2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Hayırlı olsun, bende bu sayfayı okuyordum ama yazmamıştım, bende 3. Transfer oldum, peki illk günü saydınız mı 7. Gün olarak. Hem merak ediyorum hem de 2 negatiften sonra umut etmek istemiyorum.
Yok ilk günü saymıyorum 8. Mart transfer oldu.
Bugun 7. Gün oluyor.

Umut edin, moraliniz enerjiniz yüksek olsunki herşey pozitif ilerlesin zaten negatif olursa alıştırdanda vs üzülüyorsun bu işler tıp bilim istatistik vs ama bir o kadar kısmet ve teslimiyet umarım pozitif sonuca ulaşırsınız

Benden iyisin o zaman yinedee ben napcam bilmiyorum transfer yaklaşıyor ama iştahım hiç Yok 39 kilo boy 155

Benden iyisin o zaman yinedee ben napcam bilmiyorum transfer yaklaşıyor ama iştahım hiç Yok 39 kilo boy 155
Ayy canım minyon çıtı pıtı anne olacaksınİştah şurubu falan içsen azcık kilo alırsın ilaç dozunu kiloya göre ayarliyorlar yaa daha iyi olur diye düşünüyorum.Aman Allah verdikten sonraboy kg kimin umrunda
Bu hayatta neyin peşinden koşarsan koş, yetiştiğin sadece nasibindir.Bu sözü çok sever ve inanırım.İnsallah bizlerde nasibimiz olan şeyin peşinde koşuyoruzdur.

Vermiyor ki doktorlar acaba yarın eczane ye sorup kendi kendime alsam mı zayıflığımı ben kendime dert etmiyorum ama zayıf olduğum için turunsa bile düşük riskim olabilir diye korkuyorum zayıfım olmuyor diye bazen tribe falan giriyor um ama alamıyorum zıkkım kiloyu da işte ne yapayım aynen öyle bende şu sözü severim nasipse gelir Çin'den Yemen den nasip değilse ne gelir elden

Arkadaşlar merhaba. Allah hepimize kolaylıklar versin ve hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın inşallah..Ben Ocak ayında opu oldum ve hala transfer bekliyorum. Bi olumsuzluk olmadı aslında süreç böyle ilerledi. Ama şimdi önümüz Ramazan, transfer bu ay yapılırsa nasıl olacak bilmiyorum. Ne yapmalıyım sizce bir ay daha beklemeli miyim yoksa beklemeyim mi ? Kafam çok karışık duygularım da…Ramazan’da transfer olacak olan var mı aranızda ??

Ahh canım bizim tanıdık abla kardeş vardı ,inan hamile kalıp doğum yaptılar herkes dedi bunlar nasıl kocaya gidipte çocuk doğuracak.Doğursalar da bunlardan çıkan da bunlar gibi olur diyip küçümseyen insanlara inat, iyi kötü kocaya gittiler ama çatır çatır normal doğum yaptılar çocuklarını görsen ikisininde 2 şer tane çocuğu oldu .Şimdi görsen çocukları oğlanlar basketçi kızlar desen boy pos endam birde gusellik maşallah, o lafları diyenlerin akça pakca oğlanları evlenemedi dahaAllah büyük sen hiç endişe etme çatır çatır doğurursun
Sipraktin diye bir alerji şurubu var.Yillar önce ben kullanmıştım ve reçetesiz almıştım.Suan reçetesiz satılıyor mu bilmiyorum .Çalıştığım için o dönem kısa süreli kullandım çünkü çok uyku yapıyor.Eğer çalışmıyorsan evde isen kısa bir süre kullan çok faydasını görürsün.Ama öncelikle neden kilo alamadığını bilmek lazım,iştahsızlık kaynaklı mi yoksa troid yada başka bir sağlık probleminden dolayı mı bilmek lazım,normalde pek ilaç önermem ama bu şurup alerjik durumlar için kullanıldığı için daha masum geliyor.Kendi doktoruna da sor bir sakınca yok derlerse gönül rahatlığı ile kullanabilirsin.

Bence tedavini erteleme!Eğer doktorlar ramazanda uygun görüyorlar ise hiç tedavini öteleme, orucunu sonraki yıllarda tutarsın

Eee laf edersen başkasına gelir konar başına maşallah o kadınlara da troitlerim iyi 2.4 çıktı iştahsızlık kaynaklı alamıyorum yemek yemiyorum çünkü fazla, evdeyim sıkıntı olmaz kilo aldırıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…