3 ay süreyle ameliyat giderleri kapsam dışında bırakılan rahatsızlıklar aşağıda belirtilmiştir. Malign (kötü huylu) tümörler için 3 aylık bekleme süresi uygulanmaz.
Böyle bir ifade var..

Öyle tabi her duruma hazırlıklı yapıyoruz bu testleri haklısın ama hissiyat yanıltıyor olmayacak gibi hissedip ya da adet olacak gibi hissedip pozitif de olabiliyorsun bundan sonraki embriyoların sana sımsıkı tutunsun inşallah

Selamlar nasılsınız haber var mı yardan benim kahverengi lekelenmeler başladı dün ama tam sökülmedi de. Bugün de bekliyorum devamı gelir belki diye dünkü göbl geliyor. Siz olabildiniz mi reglinizi

Çok sevindim ben hiç beklemiyordum o kadar çok adet belirtilerim vardı ki Sağlıkla kucağımıza alalım insallah Allah isteyen herkese nasip etsin en kısa sürede insallah

Ben de yok böyle bir şey Demekki farklı yarına randevu aldım bir soracağım şansımı deneyeceğim daha önce kürtajımı yapan doktor inş histereskopi yapar

Çamaşır suyu testi mi o nasıl oluyor

Kızlar merhaba bişey merak ediyorum Dr lar normalde 12. Gün kan testi istiyor ya çoğu kişi 7. Günden sonra gidip kan testi veriyor aynı Dr a mi gidip veriyosunuz testi yani ben kendi Druma gitsem bana kızar niye geldin diye

Hanımlar endokrine randevu aldım hangi tahlilleri baktırmam gerekiyor bilginiz var mı?

Kızlar merhaba bişey merak ediyorum Dr lar normalde 12. Gün kan testi istiyor ya çoğu kişi 7. Günden sonra gidip kan testi veriyor aynı Dr a mi gidip veriyosunuz testi yani ben kendi Druma gitsem bana kızar niye geldin diye
yok canım acilde yada başka özel hastane de kan veriyoruz kendi doktorumuz kızıyor

Kızlar merhaba bişey merak ediyorum Dr lar normalde 12. Gün kan testi istiyor ya çoğu kişi 7. Günden sonra gidip kan testi veriyor aynı Dr a mi gidip veriyosunuz testi yani ben kendi Druma gitsem bana kızar niye geldin t
tabiki başka dr a verecem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…